Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Dobrých 10 her ve slevách na steamu a 5 her ve slevách na PS store. Výborně, sice už tak mám dost rozehraných her, ale aspoň mám zásobičku *14*
    • takže jsi vyhodil 60e za neco co ani nebudeš hrat
      • TheGGG
        někdy v budoucnu na ně řada dojde.
        • Ne nedojde... :) To si rikam vzd u nejaky akce, clovek nakoupi par her, ze si je pak zahraje... ale pak zas prijdou jiny ... a uz se na ne nedostane. Napr Assassina mam vsechny dily , ale jeste sem zadnyho nehral :))
          • TheGGG
            Steam prostě ví jak na mě. Najednou vidím že je 80% sleva na hry na které jsem pomalu zapomněl a v době vydání jsem se k nim nedostal a bum už šahám po kartě. Pak po několika dnech zapnu PS3 a další rána, hry do 200,- který najednou nutně potřebuji. + další hry zdarma díky PS plus. *14*
  • STEAM slevy jsou super, ale zatim jsem kromě skinu Death Korps of Krieg pro imperiální gardu do Retribution nekoupil nic...buďto už stárnu a nebaví mě hrát kažodu věc co vyjde nebo nevim...nicméně bych doporučil Natural Selection za lidových 5,74 a Red Orchestra 2 za 3,49 + Rising storm za 6,99
    • Zkus Chivalry Medieval to je dobrá hra ale těžká.
      • Těžký mám rád...ono takový Nsko nebo RO taky neni pro lidi který jsou zvyklý na battlefiel styl
        • í
      • to je hra, kterou by člověk ocenil nejvíce s malou partou kamarádů, které zná a má je na kanále přes TS/Mumble. Boj má smysl, ale prakticky to vypadá že všude běhají blázni s obouráček a mlátí hlava nehlava i vlastní hráče. A tak standartně 3vs1

        Místo aby men at arms (těšký štít a jednoruní meč) bránil lučištníky, rytíři s kopiníky se pak vrhali do průlomů. V praxi si hraje každý sám za sebe, což moc dobře nefunguje.

        Ale jinak fajn hra, je poznat že zkušený hráč si poradí i s přesilou, areny připomínájí assault z UT...
        • asi bych měl příště psát střízlivý, stydim se za chyby, stydim...
    • Já jsem hrozně sporovlivej člověk proto nakupuju ve slevách jak blázen, pak zjistím že ty hry většinou nestojej za nic :(
    • Lawliet
      No já jsem včera vysolil 400kč za ten spropadenek Skyrim, co mi chyběl. Už jsem se skoro radoval, že nemůžu najít kreditku..
      • Tak si ho hlavně omoduj, protože vanila verze je téměř nehratelná, resp. je úplně bez výzvy. Minimálně doporučuju Deadly Dragons a Deadly Creatures.
      • Já víceméně všechno co jsem tak nějak potřeboval hrát už nakoupené mám...v různých víkendových akcích pokupoval i nějakou tu starší hru co jsem jako malej fracek zwarezil a teĎ jen marně koukám no)

        Skyrim legendary vypadá zajmavě...
    • u mně to vyhrál Total War: Shogun 2
      Někdy v roce 98 stály PC hry normálně 1400kč, takže kupovat dnes za 200kč je prima.
      • Určitě si najde každej něco svého...normálně je to trošku dražší ale myslim, takže pokud člověk nepotřebuje hrát danou hru hned (asi aby mu neutekla) a člověk by měl čekat na různý vánoční/podzimní/zimní/jarní/velikonoční a já nevim jaký ještě slevy tak furt lepší než stahovat nějakou polofunkční warez verzi...

        teď ještě koukám Europa Universalis IV za 20 euro...to je hra kterou by měl vlasstnit každý člověk co má rád strategie
        • Kozy
          A to byla dokonce i za 10 dolarů.
  • Left 4 dead je hrozná blbost, nevíte jak se toho zbavím? Nemyslím jen odinstalovat ale uplně odstranit ze steamu ať to tam nesmradí *11*
    • TheGGG
      Slabé, i na začínajícího trolla. Za mých mladých let byly trollové páni, dnes do toho fušuje každý kverulant. *7*
      • tonnymontana
        pojem nerealisticke me rozesmal:) i kdyz jako milovnik raneho g.a romera jsem si dlouho zvykal na novej trend kde jsou zombie pomalu rychlejsi nez sprinter. Ale tak jakozto fanda zobmbie od prvnich filmu jsem zhledl i prasarny kde zombie chodi po strope coz uz jsem nedal:D heh zabavne tema na vanoce? proc ne:D
        • nemam problem se sprintujicimi zombie ale ten engine proste nezvlada udelat pohyb, oni skratka pluji ve vzduchu smerem k vam. to same hráči
          • Jack1947
            Kolik je coop FPS na tema zombie ? ...LOading... Dayz (Alpha-Hardcore) , Nether (beta) 7days to die )minecraft) ... 0/0 Hmm, hral jsem to drive a bavilo vim neni to nic svetoborneho ale nachvily zabavy urcite dost. + MOdovatelnost. *4*
            • kennyB
              Ještě je tu Dead Island, tedy pokud coop nehraješ s nějakýma dětma, co tam dělaj p.čoviny. To se pak člověk u té hry moc nebaví *13*
        • TheGGG
          na klasické zombie (které vylézají z hrobu a kvůli hnilobě sotva lezou) už dnes člověk skoro nenarazí. Dnes jsou to pořád jen infikovaní, kterým hráblo kvůli viru a běhání jim tím pádem nedělá problémy. Každopádně zombie na stropě zní vážně ďábelsky.
          • tonnymontana
            tgg: jo ty zombie na strope to byl vazne ulet ale celkove me stve ze zombie dneska jsou stale rychlejsi a rychlejsi, dokonce i inteligentnejsi. pritom jejich nebezpecnost byla v poctu a clovek se furt zahrabaval hloub a hloub. to melo kouzlo. ted jak rikas jsou to bud nakazeni nebo buh vi co:/ dobrej byl v posledni dobe The world war Z kde byly rychle zombie ale urcite bych ocenil i neco noveho pomaleho. i kdyz to asi nehrozi:/ remake Night of the living dead od nekoho kdo umi psat by byl super i kdyby slo o kopirku 1:1 ale to by se asi nezaplatilo:/
            • remake Night of the living death uz tu je...a dokonce 1:1. Jinak sam Romero v rozhovoru rikal, ze se mu hnusi, co ze zombies udelali, a ze by ted dalsi film netocil ani za nic.
    • Vrook
      Schválně jsem vzal normálně metr a změřil jsem tohle vlákno... 33,5 cm jenom proto, že jste neschopný odhalit naprosto očividnej a taky očividně podřadnej trolling. *7*
      • 33,5 cm? ...stejne jako moje pero
      • jaky trolling uz jsem to odinstaloval hrozna hra, nechápu ty vysoke hodnocení a že to kazdy chvali :(
        • Jack1947
          Jesteze to davali Zdarma vid ,Joe? *3*
    • Asi první coop FPS, která přinutila hráče opravdu spolupracovat (jinak by se nikam nedostali).

      Typickej příklad házení perly sviním...
      • Nefunguje friendly fire (musel jsem vystřílet celej zásobník do svýho než konečně lehl), zombie se spawnují a pohybují se moc rychle. Je to nerealistické a prakticky se nedá zemřít pokud nejste úplná lama.
        • TheGGG
          haha ty budeš jeden z těch lofasů co z ničeho nic začnou v coopu střílet do svého kolegy. Jo proto nikdy nehraju s anonymními lidmi. *3*
          BTW: nejsou to zombie ale nakažení. *6*
        • kennyB
          Nerealistické??? Zombie hra??? To je divný *1*
          • No ale pokud vím zombie hry se odehrávají na Zemi a zákony fyziky platí i na ně.
            • Kozy
              Kde bereš tu jistotu že to není Země z paralelního vesmíru? *1*
    • Nejlepší je prej vzít počítač, a vyhodit ho z okna, monitor nemusíš...jen tu bednu kde mačkáš čudlík při spuštění
      • tonnymontana
        mno diky nemu jsem si to stahl:D heh nekdy se vyplati naslouchat blaznum:D
    • Napis na Steam podporu
    • maros.goc
      Co tam po hre, radsej si umy zuby. Smrad z tvojej papule citit az sem.
    • eStar
      Dávám ti plus. Proč? Tvůj "hejt" je do nebe volající, ale bez něj bych si téhle akce asi nevšiml takže díky.
    • Staci jen zacit brat jine prasky vis hlupaku..
      • Ne protože nějakej blb tady říkal že je to zadarmo, já to stáhnul a teď toho lituju. Asi proto to dali zadarmo že je to nějakej virus. *10* *13*
        • vlastik.plaminek
          Že jsi idi*t a nejsi schopný si o hře zjistit základní info je čistě tvůj problém.
        • Imrael
          Však já jsem tě nenutil, aby sis to stahoval .. Chtěl jsem jenom upozornit, že steam dává hru zadarmo. Jak s tím pak naloží ostatní je jejich věc. *3*
  • maros.goc
    Veselé Vianoce :)

    Chcel by som sa vás opýtať, či plánujete recenziu na Dracula 5: The Blood Legacy. Podpriemernej Dracula 4 ste priestor dali, a tak si myslím, že by pokračovanie a záverečná časť série mala dostať šancu už len preto, že je to prekvapivo kvalitná, hrateľná a zábavná hra :) Díky za odpoveď :)
  • solearis
    Veselé a pokojné Vianoce všetkým. Oddýchnite si chalani!
  • Lawliet
    Padá Steam. Něco si přejte.
    • Zrovna čekuju Steam facebook a to jsou perly. Dokonce tam někdo vyhrožuje, že jeho strýc je senátor bo co a že jestli to nedaj do kupy, tak jim strejda zavaří:D
      • kennyB
        Jo, řekne to strejdovi a ten jim vyhlásí válku *1*
    • slevy jsou na nic, ja koupil 3 hry, z toho dve mne nebavi. co ted
      • TheGGG
        cos koupil?
      • Kup konzoli...hry můžeš pak prodat *1*
      • Jdi na čerstvý vzduch.
    • Aby zase jel. :P
  • Imrael
    !! NA steamu je Left 4 Dead 2 ZADARMO !! Lidi, bežte si pro dárek !! *5*
    • Jack1947
      Jsem nebyl doma, ted tu budu az do rana no. Jinak bych to asi zrejme uz mel.

      Tohle bude dlouha Noc ... ted jim pada i Download, na druhou stranu ze sem ji chytil a mam ji v knihovne je nemala vyhra.
    • Really????? Díky za upozornění. Dneska bych asi na Steam nešel.
    • Všichhni si jdou pro dárek a Steam samozřejmě spadnul. A platící zákazník jako já má smůlu! Sakra!
      • Vrook
        Klasika, jak je něco někde zadarmo, lidi jsou jak kobilky. *7*
        • A u vás v Gumídkovém ráji je to tak, že když je něco momentálně zadarmo, tak čekáte raději až to bude zase něco stát, než abyste to vzali rovnou a nic neplatili? *7* Tam bych chtěl teda žít...
          • Vrook
            O čem to ksakru mluvíš? Já jen konstatoval fakt. Zároveň jsem ani netvrdil, že po něčem, co je zadarmo, nechmátnu i já. A pokud nechceš popřít, že to je tak, jak jsem napsal, tak co jsi chtěl vlastně říct? *7*
        • Robotron3
          Blbej kdo dává, blbější, kdo nebere...
      • Lawliet
        Všichni jsme platící zákazníci na Steamu.
        • No nepovidej. :P Ja to myslel tak, ze jsem zrovna chtel nakupovat.
          • Lawliet
            Jo rozumím nakupovat zaplatitelné položky. *15*
            • Ty jsi něco pil? Nebo kouřil?
    • Lawliet
      jede ti steam?
      • gert
        nejede, snad to brzy spustěj.
        • asi mas slabej kompl
  • Veselé Vánoce a šťastný nový rok. Ve kterém, jak doufám, pravda a láska opět zvítězí nad lží a nenávistí. *4*
    • Pravda a laska vitezi? To jsem asi v ty zaplave lzi a nenavisti prehlid ;) Koneckoncu i samotny Vanoce jsou pouhou lzi :)
      • Přehlíd, no. To se stane. *3*
  • Preji vsem krasne Vanoce a svatky a omlouvam se za sve znicujici pravdy, ktere jsou mnohdy opravdu k nevydrzeni.
    • jeste sem te tu snad nevidel
  • zdar, ja sem v roce 1996 napsal posledni dopis Ježíškovi, nic mi neprislo a od ty doby nato khálim. No a ted, 2013, mi ten dárek fakt došel!!
    Bylo to Dream PC nejvyšší řady, zvaný retalitor, Specs:

    MB pentium PCi 256kb pipeline burst cache, CPU Pentium 166Mhz, HDD 2,1GB
    RAM 32 MB, SVGA 2Mb VRAM PCI Matrox Milenium, Soundblaster awe 32
    17 monitor 1280*1024, 6x cd rom a joystick, klavesnice, bedýnky...

    Cena v době přání, lidových 162 700,- vč DPH... :D:D:D
    • Ja dostal v 98 pc 300Mhz, 4gb hdd, myslim ze 64 ramky a rivu 128 co mela tusim 16mb. I s monitorem a ups zdrojem to bylo cca 35000kc. To byl ten cenovy skok behem dvou let tak obrovsky?
      • já měl v roce 2000 650Mhz (v době nákupu nejvýkonnější procesor byl 550 ale tenhle nám známý přetaktoval na původni frekvenci z výroby) s monitorem, slušnou repro kterou mám dodnes a tiskárnou a stál 70 000 a to byl stavěný ze součástek, za výkon se prostě platí když chceš v dané době to nejlepší, což podle mě dneska není potřeba můj rok starý notebook za 13000 který ani v době nákupu nebyl žádná extra třída zvládá hry na max který bych papírově neměl ani rozjet, ale kdybych chtěl pařit nejnovější hry na maximální nastavení a na 3 monitorech tak bych za pc taky dneska nedal zrovna málo, ale to už je nadstandart a za ten se holt platí
        • Inquisitor
          Jo já jsem v roce 2001 kupoval Durona 650 za 20 000 Kč :)
          • tonnymontana
            ja si pamatuju ze jsem duka jako novinku paril na obrovske masine za 100 hadru:) specifikace hifghend te doby. jo dneska je dostupnejsi si hru zahrat ale pokud chcete mit highend od moniitoru po pc tak se prohnete taky to se nemeni:)
    • jindra.veliky
      to rozliseni monitoru by mohl zavidet i dnesni x360 a ps3 *4*
    • Můj comp z roku 1997 byl v podobných relacích. A to se ještě raději nezmiňuji o ceně tiskárny :D - ach ty časy, díky GOG si můžu mnohé hry zahrát znovu a zavzpomínat. Vánoce prožiju s Duke 3D a FTL, kde čekám na advanced edition - a taky to musím už konečně dohrát. Ta invazni flotila rebelů půjde k zemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit