Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je jedno sam bioware rikal ze all komixy a knihy se zapocitavaj
  • Calwine, tohle rozhodně neber jako urážku... *1*
  • pesir
    Ten komix si si odporuje s původním ME. Taky jsem ho četl a považuju ho za velký přešlap.
  • Takže takoví alternativní anonymous s přízviskem Trol.diskuzni, jo? *1*
  • Mayuri12
    Tajné bratrstvo lidí vystupující pod společnou přezdívkou troll. diskuzní po tisíce let bojujíc na diskuzních forech s normálními slušnými a zdravě uvažujícími lidmi si neví rady nesmysl.
  • kvuli tebe sem se znovu koukl do komixu a furt mam pravdu...harper a eva po valce prvniho kontaktu (lide vs turiane) jsou z turianskeho vezeni vydani z5 lidem pozdeji se dostanou na palaven a tam se huskove zblazni a SAREN ZABIJE SAM SVEHO BRATRA raketou
  • nwm nezda se mi to tezke ale maj tam dost chyb
  • Spades
    Wiki s tebou nesouhlasí
  • 9. mate spatne odehravalo se to po prvnim kontaktu a taky ho nezabili lide
  • to vybízí filozofickou otázku, co to je znalost nabytá z internetu....pokud hned po přečtení otázky nepustíme google, tak stejně ty znalosti pravděpodobně budeme mít z internetu tak jako tak
  • to si snad děláš srandu viď??.....huš pryč nezbedníče, neb probudíš bohy hněvu
  • Amylee.Anderson
    Chtěla jsem soutěžit, ale to je tak težký, že se mi to ani na tom Googlu nechce hledat... :D
  • Prosím vás, přátelé, napište mi někdo správné odpovědi! I když šprtám články o Mass Effectu na Games.cz ostošest, modlím se každej večír k SW:TOR a cejtím se jako pravej biodron (viz nick), nedokážu vše zodpovědět bez hádání... *13* *13* *13*

    Jsem v koncích, absolutně, celý víkend v háji!
  • To jsou uzasny otazky, ukazte mi posuka kterej dokaze zodpoved 15+ otazek spravne a bez intenetu. Ten bude muset byt zavrenej pod praskama v ustavu a na sobe kazajku... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit