Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou uzasny otazky, ukazte mi posuka kterej dokaze zodpoved 15+ otazek spravne a bez intenetu. Ten bude muset byt zavrenej pod praskama v ustavu a na sobe kazajku... *1*
    • Amim
      Proto se to taky jmenuje VELMI těžký kvíz, nebo ne? :)
      • Ale ptat se na adresu Bioware mi prijde trochu mimo misu *1*
        • Vitekb
          Ta je ta nejjednodušší. 3 z možností jsou blbosti. *3*
    • Calwine, tohle rozhodně neber jako urážku... *1*
    • to vybízí filozofickou otázku, co to je znalost nabytá z internetu....pokud hned po přečtení otázky nepustíme google, tak stejně ty znalosti pravděpodobně budeme mít z internetu tak jako tak
  • Hairy_Ass
    Kdyby tam byly jen otázky z her, tak to ještě beru, ale kdo si má pamatovat každou pitomost kolem dění BioWare? *15*
    • Tak si to prostě přiznej debílku,že máš v palici kromě sraček akorát tak velký h-*-v-n-o a víš kulový..
      • Hairy_Ass
        Zato ty tady na Games.cz doslova omračuješ svým intelektem, frajere. *7* *1*
    • No počkej, vždyť tady chodí tuna biodronů, se podívej na ty erudované diskuze! *1*
      • Walldstein
        Proč se vždy najde někdo kdo označuje fanoušky her jedné firmy za drona?
        • Já jsem Valvedron a vůbec mi to nevadí :)
          • Walldstein
            tak mě taky nevadí že sem Impressionsdrone...:D teda vadí mi trochu, že už od r. 2004 neexistují protože bez nich už nejsou budovatelské strategie co bejvali..
  • Amylee.Anderson
    Chtěla jsem soutěžit, ale to je tak težký, že se mi to ani na tom Googlu nechce hledat... :D
    • jindra.veliky
      ja cetl "chtela jsem soulozit" *15*
      • Já taky, ale nechtěl jsem to říkat. *2*
        • Amylee.Anderson
          Chlapi *7* *15*
          • Jdem prcat?
            • Amylee.Anderson
              Jistě, že jsem ráda, že tu jsou tací, co se mě zastanou :D
            • Já si toho určitě vážím... Jen jestli si i ona váží nás, nebojácných ochranitelů v nehostinných vodách videoherního průmyslu! *5*
            • PreidaQ
              Chlapi, máme tady jedinou ženu široko daleko, tak si toho važme! *3*
            • Amylee.Anderson
              Jidra prej pujde.
            • jindra.veliky
              nejdriv to prece musi najit na tom googlu *15* *3*
    • nwm nezda se mi to tezke ale maj tam dost chyb
  • Black_Hand
    tak to by me zajimalo, jestli vitez petra (a celou redakci) potesi, az si rekne o zaklinace 2 :)).
    • Trosku jsem si nabehl, to je pravda. Ale pravidla jsou pravidla. Nicmene apeluji na vsechny, co by si schvalne vybrali Zaklinace jen proto, ze je nejdrazsi, ze muj pes pak bude kvuli tomu mesic bez zradla! Lidi, mejte soucit :)
    • Spades
      Šak beztak nás hodí rovnou do koše, aby nám to nemuseli platit :D
  • No jistě, že si vybral Zaklínače 2! A co teď bude chudák Petrův pes celý měsíc žrát? To jsou dneska vážně lidi.... *9*
    • sleepless
      Petrův pes bude žrát Petrovo žrádlo (protože jinak by to bylo týrání zvířete) a Petr scípne hlady, tak to teď bude :)
  • Zapoměli na otázku "Kolik bylo v Mass Effectu záchodů?"....chápu tuhle mediální masáž, přesto kterej blázen si má pamatovat každou pitomost o firmě, co snad krom Mass Effectu nic skutečně kultovního neudělala a kde vládne banda kravaťáků...zlatý Black Isle, na nichž se Bioware rovněž do dnes z hlediska PR přiživuje
    • Lawliet
      chudák KOTOR se musí obracet v hrobě..
    • Cahir
      Neznalost neomlouvá.
    • Opravdu nic kultovního? A co takhle série Baldur´s Gate? To je snad vzduch? (pro mě osobně to jsou nejlepší hry, které jsem kdy hrál) Možná si myslíš, že BG 1 a 2 mají na svědomí Black Isle Studios, ale bohužel jsi na omylu (taky jsem dlouhá léta byla)..ti se na nich podíleli jen minimálně. Na BG1 dělalo z BIS asi 10 lidí (na pozicích jako marketing, public relations, art box apod., takže nic moc přímo ovlivňující kvalitu hry), kolem 40ti lidí z BioWare a zhruba stejném počtu lidí z Interplay, kteří ale měli na starost prakticky pouze dabing a testování. Samotný vývoj Baldur´s Gate 1 má na svědomí BioWare.
      Na Baldur´s Gate 2 (a výborném datadisku) pak už pracovalo prakticky pouze BioWare (akorát ve zhruba dvojnásobném počtu).

      V případě obou Baldur´s Gate tedy Black Isle Studios funfovalo pouze jako vydavatel.

      Nicméně Black Isle Studios mělo i své pecky - nesmrtelný Fallout 1 a 2, Planescape: Torment (který mě osobně bohužel nezaujal, ale uznávám jeho kvality a šílený rozsah) a oba Icewind Dale (které sice byly a jsou skvělé, ale oproti BG jsou spíše jen už takové RPG mlátičky, kde příběh hraje až vedlejší roli) na které si od BioWare půjčili engine z Baldur´s Gate.
      Jo a jeden Baldur´s Gate vlastně na svědomí mají, nějakou ne moc úspěšnou konzolovou hru s Baldur´s Gate v názvu..nehrál jsem, jen viděl nějaká gameplay videa.

      Zpátky k BioWare..nemají za sebou jen výborný Mass Effect a excelentní Baldur´s Gate..kdysi dávno mě na dost dlouho zabavil jejich Shattered Steel a MDK 2. Neverwinter Nights 1 sice nebyl tolik oceňovaný, ale já jej mám rád a navíc přinesl perfektní editor na vytváření vlastních dobrodružství a skvělý multiplayer (který byl lepší než single playerová část).
      Dále skvělý Knights of the Old Republic! Jade Empire jsem sice nehrál, ale prý jde taktéž o skvělou hru. No prostě BioWare má portfolio, za které se rozhodně nemusí stydět a naopak ji mají ostatní vývojáři co závidět..to, že si svou reputaci co se RPG týče silně pošramotili mizerným Dragon Age 2 je věc druhá, ale každý den holt není posvícení. Ještě jim pořád věřím, že zvládnou něco alespoň se blížící jejich špičce Baldur´s Gate 2 (i když současná mladá/dětská generace bude znát jako jejich nejstarší hru možná tak Mass Effect 1)..sorry za dlouhý příspěvek *13*
      • to jo, pritom ta nejstarsi hra mass effect 1 ve finale ani tak dobra nebyla, krom pribehu to byla takova nepovedena strilecka typu Gears of War, s totalne repetetivnima side questama, 6ti brnenima 8 zbranema a par nabojema do nich. to vsechno v hollywoodskym podani

        jinak myslim ze dragon age 1 byla taky hodne dobra hra, sice smrdela dost tim hollywoodem, ale porad kvalita.
        • rancor1223
          Ano a to skvělý podání a příběh z toho dělají tak dobrou hru...
      • lol * dlouhá léta BYL
  • Trol.diskuzni
    LOL, biodrone (rozuměj vítěz soutěže) volí Zaklínače!
    • Spades
      A co jiného na GoG ?
    • Biodrone nebo prostě googlil? Typickej fanboy, vůbec neví, smutný.
  • 9. mate spatne odehravalo se to po prvnim kontaktu a taky ho nezabili lide
    • Spades
      Wiki s tebou nesouhlasí
      • kvuli tebe sem se znovu koukl do komixu a furt mam pravdu...harper a eva po valce prvniho kontaktu (lide vs turiane) jsou z turianskeho vezeni vydani z5 lidem pozdeji se dostanou na palaven a tam se huskove zblazni a SAREN ZABIJE SAM SVEHO BRATRA raketou
        • jindra.veliky
          NERD DETECTED

          be ready for auto-destruction
        • pesir
          Ten komix si si odporuje s původním ME. Taky jsem ho četl a považuju ho za velký přešlap.
          • Black_Hand
            aspon, ze si ses toho vedom :).
          • Ludo
            nesuhlasim, v povodnom ME bolo len povedane ze ho stratil v First Contact War. Detaily neboli spomenute. To ze sa to udialo tesne po First Contact War je irelevantne.
            • pesir
              Bylo řečeno, že ho zabili lidé. A i kdyby se v téhle věci děj shodoval, stále je tam mnoho nesmyslů. Celkově se zavěry komixu neslučují s dějem 1. knihy a ME1. Bioware se snáží prostě vyždímat co nejvíc pěnez na ME.
          • to je jedno sam bioware rikal ze all komixy a knihy se zapocitavaj
            • pesir
              Jako byste se vy dva nikdy nebavili o blbostech *15*
            • Black_Hand začal trollit, já se picnu! *2*
            • Black_Hand
              lol, panove. nechcete se presunout na nejake nabozenske forum? pripominate mi verici ruznych cirkvi :P.
            • a proc by ne? je to kratsi a skoro kazdy tomu rozumi
            • pesir
              To, že si navzájem odporují, vůbec asi nevadí *15*. Mimochodem, kde se vzala ta móda strkat do češtiny anglická slovíčka, to si ty lidi pak připadají víc "cool"? *7*
  • sankuri
    Teda u te treti otazky mi nejak moc nesedi to preskrtnute mmo. Ruku na srdce on je tu opravdu nekdo kdo povazuje SWTOR za mmo?:-)
  • Grifus
    Jen 18 spravne, kdyz meli na pomoc strycka google? Spatny decka, spatny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit