Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    lol, panove. nechcete se presunout na nejake nabozenske forum? pripominate mi verici ruznych cirkvi :P.
  • to jo, pritom ta nejstarsi hra mass effect 1 ve finale ani tak dobra nebyla, krom pribehu to byla takova nepovedena strilecka typu Gears of War, s totalne repetetivnima side questama, 6ti brnenima 8 zbranema a par nabojema do nich. to vsechno v hollywoodskym podani

    jinak myslim ze dragon age 1 byla taky hodne dobra hra, sice smrdela dost tim hollywoodem, ale porad kvalita.
  • Jdem prcat?
  • Amylee.Anderson
    Chlapi *7* *15*
  • lol * dlouhá léta BYL
  • Opravdu nic kultovního? A co takhle série Baldur´s Gate? To je snad vzduch? (pro mě osobně to jsou nejlepší hry, které jsem kdy hrál) Možná si myslíš, že BG 1 a 2 mají na svědomí Black Isle Studios, ale bohužel jsi na omylu (taky jsem dlouhá léta byla)..ti se na nich podíleli jen minimálně. Na BG1 dělalo z BIS asi 10 lidí (na pozicích jako marketing, public relations, art box apod., takže nic moc přímo ovlivňující kvalitu hry), kolem 40ti lidí z BioWare a zhruba stejném počtu lidí z Interplay, kteří ale měli na starost prakticky pouze dabing a testování. Samotný vývoj Baldur´s Gate 1 má na svědomí BioWare.
    Na Baldur´s Gate 2 (a výborném datadisku) pak už pracovalo prakticky pouze BioWare (akorát ve zhruba dvojnásobném počtu).

    V případě obou Baldur´s Gate tedy Black Isle Studios funfovalo pouze jako vydavatel.

    Nicméně Black Isle Studios mělo i své pecky - nesmrtelný Fallout 1 a 2, Planescape: Torment (který mě osobně bohužel nezaujal, ale uznávám jeho kvality a šílený rozsah) a oba Icewind Dale (které sice byly a jsou skvělé, ale oproti BG jsou spíše jen už takové RPG mlátičky, kde příběh hraje až vedlejší roli) na které si od BioWare půjčili engine z Baldur´s Gate.
    Jo a jeden Baldur´s Gate vlastně na svědomí mají, nějakou ne moc úspěšnou konzolovou hru s Baldur´s Gate v názvu..nehrál jsem, jen viděl nějaká gameplay videa.

    Zpátky k BioWare..nemají za sebou jen výborný Mass Effect a excelentní Baldur´s Gate..kdysi dávno mě na dost dlouho zabavil jejich Shattered Steel a MDK 2. Neverwinter Nights 1 sice nebyl tolik oceňovaný, ale já jej mám rád a navíc přinesl perfektní editor na vytváření vlastních dobrodružství a skvělý multiplayer (který byl lepší než single playerová část).
    Dále skvělý Knights of the Old Republic! Jade Empire jsem sice nehrál, ale prý jde taktéž o skvělou hru. No prostě BioWare má portfolio, za které se rozhodně nemusí stydět a naopak ji mají ostatní vývojáři co závidět..to, že si svou reputaci co se RPG týče silně pošramotili mizerným Dragon Age 2 je věc druhá, ale každý den holt není posvícení. Ještě jim pořád věřím, že zvládnou něco alespoň se blížící jejich špičce Baldur´s Gate 2 (i když současná mladá/dětská generace bude znát jako jejich nejstarší hru možná tak Mass Effect 1)..sorry za dlouhý příspěvek *13*
  • Zapoměli na otázku "Kolik bylo v Mass Effectu záchodů?"....chápu tuhle mediální masáž, přesto kterej blázen si má pamatovat každou pitomost o firmě, co snad krom Mass Effectu nic skutečně kultovního neudělala a kde vládne banda kravaťáků...zlatý Black Isle, na nichž se Bioware rovněž do dnes z hlediska PR přiživuje
  • No počkej, vždyť tady chodí tuna biodronů, se podívej na ty erudované diskuze! *1*
  • Já taky, ale nechtěl jsem to říkat. *2*
  • jindra.veliky
    ja cetl "chtela jsem soulozit" *15*
  • jindra.veliky
    NERD DETECTED

    be ready for auto-destruction
  • Cahir
    Máš to zapotřebí?? Asi máš... Rozhodně ti nikdo nemůže upřít status nejvytrvalejšího diskutéra.
  • Hairy_Ass
    Kdyby tam byly jen otázky z her, tak to ještě beru, ale kdo si má pamatovat každou pitomost kolem dění BioWare? *15*
  • Trol.internetovy
    A ostatní trolové se do toho tajného bratrstva nepočítají? *10* Tos mě urazil. Za to s tebou nemluvím! *12*
  • pesir
    Bylo řečeno, že ho zabili lidé. A i kdyby se v téhle věci děj shodoval, stále je tam mnoho nesmyslů. Celkově se zavěry komixu neslučují s dějem 1. knihy a ME1. Bioware se snáží prostě vyždímat co nejvíc pěnez na ME.
  • Kdyby byli jiný ceny, tak to i zkusim...
  • Black_Hand
    tak to by me zajimalo, jestli vitez petra (a celou redakci) potesi, az si rekne o zaklinace 2 :)).
  • Ludo
    nesuhlasim, v povodnom ME bolo len povedane ze ho stratil v First Contact War. Detaily neboli spomenute. To ze sa to udialo tesne po First Contact War je irelevantne.
  • a proc by ne? je to kratsi a skoro kazdy tomu rozumi
  • pesir
    To, že si navzájem odporují, vůbec asi nevadí *15*. Mimochodem, kde se vzala ta móda strkat do češtiny anglická slovíčka, to si ty lidi pak připadají víc "cool"? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit