Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další omezování svobody uživatele ?
    • No prostě jen nemůžu pochopit, proč bych nemohl mít na Steamu svou fotku nějaké sběratelské edice. Mě to přijde, jako kdybych si tam nahodil fotku svého pařanského doupěte a na stole mi ležel joypad od Xboxu tak se to pak bude brát jako reklama pro Microsoft ? ... nechápu.
      • Tyvole přečetl jsem si to potřetí a ono tak nejde o fotky uživatele jako spíš o fotky prodejce hry :D Boha.
        • Zrzzek
          *1* *1* konec *1* *1*
        • Dement,
      • Ano, na tom, že nechápeš se asi všichni shodneme *1*
        • S tím souhlasím *1*
    • tady se ještě někdo asi neprobudil. haha
    • JamesFaith
      Spíše další ukázka naprostého nepochopení textu článu.
    • A v jake galaxii spada tohle do kategorie omezování svobody uživatele? *1*
    • Klamava reklama je omezovani svobody? *8*
  • Narazky na Ubisoft jsou docela mimo (ikdyz jej nemusim). Zrovna Farcry 4 na screenshotech vypada docela podobne jako na PC full detail. Samozrejme si clovek k tomu musi pricist i to, ze screenshoty z her pred vydanim jsou ze hry bez optimalizaci, takze vypadaji lepe. Stejne tak AC.
  • Jaj, to u některých her pro jistotu nebudou žádné obrázky. Jsem zvědav třeba na Mafii 3, když tak koukám na steam stránku :D Podle mě by to šlo ale obejít tím, že vývojář řekne, že je to z cutsceny :P Stačí do rohu dát tlačítko na přeskočení, které mnoho her jaksi ani nemá :(
    • Meleš hovadiny, když se podíváš na komunitu u Mafie 3, tak někteří tam vytípali luxusní screenshoty, které by jim mohlo závidět leckteré Crysis nebo namodovaný Skyrim.
      • Nekecej, Mafie 3 má lepší grafiku, než 9 let stará hra? To jsem v šoku!
        • Tak Crysis má tři díly že... (a i ten starý první má pořád grafiku, na kterou se mnohdy nové herní tituly nechytají) A Skyrim s mody by mohl být 20 let starý a pořád bude vypadat lépe než 99% her, které dnes vychází, ale ty evidentně ani nevíš, o čem mluvíš.
  • Už zase už zase dělat z komára velblouda, vzpomente na recenze a jak to dopadlo. Opravdu někde je to fakt hodně hodně ´vyretušované´ ale některé atmosférické/příbehové/umělecké se bez pořádných screenshotu nedokáží prodat a zviditelnit. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit