Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už zase už zase dělat z komára velblouda, vzpomente na recenze a jak to dopadlo. Opravdu někde je to fakt hodně hodně ´vyretušované´ ale některé atmosférické/příbehové/umělecké se bez pořádných screenshotu nedokáží prodat a zviditelnit. *11*
  • Jack1947
    Nejmustnější na tom všem je že lidem to zas až tak zdá se nevadilo - jenže pak si třeba stěžovat mohli ale když koupí a pak si stěžují tak jsou hlupáci.

    Mají přehnané nároky a věří nesmyslům a nereálným požadavkům na grafiku - která ve finále ( hlavně u indie projektů nemohla dosáhnout ničeho velkého)
  • Jestli ma nekdo velkou zasluhu na vzniku tohoto pravidla, tak to musi byt KONAMI. *4*
  • Tak to se někomu nebude líbit...
  • Jestli někdo hry hodnotí podle screenshotů a z toho vyvozuje závěry, je s prominutím pitomec.
    • Sakra. A já myslel, že screenshoty slouží k hodnocení. Vizuálu...
    • Veskoslav
      Říká se tomu lživý marketing a je to žalovatelné. Proto spousta výrobků má tzv. ilustrační foto, které nemusí reprezentovat skutečnost.
      • Říká se tomu klamavá reklama, ty lživý marketingu... :D :D :D
  • Veskoslav
    Skvělým příkladem je většina survival her. 7 day to die asi nejlepším příkladem. Hru mám od alpha (někde jsem ji získal) a screeny ukazovaly takovou realitu, že to mělo s hrou společné to, že to bylo z 1. pohledu.
    • to nebyly screeny ale ilustrační foto *7* chtelo by to dávat vetší pozor...
  • Jack1947
    Přesně tak to má být *3*
  • Pri artworkoch a podobnych obrazkoch je pochopitelne ze moc o hre nevypovedaju ale kto a do akej miery bude kontrolovat screenshoty z hier ci su naozaj z hry a nieje to z esetov pripravena scena, vyrenderovana a doladena ? Alebo sa aj zoberie screenshot z hry ale mierne sa doladi v Photoshope, pripadne samotna hra/engine bude nastaveny tak ako bezne pocas hry nieje (specificky pre danu scenu na max). Nieje mi docela jasne ako to chce Valve kontrolovat ale ako krok je to dobry.
  • Jaj, to u některých her pro jistotu nebudou žádné obrázky. Jsem zvědav třeba na Mafii 3, když tak koukám na steam stránku :D Podle mě by to šlo ale obejít tím, že vývojář řekne, že je to z cutsceny :P Stačí do rohu dát tlačítko na přeskočení, které mnoho her jaksi ani nemá :(
    • Meleš hovadiny, když se podíváš na komunitu u Mafie 3, tak někteří tam vytípali luxusní screenshoty, které by jim mohlo závidět leckteré Crysis nebo namodovaný Skyrim.
      • Nekecej, Mafie 3 má lepší grafiku, než 9 let stará hra? To jsem v šoku!
        • Tak Crysis má tři díly že... (a i ten starý první má pořád grafiku, na kterou se mnohdy nové herní tituly nechytají) A Skyrim s mody by mohl být 20 let starý a pořád bude vypadat lépe než 99% her, které dnes vychází, ale ty evidentně ani nevíš, o čem mluvíš.
  • MickeyMutant
    A markeťáci nebudou mít co žrát...
    • Krome nich samotnych to nebude nikomu vadit :]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit