Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    A markeťáci nebudou mít co žrát...
    • Krome nich samotnych to nebude nikomu vadit :]
  • No Man's Sky ... ehhrrrmmm
    • jack
      :+))))) přesne moje myšlenka!
    • To jeste nesmazali z nabidky uplne?
      • Dlouho jsem se nedíval na stránky obchodu ale stále stojí stejně jak při vydání?
        • Koukám na to celkem často, a mam trochu strach že dřív než spadne cena to ze Steamu úplně smažou, ale já bych to do steamu bral třeba za 200kč.
          • Taky se tam chodím alespon jednou týdně zasmát.
          • jack
            No Man's Sky is a game about exploration and survival in an infinite procedurally generated universe.
            User reviews:
            RECENT: Overwhelmingly Negative (5,086 reviews)
            OVERALL: Mostly Negative (74,434 reviews)
            • A kolik z toho se pak refundovalo?
            • a i pres to prodali 750 000 kusu jen na steamu, narez co?
        • Jop, furt 60 éček.
  • Hej tak táto vec ma vytáča už dosť dlho, chvála Gabovi!

    Len dúfam, že sa to bude týkať aj tých bullshitov.
    • Gejb! Gejb! Gejb!
  • Veskoslav
    Skvělým příkladem je většina survival her. 7 day to die asi nejlepším příkladem. Hru mám od alpha (někde jsem ji získal) a screeny ukazovaly takovou realitu, že to mělo s hrou společné to, že to bylo z 1. pohledu.
    • to nebyly screeny ale ilustrační foto *7* chtelo by to dávat vetší pozor...
  • Jack1947
    Přesně tak to má být *3*
  • Tak to se někomu nebude líbit...
  • Pri artworkoch a podobnych obrazkoch je pochopitelne ze moc o hre nevypovedaju ale kto a do akej miery bude kontrolovat screenshoty z hier ci su naozaj z hry a nieje to z esetov pripravena scena, vyrenderovana a doladena ? Alebo sa aj zoberie screenshot z hry ale mierne sa doladi v Photoshope, pripadne samotna hra/engine bude nastaveny tak ako bezne pocas hry nieje (specificky pre danu scenu na max). Nieje mi docela jasne ako to chce Valve kontrolovat ale ako krok je to dobry.
  • Jestli ma nekdo velkou zasluhu na vzniku tohoto pravidla, tak to musi byt KONAMI. *4*
  • Jack1947
    Nejmustnější na tom všem je že lidem to zas až tak zdá se nevadilo - jenže pak si třeba stěžovat mohli ale když koupí a pak si stěžují tak jsou hlupáci.

    Mají přehnané nároky a věří nesmyslům a nereálným požadavkům na grafiku - která ve finále ( hlavně u indie projektů nemohla dosáhnout ničeho velkého)
  • Jestli někdo hry hodnotí podle screenshotů a z toho vyvozuje závěry, je s prominutím pitomec.
    • Sakra. A já myslel, že screenshoty slouží k hodnocení. Vizuálu...
    • Veskoslav
      Říká se tomu lživý marketing a je to žalovatelné. Proto spousta výrobků má tzv. ilustrační foto, které nemusí reprezentovat skutečnost.
      • Říká se tomu klamavá reklama, ty lživý marketingu... :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit