Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovy ...hry... a ruzne odznacky jsou podle me pro ty hloupejsi :)
  • DRM vymyvani mozku.
    Kupte si hry na humble store nebo gogu.
  • Valve dotáhlo Pay2Win systém k dokonalosti: ani k němu nepotřebují počítačovou hru.
  • nightborne
    Budiz Gabe i jeho vedouci usmev navzdy proklet, jsa chudym studentem, nemaje poradne na jidlo a prezivaje uz ctvrty den na suchy rejzi (vazne), stejne sem si nemoh ty zaklinace a euro truck simulator odpustit.
  • Lol, to je dobra vymejvarna. Steam na pc hrace aplikuje ty same metody, jako obchodni retezce. Po sezonich slevach se ted budou sbirat nalepky, pardon, karticky. Na duchodce a deti to funguje :-).
    • Veskoslav
      Ty jsi jako býk, ale na tebe neplatí červená barva (což je mýtus, býk útočí totiž na pohyb, nikoliv na barvu), ale Steam. Jakákoliv zmínka, tak už jedeš ty své bomby. Raději si zapni Vitu a hrej si a nám nech Steam, u kterého jsi předvedl, že tvé znalosti o fungování jsou na úrovni nula.
    • Kedaro
      Prodal jsem kartičku z Transistoru za 3€. Pro její získání jsem se nijak navíc nesnažil. Takže tak.
    • Pokud by jsi více přemýšlel a nepsal zde klasické urážky na lidi, kteří jsou úspěšnější díky svému umu než Ty. Tak by sis lehce spočítal. Za každé 3. hlasování, které probíhá co 8 hod. získáš kartu. Jedna karta se nyní prodává cca za 0.3 euro. Akce trvá do konce měsíce. Pokud budeš pouze hlasovat a prodávat karty, tak máš min. 2 hry ( které jsou ve slevě ) zdarma.
    • až na to, že ty kartičky prodáte komunitě a za vydělaný eura si nakoupíš co chceš, nechápu jak si na tohle někdo může stěžovat. Když s tím mám problém tak to ignoruju a je to...
    • Steam tyhle metody aplikuje uz dlouho...
    • Jack1947
      Konečně něco s čím se dá i souhlasit, ty slevy také tolik nechápu a kartičky no ... je to jak tehdy u Aquilly sbírání etiket a vyhrávání dárků - tedy ehm vyhraješ hru. Vlastně to chápu, je to Valve!
  • *16* Růžový tým ....kua

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit