Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já jsem zatim spokojenej koupil jsem si Borderlands 2 GOTY a Unepic *14*
  • p.s.
    ješte maji i datadisk modern times k tropicu 4 jen za 4 €, tam je ted sleva snad na všechno?
  • tak mne zaujalo age of empires 3, supreme commander 2 a cities xl platinum
  • *16* Růžový tým ....kua
  • Jen taková menší připomínka, pokud tu nadějně někteří čekáte že se stane zázrak a už tak z těch X milionů hráčů Vás vyberou (pokud jste ve vyhrávajícím týmu), tak bych Vás rád upozornil, že čekat jen nestačí, v jejich podmínkách soutěže se píše, že to sice vybere náhodně 30 lidí, ale vybírá to jen z těch, kteří přispěli alespoň s jednim bodem (ten den), tj. musíte složit alespoň jeden deck karet.
  • co ti vole on si jeste nekdo hri kupuje LOL dit je vsechno zdarma na ulošto
    • TheGGG
      Nějaká učebnice českého jazyka by tam pro tebe nebyla?
    • Ty si p*ča... Díky takovejm tu máme uPlay... Děkujeme
  • Valve dotáhlo Pay2Win systém k dokonalosti: ani k němu nepotřebují počítačovou hru.
  • Fialový tým. *5*
  • najvacsia konina na tom, ze pri kazdom vypredaji zdvihaju minimalny level, ktory musis mat aby si dostal tie karty...minule to bol level 5, teraz level 8 len aby si tam furt nejake drobne cpal a mal falosny pocit, ze sa na tom snad da aj zarobit....no valve zdvihne level a ty musis dorovnat (aj ked vacsina ma uz davno vyssi) cim inym nez prachami.

    Inak je to svinstvo a diskriminacia, ze odmenovany su iba ti s vyssim levelom....ako keby sa mi s nimi chcelo natahovat tak by som podal navrh nech sa na to pozre EU sud minimalne *1*
    • Proč vůbec řešíš nějaký Steam level? Se jim na to v*ser a je to...
      • Jack1947
        Otázka by neměla být proč ale co na něm řeší, vždyt je to jen číslo. Nic víc. Přesto to lidi znepokojuje že ho nemají uch chudáci. *3*
  • U svých oblíbených her sestavuji odznáčky, ale u těch co dohraji a vím, že je nepustím karty prodám. Tyhle summer sales karty vždycky prodám hned jak je dostanu hned ze začátku, jelikož postupem času ztrácí hodnotu. No a tak si vždycky vydělám na ty ostatní karty co mi chybí. Není to úplně špatný, ale moc času tím netrávím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit