Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    Levelování na Steamu je jedna velká kapitalistická čuňárna. Než aby levelování pojali nějak herně (např. počet dohraných her), tak vymysleli debilní odznáčky a kartičky. Odznak má 5. úrovní a každá nová úroveň = kupování těch samých kartiček pořád dokola. Prostě výsměch. *2* Co tedy znamená, když má někdo vysoký level na Steamu? Že je to dobrý, úspěšný hráč, tak jako ve hrách? Nikoliv! Znamená to jen jednu jedinou věc - že nacpal spoustu peněz do Steamu.
    • Tvuj problem je ten ze jsi socka a nemuzes si dovolit karticky a odznaaaacky :D Posli mi tvuj steam ucet.Dobiju ti tam 20 ecek at si taky uzijes...ale neeee ty by jsi ty eura radsi vybral hotove kdyby to bylo mozne a koupil jsi za to neco uzitecneho :D trebaaa kurivo co :D
    • Je to tak, dalo by se to řešit líp. Ale na druhou stranu - pokud nechceš, nemusíš tam posílat vůbec nic. Prostě hraju hry, kartičky co mi napadají prodám (včera jsem si za ty peníze koupil hru), nebo vyměním, když se mi ta hra líbila udělám si badge. Nikdy jsem tam peníze kvůli mikrotransakcím neposlal, lvlovat tam jde i bez toho.
    • samozrejme, ze to je jen o prachach, nicmene nikdo nikoho do steam levelovani nenuti. herne by to urcite bylo lepsi, nicmene to by se musely vsechny hry poupravit, aby byly plne propojene se steamem, coz je trosicku horsi. Staci se podivat, kolik her nema steam achievmenty, u nich steam nepozna, zda-li byly dohrany, na jakou obtiznost apod. u nove vydanych her se s timto pocita, u zpropadenych indie her take, ale ty starsi jsou ponekud na stiru.
      a co se tyce cpani penez do steamu.... holt, kde ses narodil, tam ses narodil. at uz jsi pracujici ci student, koupit si karticku v prepctu za 10 korun je samozrejme nesmysl, zit ale smerem na zapad, kde ekonomika a mzda je krapet jinde, tak ti tech par centu za karticku prijde uplne smesnych.
    • Jinak receno ... civ vyssi steam lv tim mensi mozek ...
      • Jack1947
        Tím více má tlustý Gabík peněz a tím lepší budou jeho dosavadní služby, Amen, my lord jesus chriest. *4*
    • A co jako? Někdo tě nutí? Někdo ty lidi nutí? Ne. Tak klídek... O nic nejde.
      • Jack1947
        Ještě aby nutil lol, to už by bylo příliš. *15*
    • No sice souhlasím s tím, že by bylo lepší kdyby lvl systém byl založen přímo na hraní, ale steam je distributor a prodejce, tak si lvl systém postavil na tom jak lidi u něj utrácí.
      Já třeba lvl systém neřeším vůbec max. se mrknu na herní achievementy.
      Kartičky co mám jednou si vetšinou nechám, ty co mám 2x prodám. Teď přemýšlím, že prodám všechny.
      • Svojho času to tak robili, bolo treba zbierať achievmenty v niektorých hrách, ktoré boli práve v akcií, ak si to dobre pamätám...
        Ja som to vtedy úplne ignoroval, ale normálnym hraním Red Orchestry 2 som splnil niečo vrámci tej súťaže a na konci mesiaca mi poslali Portal 2 :)

        Ale hold už majú skúsenosti, takéto kartičkovanie asi vytiahne z hráčov viac *7*
    • Jo no, ale očividně lidi prachy maj, protože se to tam točí ve velkém. Hlavně ty tokeny na kradení bodů mezi týmy. Za tonek na krádež 1000 bodů člověk zacáluje 12€ a ono se to prodává, ačkoli to v podstatě kupujícímu vůbec nemusí přinést užitek, stejně jako karty. Bratrancovi nadávám každej den, že má zas vyšší level, že pořád brečí, jak nemá many a furt to cpe do steamu.... Jako jo, taky jsem tam něco dal, ale to bylo v domění, že z toho budu mít něco víc, než smajla, pozadí a možnost přidat si něco na profil. Už mě to přešlo, teď už zase jen kupuju hry *1*
      • N7N7
        A dobře děláš. *4* Jednodušší lidi se na to chytí, ale každému rozumnému člověku musí časem dojít, že je to naprosto k ničemu.
  • tomocz
    Tak, hodilo mě to k fialovým, utratil jsem asi 2 stovky za hry, který jsem si stejně koupit chtěl. Wishlist jsem si aktualizoval a teď zbejvá čekat, jestli mě vyberou... když ne, tak jsem nekoupil nic, co bych nechtěl a když jo, tak super, ne? :D
  • ringmancz
    já ty karty ze steamu a her prodávám, už jsem za to pár her ve slevách koupil
    • Veskoslav
      Já se přiznám, že si udělám "odznak" a pak je také prodávám.
      • ringmancz
        to jsem dělal do levelu 20, kdy se zvyšuje šance na booster pack, pak jsem s tím přestal. když mám nějakou hru z bundlu, kterou vím, že nechci hrát a má karty, tak ji pustím na pozadí a za chvíli mi naskáčou karty
    • ucho
      taky je prodávám, už jsem na tom vydělal tak 40 eur, takže dost her zdarma :D
      • a nakoupil si hry za 250€ (ktere nebudeš hrát) , takže si prodelal 200€
      • Veskoslav
        Průměrná cena kartiček je 0,35 centů, vzácné cca 3 eura. Takže buď jsi měl štěstí nebo jsi prodal cca 100 kartiček? A průměrně ti hra dá 4-5 kartiček, takže minimálně 25 her jsi hrál a dostal kartičky?
      • Dogkiller
        To je slabota, já jsem na tom za posledních pár měsíců vyrýžoval cca 1600 €. Ale musím tomu věnovat velkou část dne. Úplně tím žiju. Ale sype to, v podstatě je to moje druhá výplata. *1* A tahleta letní akce, to jsou pro mě hotové žně. *5*
        • A pak ses probudil.Pohádky si říkej svým kamarádům na základce,který tomu budou věřit *1*
          • Dogkiller
            Nevěř, nevadí, bohatnu na tom já, ne ty. *1* Všechno to jde udělat na tržišti, hlasování nebo farming karet skrz koupenou hru je jen ztáta času. Použití správného skriptu a pak už jen čekat, čekat... občas tomu trochu pomoct, ohlídat si to. Až má steam peněženka 550€, prodat na aukci celý profil za 399€ + 2 áčkové hry k tomu. Žádný problém. A pak zase odznova. Přesný recept prozrazovat nebudu, to se na mě nezlob. A ne že bych se chtěl chlubit nebo tak něco - nepřišel jsem na to úplně sám.
            • Dogkiller
              TheGGG. Tak ono je to spíše jeho zbožné přání, abych byl potrestán. *1* Z jeho reakcí je dost silně cítit ta typická česká závist.
            • TheGGG
              co není zakázáno je povoleno pleskoslave, to sice nic nemění na morálním aspektu věci, ale rozhodně to není trestné.
            • pravnicky vzato skutečne co není zakazano je povoleno, divim se že clovek co (pry) studuje vš tohle neví
            • Dogkiller
              Nikomu tím není ublíženo, žádná strana tím netrpí, čili není důvod vznášet jakákoliv obvinění. Je to pouze systém nabídka - poptávka. Navíc jak říkám, vše je legální. *3* Jó, kéž by mi bylo zase deset. :-D
            • Veskoslav
              Říká se tomu šedá zóna a ta je také trestná. Naivně si myslíš, že to co není zakázáno je povoleno? Kolik ti je? Deset?
            • Dogkiller
              Podvodník? Ne tak docela, příteli. Nejlepší je na tom to, že je to vlastně úplně legální. *3* Respektive proti tomu neexistuje žádná páka, žádný zákon či licenční ujednání. Aneb co není zakázáno, to je povoleno. *1* A když se to tak vezme, Steam z toho vlastně má taktéž svůj profit. Vlastně je to taková vzájemná symbióza, dá se říct... *5*
            • Veskoslav
              Takže podvodník? No ještě lepší, přeji doživotní ban.
            • TheGGG
              od rodičů dostanu dvakrát tolik jako kapesný. *3*
            • ringmancz
              aby ses pak jednoho dne nedivil, až zrovna na tebe Valve přijde
          • je to možný když máš hacknutý steam
  • TheGGG
    kartičky a odznáčky *14* *14* Fialový zase v čele, body se kradou po tisících. Už chápu výhodu PC hraní, todle na konzolích nemáme *14*
    • N7N7
      +1 tobě i konzolím. *5*
      • TheGGG
        asi tě zklamu, ale já netróloval *3* Sem ve fialovým týmu a kupuju jednu hru za druhou. Konečně Blood dragon, CoJ a pár dalších. Vím že to je trapný, ale já sem na tydle kartičky a odznáčky strašně založenej a vždy to chcu všechno posbírat. Takže srry, ale taky se řadím mezi steam ofce.
        • Když už seš v té nákupní horečce, nechceš mi taky něco koupit? *1*
        • N7N7
          Aha, to pardon, poněkud nezvyklá věc, že jsi netrolloval... *2* V tom případě držím palce ať to brzy přejde. Kartičky budou, my nebudem. *3* Ten Call of Juarez si asi též zakoupím.
  • U svých oblíbených her sestavuji odznáčky, ale u těch co dohraji a vím, že je nepustím karty prodám. Tyhle summer sales karty vždycky prodám hned jak je dostanu hned ze začátku, jelikož postupem času ztrácí hodnotu. No a tak si vždycky vydělám na ty ostatní karty co mi chybí. Není to úplně špatný, ale moc času tím netrávím.
  • Jen taková menší připomínka, pokud tu nadějně někteří čekáte že se stane zázrak a už tak z těch X milionů hráčů Vás vyberou (pokud jste ve vyhrávajícím týmu), tak bych Vás rád upozornil, že čekat jen nestačí, v jejich podmínkách soutěže se píše, že to sice vybere náhodně 30 lidí, ale vybírá to jen z těch, kteří přispěli alespoň s jednim bodem (ten den), tj. musíte složit alespoň jeden deck karet.
  • TheGGG
    Tvl, další 3 hry co nebudu minimálně dalších pět let hrát koupeny. A už mám skoro všechny nálepky. Já snad přestanu s tím PC hatem. Fialový tým dopředůůůůůů
  • tak se pochlubte co jste nakoupili nebo plánujete nakoupit *3*
  • rami.cz
    Me se drive libilo ty achievement hunty :D Karticky prodat...
  • Fialový tým. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit