Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen jsem zvědav na HW nároky ale především na optimalizaci *1*
    • HW nároky podle mě budou podobné, jako u Far Cry 4.
  • Morraw
    To, že páte FC bude zásadní pro budoucnost celé série musí být každému jasné. Projeví se AC syndrom nebo hra přinese něco nového ?
    FC Primal podle mě vypadá jako správný krok v před. Konceptuálně to bude stejná hra jako předchozí díly (otevřený svět, odhalování mapy, crafting, mapa zaplněná až po okraj). Otázka je: může se tento koncept vůbec změnit a jak ?
    Dost herních mechanik z předchozích dílů bude i zde, ale díky úplně odlišnému tématu si myslím, že se dočkáme i docela jiné hratelnosti. FC3-4 jsou si podobná jako vejce vejci nejen graficky, ale hlavně herně. FC Primal může vybočit z řady. Uvidíme.
    Každopádně těším se víc, než kdyby to byl další FC v moderních kulisách.
    • to je jasnej restart serie, priste pribydou mece, pak muskety, automaticky zbrane a mas zadelano nejmin na trilogii *5*
      • Morraw
        Tak ono herně je FC skvělá série. Problém u 4 byl, že kulisy byly až přílíš podobné a ten díl nebyl v ničem nový. Primal je oproti tomu zásadní změna a je tak šance, že série nezapadne do stereotypu jako AC, která ač na kulisy boháta série, tak po té herní stránce už značně vyčpělá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit