Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen jsem zvědav na HW nároky ale především na optimalizaci *1*
    • HW nároky podle mě budou podobné, jako u Far Cry 4.
  • jsem kkt. kdo souhlasi da +, kdo nesouhlasi da - Hlasujte!
  • Nádhera, konečně zajímavý nápad a skvělý tvůrčí počin. Video mi připomnělo film Boj o oheň, asi nejlepší film z pravěku. Kam se hrabe 10000 př.kr...
  • už ted vim že volejnik zrecenzuje ps4 verzi (nefunkcni PC verzi bude ignorovat) a v předklonu tomu da 10/10
    • jen 9/10, protoze tam nebude jeho hrdina z detstvi, clovicek
      • ten nebyl ani ve FC4 a dokázal se přez to nějak přenést, tam jde o jiný věci nejspíš...
        • Chim
          *přes
  • RazorProduction
    Uz se nemuzu dockat jak budu zase lest na nejake Prehistoricke radiove veze , ...hura *6* *7*
  • Já to vítám. Ve stylu jedničky už FC nikdy nebude, ve stylu dvojky kvůli slabým prodejům taky ne, ale od trojky je to sice jedna a ta samá šablona, která ale funguje, takže stačí to jen každý rok trochu poupravit a zákazníci budou spokojeni. Blood Dragon byl skvělá odbočka, u Primal jsem myslel, že půjde o to samý, ale jelikož jde o nový regulérní díl, tak by měli Ubisofťáci přijít doufejme s dobrými změnami.
    • ty budeš asi hodne velka pyča
      • No záleží na náladě, ale myslím, že na tvojí mámu nikdy mít nebudu.
        • Stěr level 9000 :D
  • Ubisoft velice rád chodí se džbánem pro vodu. Asi to stále dobře vynáší.
  • napad ukradenej a grafika vypada hrozne
    • Jak muze bejt napad ukradenej? To proto ze se odehrava v praveku? *1* Takze např. všechny strilecky z 20 století mají ukradeny napad?
      • ty budeš asi hodne jednoduchej človek že?
      • Že na něj vůbec reaguješ, vždyt je to nemocnej člověk, který měl v Bohnicích 15 minutový přístup na net. :D
  • Treti i ctvrty dil se mi libily a toto vypada jako super napad. Osobne me vzdy lakaly hry kde se hralo na preziti - napr. na opustenem ostrove. NUtnost vyrabet si zbrane, varit apod. Nikdy se mi vsak zadne zpracovani moc nelibilo. A tady to bude spise o boji a akci nez survivalu, ale presto se tesim.
  • Docela zajimavy napad. Udelat Far Cry z praveku... to by me nenapadlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit