Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    příroda jako hlavní záporák? proč ne....všechno je lepší než Paganmin
  • To bude hra plna epickych souboju s mamuty, protoze kopani jam a ubijeni kameny by nebylo dostatecne akcni.
  • Ubisoft velice rád chodí se džbánem pro vodu. Asi to stále dobře vynáší.
  • Tak to zapařím UGH abych se dostal do formy..
  • nemyslel si snad někdo ze tahle serie skončila 4 dilem..ze ne *7*
    • Tohle je Ubisoft, očekávej tak ještě 20 dílů minimálně...
      • To není Ubisoftem, ale hráči, kteří to kupují.
  • už ted vim že volejnik zrecenzuje ps4 verzi (nefunkcni PC verzi bude ignorovat) a v předklonu tomu da 10/10
    • jen 9/10, protoze tam nebude jeho hrdina z detstvi, clovicek
      • ten nebyl ani ve FC4 a dokázal se přez to nějak přenést, tam jde o jiný věci nejspíš...
        • Chim
          *přes
  • Jde to naprosto mimo mě ale na druhou stranu to vítám. Primal mi dává naději že v regulérním pokračování FC snad už nebudeme muset vůbec nic lovit, i když u UBI člověk nikdy neví. Jestli má někdo po předchozích dvou dílech ještě chuť cokoli s fauny lovit a stahovat s kůže tento produkt ho snad konečně dostatečně vyčerpá a tvůrci tuto činnost jednou provždy pustí z hlavy.
  • Já to vítám. Ve stylu jedničky už FC nikdy nebude, ve stylu dvojky kvůli slabým prodejům taky ne, ale od trojky je to sice jedna a ta samá šablona, která ale funguje, takže stačí to jen každý rok trochu poupravit a zákazníci budou spokojeni. Blood Dragon byl skvělá odbočka, u Primal jsem myslel, že půjde o to samý, ale jelikož jde o nový regulérní díl, tak by měli Ubisofťáci přijít doufejme s dobrými změnami.
    • ty budeš asi hodne velka pyča
      • No záleží na náladě, ale myslím, že na tvojí mámu nikdy mít nebudu.
        • Stěr level 9000 :D
  • Zní to super ale je z toho až moc cítit ten Far Cry, doufám že to nebude jen přeskinovaný klon to by byla strašná škoda.
  • Je to Ubisoft, nečekám, že to bude super, a že mě to bude bavit dýl jak dva dny, ale tenhle směr a stylizace se mi líbí víc než současný FC4. Někdo tu nadává na to, že to je jen přeskinovaný, nevidím důvod proč by nemělo být, graficky to vypadá dobře a radši než investovat do grafiky by se mohli zamyslet nad obsahem - kterej teda mě u FC 3 / 4 přestal zajímat tak po 5 hodinách hraní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit