Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chválim, že za Laru neobsadili zas ďalšiu "sexbombu", ale normálnu ženu. Až chlapčensky pôsobiacu.
  • jamar28
    Ve vážně se tvářícím filmu fakt působí strašně směšně, jak drobná holka dokáže zmasit x chlapů a ani si u toho nezlomí nehet. Ono to občas působilo trochu komicky i ve hře, ale ve hře je tak nějak standard, že je postava silná a zabije stovky nepřátel. Osobně mám radši filmy podle her, kde se hrou jen inspirují, ale jdou svou cestou, např. Silent Hill. Věci, které fungují ve hrách, nemusí nutně fungovat i ve filmech. Přitom nějaký dobrodružný film s prvky "nadpřirozené" archeologie bych bral všemi deseti.
  • alladjex
    Původní série TR mě naprosto minula. Restart jsem sledoval z trailerů a oznámení. Přiznám se, že nevidím mezi tím jak na mě působila z prezentací a trailerů hra a teď film žádný rozdíl. Vypadá to stejně. Pěkný vizuál, ale hrdinka není moc sympatická, bere se to všechno moc vážně a přitom je to stejně realistický jako Vertical Limit. Dívat se na ježdění na cepínu je fakt utrpení. Prostě obojí působí dostatečně nezajímavě, abych se zajímal o zahrání nebo shlédnutí. Neříkám, že hra byla špatná nebo dobrá, mluvím o tom jak to na nezainteresovaného opodál stojícího působí ;)
  • tak zrovna nova Lara je prehnané střílečka, která si na stealh hraje asi tak prvních pět minut...pobrečí si u jelena a pak kosí všechny a všechno...
  • deathfish
    Přesně tak, nevím, proč ze stealthových a pomalých her vždy udělají hrozné akční blbosti. Tou herečkou se opravdu moc netrefili. No co, hry jsou super, film zas bude sračka, to je vše *1*
  • Vzdyt je taky Lare ve filmu 21 let : )
  • Tohle je filmová Lara? Vypadá spíš jako dítě. Nechápu..
  • Blue.Shark
    Za mě docela průšvih. Cítím tam snahu udělat z toho bombastickou záležitost, přičemž by filmu sedělo spíš klidnější tempo. Zatím mám pocit, že to bude stejný případ jako Hitman - s hrou skoro nic společného, snaha přilákat lidi na tupou a nepřehlednou akci, přehršel blbostí, které nedávají smysl. Kdyby aspoň Lara vypadala podle herní předlohy. Zatím to vypadá na další hřebíček do rakve filmům podle her.
  • SalemCZ
    Furt mám pocit jako bych ten film už někdy viděl :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit