Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marketingem odchovaný děcka co neví co mají chtít, pokud jim to reklama jasně nesdělí, tohle budou žrát. jen se bojím, až oni sami začnou točit filmy, o čem budou a jestli se na ně bude dát ještě kriticky koukat. kdokoli kdo vůbec uvažuje nad tím, že by se na tohle vážně koukal je pro mě bláhový chudák. nechápu tady ty stížnosti na novou Laru, všechny Tomb Raidery byli a vždycky budou totální brakovej odpad, jestli někdo čekal něco dalšího než další akční film ve 40 let starým formátu, tak je mi ho fakt líto. už jste viděli Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ; Ladybird; Arrival; La grande bellezza..? ne..? tak tu nemrčte nad Larou, na světě jsou pořád ještě i dobrý filmy.
  • Jack1947
    Já myslím že zvolily dobře, Tomb raider bude prostě už kvůli promrvené hlavní postavě v pytli.
  • SalemCZ
    Jinak černý Nick Fury je z roku 2001, Iron man je z roku 2008. Ale i v komiksu se inspirovali Samuelem myslím. Ale furt je to 7 let před filmy.
  • SalemCZ
    Tak i o Wonder Woman říkali že Gal Gadot na to nemá kozy a jak to dopadlo.
  • ne, jen jsem hrál i starší díly ve kterejch je Lara dospělejší než v těch novejch
  • karlman.hajsky
    To je svatá pravda. Ale bral jsem to jen jako příklad.
  • Jack1947
    Dokonce se vůbec netrefily do postavy podobné té z restarrtu ta se narozdíl od filmové do hry hodí a zapadá , fakt hrůza *7*
  • Jack1947
    První film kterej bude kritizovanej za neakurátní hlavní postavu *2* *15*
  • TheGGG
    fuj? Ty jsi dost v*dnej...
  • TheGGG
    to přesně odpovídá té nové laře co je teďka v těch nových dílech... každopádně postava jak bieber...
  • To né *7*
  • proste humus velebnosti *1*
  • Vogon
    https://i.imgur.com/BZ4QOI7.jpg
  • Zblaznil jsi se ...
  • Pokud si dobře pamatuji, tak velká část toho filmu se odehrávala v (sub)tropickém pásu. V tamních vedrech nevidím důvod, proč by ženy nemohli nosit mikro oblečení *3*
  • Tak Samuel L. Jackson to je Pán Herec s velkým charisma a proto nového Furyho úspěšně utáhl.

    Novému Tomb Raideru přeju jen vše nejlepší... ale Alice prostě musí počítat s tím, že pokud ten film nebude něco extra, tak její "charisma" to určitě nezachrání a naopak to potopí její hereckou kariéru.
  • Johnny
    Tfuj tyvoe... Evu green né!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit