Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidé v menších vesnicích mají pořád FUP, protože jim nikdo kromě mobilních operátorů nechce připojit net.
  • Asi jako kdybys vjel se svým trabantem na německou dálnici a stěžoval si u provozovatele dálnice, že to 200 km/h nejede, když bylo řečeno, že se po ní alespoň 200 dá jet.
  • Dneska má ještě někdo FUP? Navíc pokud si to budeš chtít zahrát za pár měsíců a let, tak budeš ve stejné situaci i kdyby bylo vše na DVD, tak budeš stahovat updaty tak jako tak...
  • A co má vaše připomínka společného s tím co napsal OP (Alda)?
    On si nestěžoval na to, že by se mu to dlouho instalovalo z DVD, on si stěžovat na velký download a jeho stupidní net s přísným FUPem.
  • Jen tak pro připomínku: Skyrim, který je dnes označován za (skoro) legendární hru, byl prvních několik měsíců fakt neskutečné utrpení: bug kam se oko podívá *1*

    http://orig06.deviantart.net/dadb/f/2011/341/c/3/skyrim_horse_by_wowlol1234-d4igl0q.jpg

    LOL , Skyrim (na PC) zachránila hlavně moderská komunita:
    https://i.pinimg.com/736x/4a/b4/bb/4ab4bb17ba1dfd681ad9034fbd8e03d0--pc-meme-funny-pics.jpg
  • hošánek má asi na své staré televizi značku "HD ready" a tak si myslí, že tak se to prostě značí :D
  • A o co, zes je mel jeste driv, nez si to zacal hrat :)
  • Skyrim :D
    Legendární hra, ale prvního půl roku to byla úplná hrůza hrát, bugy všude *1*
    A jak jste poznamenal, některé bugy nejsou spravené až dodnes...
  • Bohužel. Ale třeba si to svoje hráče najde i jako realna simulace meče ovládaného klávesama *1*
  • XorxoxTalarius
    A vis o tom ze stacilo si tu hru zaregistrovat na steamu a pak ji proste stahnout celou odtamtud? Bohuzel je temna stranka Steam only hry, kdy instalace placky trva nekolikat dele nez kdyby jsi tu stahnul naprimo. Napriklad hry od Creative Assembly maji tenhle problem vsechny, proto si hru zaregistruju a rovnou taham, ve vysledku jsem si vzdy usetril par hodin casu.
  • protože hloupost!
  • Hele ja jsem ted napsal na foru cloveku ktery se jmenuje WH_JiriRydl. Ten mi odpovedel, sice hru porad nemam, ale aspon se neco deje.
  • Vavra bol reziser Mafie, cize nad vsetkym dohliadal, udaval smer vyvoju, vsetko schvaloval a vsetko kontroloval ...cize ano, je to jeho hra :)
  • Hele nejlepší trik je hned na začátku ve Skalici naskočit do ovce, aby byla omráčená a dokud leží na ní naskočit a pak se nechat vozit. :)
  • ty si fakt robis srandu? poprve nemusis si hru kupit, mozes ju aj dostat...po druhe, ty si fakt myslis ze uzivatelia na Steame su uprimni, kokrektni, nikdy pudom ani hejtom nezakaleni hraci?? :D :D: D: recenzie na Steame uz davno nie su nicim smerodajnym ako to bolo kedysi....
  • Z hlediska herního designu je KCD úplně někde jinde než Skyrim, to můžeš popírat těžko.
  • mas pravdu, ale vies, ono ani ten druhy patch vsetko nevyriesi, ani nahodou, a urcite aj mnoho problemy prinesie...potrva fakt niekolko mesiacov kym bude hra uplne vyladena....akoze napise Vavra clanok 100 veci co neznasa na Kingdom Come?
  • Ja zadny email nedostal pro vyber, a po registraci na te strance se mi zobrazila jen ze to je verze digital,kolega mel tu samou verzi a objevil se mu tam odkaz na prihlaseni pres steam. Poslal jsem dotaz rano a zatim zadna odpoved.
  • Na to abys mohl psat recenzi na Steamu, musis tu hru koupit. To udela hodne moc hracu a tu recenzi napisou uprimne podle toho co si myslej.
    Potom tam mas samozrejme placeny agenty co si tu hru koupej a napisou recenzi manipulativni. Na tu potom nastoupej placeny boti, ktery tu recenzi vyhypujou.

    Nicmene i s tim je tam tolik recenzi autentickych, ze kdyz nad tim stravis pul hodinky, udelas si na hru dostatecne relevantni nazor na to abys vedel jestli ji ma cenu kupovat.
  • A jak velke je HDready rozliseni?? Ty jsi pripad, clovece...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit