Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm 3 hodiny, to je panečku ale výpovědní hodnota.
  • Sorry ale napr. GTX1080ti utahne u vetsiny her ve 4k docela v pohode a to ze ma KC dost spatnou optimalizaci je neco ceho si vsimli snad uz uplne vsude. Vzhledem k tomu ze Ucho ani neuvedl o jakej HW se jedna tak fakt nevim co je na tom legracniho.
  • Mart9
    No já sem v noci byl asi v půlce prvního questu a chtěl jsem už jít spát. A prý, že nemá sejvovici :D Takže doufám, že až dnes hru zapnu, budu pokračovat tam, kde sem ji vypnul a ne od hodinu starého savu
  • Přečti si pravidla kickstarteru. Žádný nároky nemáš. *1*
    To je asi jako kdyby si chtěl vrátit peníze po charitě.
  • písař není v ratajích ale mám ten pocit tak v Užicích... možná je to jiná vesnička (na mapě tam bude ikonka, hned jak se o tom písaři poprvé dozvíš) - hezky udělaný úkol :)
  • Neprisla mi polka veci ktore boli slubene na Kickstarteri, posielam to Warhorse spat a budem ziadat vratenie penazi, ktore som im prispel na Kickstarteri plus preplatenie postovneho. Podla obcianskeho zakonnika moze spotrebitel do 14 dni odstupit od kupy bez udania dovodu a ma narok na vratenie penazi i dalsich nakladov. Co ine sa dalo od neho cakat takto odrbkal najviac tych co umoznili vobec Kingdom Come vzniknut
  • V GTA také nejde ukládat, tady to možná až takový problém není. Dá se rychle cestovat po mapě, takže dostat se na místo kde se dá hra uložit (postel) je celkem bezproblémový. Za mě to je pro hru spíše plus i když to tak ze začátku nevypadalo.
  • Teda, jediný, co nedokážu zařadit do kategorie líbí/nelíbí je systém ukládání. Na jednu stranu název sejvovice mě celkem pobavil a celá ta myšlenka se mi docela zamlouvá. Člověk musí trochu přemejšlet a taky se naučit žít s následkama svejch činů. To je dobrý pro role-play. Na druhou stranu asi nepamatuju open-world hru, která by nedovolila hráči libovolně ukládat, zvlášť když vyjde ve stavu, kdy spoustě lidí padá. To může vést ke slušný frustraci. Mimo to, hrozně to komplikuje prvních pár hodin hry. Jasně, já vim, sejvovice se dá koupit, nebo si jí můžu i uvařit, jenže Jindra na začátku neumí číst (nepřečte si recept a je v pytli) a splašit zkraje 100 grošů taky neni med. Počítam, že v pozdějších fázích hry mě bude spíš zajímat, abych nebyl furt v lihu, ale prvních pár hodin to bude asi pěkná pruda. A to nemluvim o tom, že občas budu tu hru chtít/potřebovat vypnout hned. Ne za půl hodiny, až seženu dost prachů na save. Aspoň nějakou save and exit možnost by to chtělo.
    Mimochodem, čtení - vydedukoval jsem, že bych se to moh naučit u písaře v Ratajích, akorát nikde nebyl k nalezení. Jenom mě zajímá, jestli je tenhle můj myšlenkovej pochod správnej. Protože číst se chci naučit co nejdřív kvůli alchymii, která mě dost bavila už v betě.
  • Kdyby jsi si vyndal hlavu ze zadku tak to pochopíš. Když nejsi mamlas tak to dokážeš vyfiltrovat akorát ti to trvá déle...přesně jak psal.
  • Mě zase skyrim nebavil. A andromeda už vůbec ne. Jak říkám každý má jiné hry.
  • PreidaQ
    No jistě, a právě proto to Vávra rád srovnával se Skyrimem, jenom bez fantasy.
  • Ja to ted taham a pevne doufam ze budu mit stesti a taky mi to pojede dobre na stejny rozliseni a nastaveni.
  • Krescz
    a ty ovce *5*
  • Ani jednou mi to nespadlo, ale ta sejvovice je hovadina teda.
  • Ja napsal na ten support a po 10 hodinach naskocila na profilu verze i tlacitko na propoj na steam a uz se dotahuje poslednich 5%.
  • Až na to že se to nedá srovnávat ze skyrim.
  • homeles8
    Je to krásná hra! A jede krásně, 2560x1440 a všechno na Velmi vysoké i všechny 3 čáry dohlednosti na nejvíc a je to poořád krásně plynulý. A chytlo mě to hodně a to jeprv po třech hodinách(!) dodělal 1. quest. Mě se to líbí! *14*
  • Tomu nerikam jak vztekli. No kans sky sypal dva az tri patche tydne a vylozene jsi videl jak se hra zlepsuje. Tady budeme dva tydny cekat nez to mozna prestane padat?
  • IQ test není jednoznačně průkazný - do jisté míry, a na úrovni jednotlivce; je to však zaužívaný nástroj, který máme k dispozici. Jinak, existuje tu něco jako směrodatná odchylka, která činí 15 bodů, a na této úrovni už něco tvrdit jde. Navíc, pokud testuji na širší populaci a předpokládám rovnoměrný rozptyl chyb měření, pak jsou ty výsledky průkazné, pane.

    Pokud mám v populaci 2% jedinců, kteří splňují kritérium pro mentální retardaci, ta společnost se o ně už nějak postará (klidně i humánně). Pokud mám ale co do činění s populací se 20% až 40% mentálně retardovanými, pak je to obrovský malér.

    Nejsem eugenik. Populaci s IQ 115+ si moc dobře nedovedu představit - už jen proto, že tu existuje něco jako regres k průměru. Jsem však pragmatik, a proto poukazuji na to, kde se pro danou rasu/populaci onen průměr nachází. Osobních výpadů netřeba.

    Nemám rád negry, protože si moc dobře dovedu představit, co koexistence s nimi přináší. Děkuji, nechci; a pokud vaše ženy neví, co se sluší a patří, lépe jim nastavit tvrdé hranice. Lépe tvrdý (ale férový) patriarcha, než nějaký chudák.
  • Hra pada jak zbesila. V kombinaci s omezenym savovanim je to docela nehratelne. Pokud teda nekdo nechce porad hrat dokola totez. Kdyz by sel pouzivat quicksave, bylo by to v pohode.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit