Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    - pred 3-4 mesici me prisel mail, at si vyberu platformu hry
    - pak se mas registrovat na web stejnym mailem jako na kickstarer
    - na profilu jejich webu je pak ikona te platformy a pres ni dostanes hru (ja to mel na steam), kdyz sem se na steam prihlasil pres jejich web a hra se mi pridala ihned (i kdyz to prihlaseni je dodrbane, povedlo se mi az na 11x pokus)
  • Já jsem též backer z Kickstarteru, Knight digital edice. Včera jsem se přes stránky kingdomcomerpg přihlásil na svůj steam účet a hru přes noc předběžně stáhnul. Za mě OK.
  • Stejně tak jako Vávra nedělal Mafii (stačí po dohrání mrknout na titulky). Ale musí se mu nechat jedno a to že to dokáže prostě prodat :-D
  • Git Gud.

    Není to těžké, chce to načasování a logicky sledovat pozici nepřátelé a sekat z jiné strany. Nebo používej luk,
  • "piece", nebo skutečně "mír hxvna"?
  • Tak podle infa zase tolik bojovat nemusíš. Je tam snad i ajch za dohrání bez zabíjení. Takže i bez cheatů se obejdeš.
  • mikezz
    Sú už nejaké cheaty na tie súboje? Dúfam, že budú, ak nie sú. Je to jediný dôvod, prečo sa na KDC neteším tak, že by som dával instant preload na Steame. Vyzerajú hrozne a podľa všetkého sú uber hardcore...Všetko ostatné ma láka ako máloktorá dnešná hra.
  • Jojo, IQ test je jednoznačně průkazný a exaktní způsob měření. Máš hezký akademický slovník.
    Taky nemám rád ty špinavé negry. Fuj fuj. Ještě k tomu koitují s našimi ženami. Měl by sis taky zajít na test, mají skvělou akci: v případě pod 115 bodů IQ u bělocha eutanazie zdarma.
  • Hraju dvě hodiny a už tu mám, hezkých "180 důvodů proč oj nesnáší Kingdom Come: Deliverance".

    Řekl bych, že přes tisícovku se dostanu jednoduše.
  • tyhle recenze uz jsou prezity jak prazsky taxikari, dneska se kouknes na hodnoceni na steamu a jedes.
    Tyhle media uz jsou vsechny zkorumpovany
  • Gameplay co teď běží zde na games.cz je ideální pro to získat představu o tom nedodělku ...
  • Pokud se ti ozvou dej vědět, mam ten samý problém.
  • Jsem v klidu, se svoji Quatro 2000 (i když mám 4xXEON, 12GBRAM) vím, že si to nezahraji ani na minimum s HDready rozlišením, mne tenhle blázinec nechává naprosto chladným a bez emocí. Stejně bych si to ihned nekupoval, nemám rád nedodělané hry, takže uvidíme, co si případně nadělím pod stromeček, to už by hra mohla snad vypadat i k světu tak, jak si ji autor vysnil..a ne jen nějaký "peace of shit" *1*
  • Myslím, že většina recenzentů těchto pochybných médií bude mít problém pochopit silné stránky té hry, protože se nejedná o hopsačku kde používáte více jak 3 klávesy :)
  • 6/10

    https://www.gamereactor.eu/reviews/632903/Kingdom+Come+Deliverance/?page=2&sid=b92ce4b3bfcc9488d45ae5ef14bc8d1c
  • No některý věci přetrvají věky, protože pochybuju, že znova vyrenderují cutscény do videí (je to plné grafických glitchů) a nebo že předělají vyprávění, protože tam jsou hrozný střihy a o nějaké návaznosti nebo celistvosti se nedá mluvit co jsem zatím viděl. Jasně je to všechno o 1000 řádů dál než ten podělanej Skyrim, ale jsou tam úplně amatérské chyby co to sráží dolů.
  • 6/10

    https://press-start.com.au/reviews/pc-reviews/2018/02/13/kingdom-come-deliverance-review-ambitious-adventure/
  • 5/10
    https://gadgets.ndtv.com/games/reviews/kingdom-come-deliverance-review-ps4-pro-1812057
  • Největší realizmus celé hry tkví v tom, že všichni kupodivu mluví anglicky ač se vše odehrává v Čechách. *1*
  • Vy si ujasněte jednu věc - Vávra žádnou hru neudělal, udělalo ji studio, které Vávra založil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší