Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že tato série všechny vzrušuje čím to je ? Nicméně, mě tyto hry baví všeobecně ale je k nevíře, že to baví lidi i do kterých bych to neřekl a zde to taky dost probouzí emoce. BTW: Doufám, že tam bude zase tak epickej SOUNDTRACK jako ve 2, který poslouchám do teď a řadím ho po boku DOOMa vůbec mezi nejlepší zatím...
  • Zrovna jsem začal hrát dvojku a v intru jde jasně poznat že jezdec s bičem je žena.Tohle bylo naštěstí v plánu dlouho před vypuknutím tý posahany SJW demence..BTW z hecu jsem kouknul na zdejší recenzi jedničky, doporučuji ostatním se taky pokochat.Majstrštyk
  • flash789
    Az konec 2018? Hmm..jako super, ale pomalu dva roky, panbuvi jak to cele muze dopadnout.
  • Já chci oznámení novýho dooma nebo aspoň expansion packu..hlavně ať je to singl :)

    Jinak oznámení darksiders 3 je super..původní tým by měl bejt až na pár vyjímek stejnej(všechny důležitý osoby tam jsou stejný)..takže neočekávám žádnej problém ala ME:A
  • Tak si hold mastit nebudes. Tyhle mastici me fakt dostavaj. Nebo spis me pak dostavaj ty jejich nareky, viz Mass Effect a ted tohle.
  • MartinStary
    Souhlas letos mi tímto přišli svátky nadílek o trochu dřív. Ale i tak se těším co Bethesda oznámí na E3
  • NO KONEČNĚ!!!! Už jsem ani nedoufal že se toho někdy dožiju - jedna z nejlepších sérií všech dob bude pokračovat! A jsem opět blíž pochopení podstaty celého vesmíru!!!! *14*
  • Ok tak tím se to vysvětluje :)
  • darksiders melo jezdce prekopany od zacatku pokud si dobre vzpominam
    death, war, strife a fury
  • Ano, pro účely hry (nevím proč) jsou vedle Války a Smrti dalšími jezdci Fury a Strife (ten vypadá jako pistolník)
  • JamesFaith
    Je to jeden z jezdců, v Darksiders se jen jinak jmenují - vedle Smrti a Války je tam právě Fury a Strife.
  • Jasný, protože od antropomorfický personifikace zuřivosti a hněvu očekáváme především týmového ducha, příjemné vystupování a reprezentativní vzhled.
  • residentevilfans
    V traileru rika hello brother Valce, tak ja nevim. Ted jsem uplne zmatenej. :D
  • Krescz
    hell YEA! doufám, že potkáme i smrt....snad tam bude víc světů stejně jako ve dvojce, protože mě země moc nebavila :(
  • TheGGG
    souhlasím, já sjw feminazi nesnáším jako každý druhý, ale tady mě to jako nějaká agitka nepřijde, však lehká inspirace z bible a v podstatě vytvoření nových postav, na tom není nic špatného. Alespoň to bude zajímavé a stejně budu během hraní mít sexistické myšlenky, takže win win a jokes on you SJWs....
  • SalemCZ
    já jsem to vždycky hrál jenom chvíly, ale stahuji ten remaster jedničky a uvidím jestli mě to chytně
  • TheGGG
    yeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssss tak toto je moc luxusní zprávička a další příjemná věc co se mi dnes stala... *14* *14* *14* tak to budu muset znova zahrát první dva díly...
  • To je ale hřích ne jeden z jezdců. Máme War (Válka), Death (Smrt), Famine (Hladomor) a Pestilence (Mor)
  • No ženy umí způsobit i hladomor :D, ne teď vážně, je nutné se oprostit od biblických jezdců apokalypsy. Tvůrci se jimi jen inspirovali a ve svém univerzu míchají různé pojmy (např. Nefilimové podle starých spisů jsou míšenci andělů a lidí, ne nějakým experimentem směsky démonů a andělů). Ve světě Darksiders, jsou čtyři jezdci tito: Válka, Smrt, Svár - bratři a Hněv - sestra.
  • residentevilfans
    Fury je zurivost (Hnev), tak asi jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit