Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli
    Doufam ze sem u compu v kresle neusnul a tohle se mi jen nezda! Konecne darksiders 3, Death bude vzdycky muj favorit, a bude mi chybet, ale uz se trepu nedockavosti na Fury.
  • NO KONEČNĚ!!!! Už jsem ani nedoufal že se toho někdy dožiju - jedna z nejlepších sérií všech dob bude pokračovat! A jsem opět blíž pochopení podstaty celého vesmíru!!!! *14*
    • MartinStary
      Souhlas letos mi tímto přišli svátky nadílek o trochu dřív. Ale i tak se těším co Bethesda oznámí na E3
      • Já chci oznámení novýho dooma nebo aspoň expansion packu..hlavně ať je to singl :)

        Jinak oznámení darksiders 3 je super..původní tým by měl bejt až na pár vyjímek stejnej(všechny důležitý osoby tam jsou stejný)..takže neočekávám žádnej problém ala ME:A
        • To urcite neocekavej, byt zadnej nebyl.
  • Koukám, že tato série všechny vzrušuje čím to je ? Nicméně, mě tyto hry baví všeobecně ale je k nevíře, že to baví lidi i do kterých bych to neřekl a zde to taky dost probouzí emoce. BTW: Doufám, že tam bude zase tak epickej SOUNDTRACK jako ve 2, který poslouchám do teď a řadím ho po boku DOOMa vůbec mezi nejlepší zatím...
  • fallanga
    Skvělá zpráva. Jen doufám, že se to bude více blížit jedničce, která se mi líbila více. Bohužel jsem v minoritě. No, jsem zvědav.
    • alladjex
      To je zajímavý ... já jsem hrál dvojku, pak jedničku, přímo po sobě a bavili mě obě úplně stejně. Vůbec se mi nezdálo, že by tam byl nějaký markantní rozdíl ...
    • Taky mě víc bavila jednička, na dvojku jsem se hrozně těšil ale nedohrál sem jí.
      • fallanga
        Nápodobně. Já chápu, že se lidem líbí více než jednička, ale ten souboják mi moc nesedl. Ale před trojkou tomu dám ještě šanci, protože ten příběh mě vždycky táhl dopředu.
        • TheGGG
          mě bavila víc dvojka, ale jen o trochu, protože oba díly jsou super...
  • Supr zpráva
  • uaxpk
    Ten "bič" vypadá jak řetěz ze třetího Prince of Persia.
    • Jj, říznutý Drákulovým krvavým bičem.
    • Jenom pro pořádek co je vlastně třetí Prince of Perisa?
      • uaxpk
        Špatně. Myslel jsem novou trilogii a konkrétně Two Thrones. Fogotten sands tam nepočítám. Řetěz měl Princ přiškvařený k ruce - http://wallpapercave.com/prince-of-persia-the-two-thrones-wallpaper
        • Jack1947
          To byla vlastně taky dobrá haluz
      • nejspis Warrior within
  • alladjex
    Nejlepší zpráva dneška, týdne, měsíce ...? Bomba!
    Hrdinka vypadá taky sympaticky. Citlivá, inteligentní a plná pochopení pro problémy druhých. Co víc si přát.
  • flash789
    Az konec 2018? Hmm..jako super, ale pomalu dva roky, panbuvi jak to cele muze dopadnout.
  • TheGGG
    yeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssss tak toto je moc luxusní zprávička a další příjemná věc co se mi dnes stala... *14* *14* *14* tak to budu muset znova zahrát první dva díly...
    • 0/11
  • Krescz
    hell YEA! doufám, že potkáme i smrt....snad tam bude víc světů stejně jako ve dvojce, protože mě země moc nebavila :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit