Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ok tak nejspis dva truny, kdyz tak koukam na ten retez:)) ...rubacka warrior within mi nejak utkvela v pameti...
  • danny_the_hound
    Ak to berieme podľa toho, ako boli vydávané, tak Prince of Persia 3D. Ak berieme len novodobú sériou od Ubisoftu, tak Prince of Persia: The Two Thrones. Ak ale berieme novú sériu chronologicky podľa deja, tak Prince of Persia: Warrior Within, pretože Prince of Persia: Forgotten Sands sa odohráva pred ním a po Prince of Persia: Sands of Time
  • nejspis Warrior within
  • pak udělaj pátý díl a to bude Coop :D
  • TheGGG
    mě bavila víc dvojka, ale jen o trochu, protože oba díly jsou super...
  • Jenom pro pořádek co je vlastně třetí Prince of Perisa?
  • Děkuji.
  • fallanga
    Nápodobně. Já chápu, že se lidem líbí více než jednička, ale ten souboják mi moc nesedl. Ale před trojkou tomu dám ještě šanci, protože ten příběh mě vždycky táhl dopředu.
  • Taky mě víc bavila jednička, na dvojku jsem se hrozně těšil ale nedohrál sem jí.
  • uaxpk
    Ten "bič" vypadá jak řetěz ze třetího Prince of Persia.
  • fallanga
    Skvělá zpráva. Jen doufám, že se to bude více blížit jedničce, která se mi líbila více. Bohužel jsem v minoritě. No, jsem zvědav.
  • Tady je ještě stránka na který je přepočet měny. https://www.paysafecard.com/cs-cz/produkty/paysafecard/. Za 1000,- budeš mít 36,42€.
  • Učet nepotřebuješ. Já to používám na placení přes steam a GOG. Poplatek je vlastně jen 2% za převod na € a 4% za převod na dolary. Já to používám na placení v €, takže z 1000,- ti vezmou 20kč. Pokud to teda v poslední době nezměnili.
  • Díky moc. A ten účet musím mít a jak to funguje? Já tak před rokem kupoval PSC přes mobil a vyšlo to celkem draze a tam jsem dostal jen číslo toho PSC, žádný účet...
  • Budeš platit stejně (1000 Kč) a založení PSC účtu je zdarma. Žádné poplatky nejsou. Hlídej si však přirážky v obchodech. Když platíš přes PSC, na některých stránkách s klíči jsou to i 2€, někde jen 1€ a někde nic.
  • Prosím o odpověď. Když si půjdu koupit do prodejny paysafecard v hodnotě třeba 1000Kč, kolik zaplatím? Předpokládám, že tam bude nějaký poplatek navíc?...
  • MalyZeli
    Doufam ze sem u compu v kresle neusnul a tohle se mi jen nezda! Konecne darksiders 3, Death bude vzdycky muj favorit, a bude mi chybet, ale uz se trepu nedockavosti na Fury.
  • Supr zpráva
  • To urcite neocekavej, byt zadnej nebyl.
  • Takže, předpokládám, že čtyřka je nutností, nehledě na to ten čtvrtý Strife je myslím týpek s koltama, takže to nejlepší na konec ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit