Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U software běžná věc. Ty nekupuješ tu hru jako majetek, ale kupuješ si jen jejich laskavé svolení ji zahrát za podmínek, které oni si vymyslí. Krásné že?
  • Jo, proto má AC2 na PC nejhorší prodeje z celé série (asi, Brotherhood a Revelation jsou moc nové)...
  • Zavri uz držku, ty čůr.ku!
  • No ja taky. Ted kdyz to ctu tak jsem z toho uplne rozcarovany.
  • no zahodit by byla skoda :) Je to preci jen hezka herni krabice :) Ta patri do vystavky :)))

    Ale ja nevim jak to UBISOFT s tim pridelovanim dela. Absolutne je nechapu. Pokud nechctej aby mela hra hodne aktivaci tak pak preci kazdymu nebudou jentak na pozadani pridavat dalsi.
    Ale osobne si myslim ze by si kazdy clovek co si originalku koupi mohl aktivovat kolikrát chce. A na jaký stroj chce. To že se aktivace zrušila už i při změně grafické karty považuji za vrchol drzosti vůcí zákazníkům.
  • Pffff, tak to je ale teda ojezd. Ja se musim dozadovat abych mohl hrat mnou radne zakoupenou hru ? WTF ?! Melo by to byt vazane na ubi.com account, ktery jsem si stejne musel vytvorit abych mel pristup k online funkcim (ktere me mimochodem taky pekne serou, pac jim 3x do tydne padaji servery a hra z nejakeho duvodu neuklada lokalni kopii profilu). No jsem zvedavy az to budu po ctvrte instalovat jak to bude probihat. To maji u me teda velke minus. Kdyz jsem hru kupoval o zadnem takovem imbecilnim DRM jsem nevedel.
  • existuje moznost zavolat na jejich zakaznickou linku a oni to muzou aktivovat dalsi aktivace :). druha, podstatne jednodussi varianta je crack
  • Nedělá. Je to tak. Když je vyčerpáš, musíš napsat Playmanovi nebo Ubi a požádat o další. Třeba ti vyhoví za týden, dva či tři.
  • Trol.diskuzni
    Stačí dokoupit DLC s názvem "Augmentovaná licence+"! *5*
  • To si delas kozy ?! Uz to mam aktivovane na domacim PC a na notasu, to uz mi jako zbyva jen jedna aktivace a pak muzu originalku zahodit nebo co ?
  • no máš 3 aktivace na jednu originálku, pokud se nepletu...
  • Trol.diskuzni
    Jelikož mne hra zaujala, napsal jsem jim, že si ji jinak nepořídím, a oni to teda na můj popud odstranili... *5*
  • Treba takove DCS ma taky omezeny pocet aktivaci, ale ty vzdy po mesici po jedne zpet pribyvaji. Jestli je to tak tak mi to je fuk - 10x do mesice to reinstallovat nebudu. Ale jestli to nepribyva tak to je teda pekny ojezd.
  • To me na tom sralo nejvic, proste UBISOFT to trosku prehnal s tou protipiratskou ochranou. Nastesti pak udelali to ze se ti to docasne uklada na disk, protoze ty servery obcas prestanou reagovat i nyni...
  • No moment. Ja mam koupenou originalku Anno 2070 - mam tomu rozumnet tak, ze mam treba jen 10 aktivaci, ktere jakmile vypotrebuju tak konec ?
  • no ale ony se i originalky dali hrat az asi po mesici nebo dvou bez neustalyho kopani ze hry kvuli jejich padajicim serverum
  • nevim .. at je to den nebo tyden, klidne mesic .. nemyslim, ze to neco meni .. neni to otazka casu ale financi nebo mentality ..
  • Shoř v pekle Ubisofte ! *16*
  • To máš naprostou pravdu. Když poprvé vyšla tahle jejich prudící DRM zároveň s AC II tak pořádnej funkční crack i s ukládáním pozic byl k dispozici až za několik měsíců.
    A to si myslim že už několik lidí mohlo přimět k tomu aby si hru koupily.
  • S tim, ze se hra crackne za den-dva to neni u ubi zas tak uplne pravda, pamatuju ze nez byl poradnej crack na Assasins Creed tak to trvalo nekolik tydnu a treba HAWX 2 neni cracklej do ted. Vzhledem k tomu, ze nejvetsi prodeje maji hry v prvnim tydnu nebo dvou po vydani, tak se jim to zjevne vyplaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit