Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jěště si dáš plusko...borec *1*
  • Na lepší argument se nezmůžeš?V tom případě není co dodat.
  • Nepičuj
  • Víš co se říká?Že ti kdo nejvíc nadávájí do teploušů,buzen a homoklád jsou sami skrytí homosexuálové a snaží se to potlačit...
  • Majitele si nestezuji, protoze to nevedi, kdyby to vedeli, tak si to nekoupi.
  • Protoze jsou hodni a mysli i na mensinu.
  • Veskoslav
    Tak tento krok naprosto nechápu:( Přece jenom Ubisoft říká, že s DRM ochranou v podobě jaká byla je většina spokojená, tak proč to ksakru měnit? Nechápu:( *1*



    P.S: Kdo nepochopí, jedná se o ironii....
  • Ale..aleee... Co ta mínuska, teplouši? Já myslel, že tu zásadně mínuskujete toho píčuse, Jindru.
  • Ja som si skyrim a assassina kúpil, lebo pri cracku bol taký textový súbor, ža ak sa mi hry páčia mám si ich kúpiť. Bolo to síce aj pri BF3, ale to by kvôli singlu kúpil len idi*t + to nezmyselné konzolové tlačenie kláves na čas ...
  • nojo .. paradoxne nema smysl kupovat hry od Ubi, pokud nejsou cracknute :) ...
  • on hlavně ani nebyl nijak závratně kupován :-) to už by ubi hlásili jak na tommsuprově vydělali dkyž se tp nepirátí. Já to nekoupil právě z tho důvodu že to nelze hrát offline ani rok po vydání a že maj dost často dole servery(sleduji ofi fóra kdyby náhodou zprovoznili offline).
    takhle to pro mě nemá smysl ani za 50,-Kč
  • Nevim jestli je to pravda, ale HAWX2 neni cracklej protoze
    a) Se crackersky skupiny domluvily ze ho nechaji na pokoji.
    b) Je to pitchovina kterou stejne nikdo nechce.
  • Kazdopadne jedno vim jiste - pokud to chteji takto provozovat i nadale tak dalsi Anno uz si holt nekoupim. Uz ted to maji u me nalomene kvuli tomu, ze jim skutecne kazdou chvilku padaji servery. Toto s tim DRM me totalne dorazilo.
  • No je to tak. Neznam nikoho kdo by si pri instalaci cetl tech 20 stranek nesmyslu aby v tom hledal nejakou pravni klicku ci slovni spojeni se kterym nesouhlasi aby pak utikal zpet do obchodu a dozadoval se na pokladne vraceni penez z duvodu nesouhlasu s licenci.
  • O tom neví při koupi nikdo. Není žádná povinnost to uvádět. Nejsem si jistý jestli je to nějak uvedené v licencích. Jinak samozdřejmně u software vždy platilo že koupíš => přečteš licenci => nesouhlasíš => vrátíš a obchodník je povinen Ti vrátit peníze. Ale neznám nikoho kdo by to dělal .... každý jen hurá hurá do hry, licence? přeskočit ťuk ťuk a hrát.
  • No prave. Rikam, ja jsem o takovychto nesmyslech pri koupi vubec nevedel. Koupil jsem to, protoze me bavilo Anno 1404 Benatky.
  • Ještě jedna věc, Ubi podpora je taková malá ruleta. Psal jsem tam 2x kvůli problémům v Homam6, jednou odpověděli za dva a půl týdne a to na něco, na co jsem se vůbec neptal, a po druhé neodpověděli vůbec.
    Spoléhat, že vás podpora v něčem podpoří, je u Ubi mladistvá naivita.
  • Na to je jednoduchý lék. Nekupovat a hrát něco jiného. Ale vzhledem k tomu že o DRM není žádná informovanost mezi lidmi tak to stejně někdo vždycky koupí.
  • Když jsem před Vánocema vážně přemýšlel, že si to koupím, nakonec jsem rád, že jsem se rozhodl nějaký ten měsíc počkat, jestli ta hra nebude mít nějaké skryté fatální vady. Jsem docela rád, protože o tom, že si mohu nainstalovat hru maximálně třikrát se nikde nepsalo, na krabici bych to asi taky nenašel.
    A upřímně lituju těch, co za to zaplatili a teď se cítí nějak podvedení. Ne proto, že bych Ubi přál ať shoří v peklech a dobře těm, co jim v tom pomáhají (což si sice myslím, ale ne kvůli tomuhle případu), ale jako zákazík/uživatel jsem byl několikrát ojebán a vím, co to je za pocit :)
  • Ale jiste. Me jen docela rozcilily ty 3 aktivace, ktere se neobnovuji a dalsich se musim doprosovat kdesi na nejake lince + zruseni aktivace pokud vymenim HW (odchazi mi zakladni deska, krasne). Cele to je pro me docela neuveritelne. Daval jsem priklad ten DCS, ktery mam taky koupeny, ale ma tech aktivaci 10 a vzdy po mesici opet pribyvaji zpet. Takze no problem. Ale toto co vymyslel ubisoft uz je zkratka moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit