Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyhle kkti me fakt stvou, nikdy ani USD ode mě, torrent a najdi si mě
  • MrSanta
    Tages není dobrá věc. Nelíbí se mi to a tak jejich hry nekupuju. Bohužel si tak asi nikdy nezahraju Riddicka. Není mi moc jasné proč dávají tages i na Steam verze her (viz Riddick), když je to vázané na účet na Steamu a bez něj si hru stejně nenainstaluju a nezahraju *7*
  • Lawliet
    o čtení těchto licencí byla docela pěkna epizoda south-parku... *1* jinak jsem pěkně nasraný co jsem se dozveděl ten 3 aktivační limit.. *16*
  • Deti by nemeli mluvit sproste. Ne proto, aby se to od nich naucili ostatni, ale proto, ze nevi, kdy co spravne pouzit. Tak s tim pockej jeste 7 let a mezitim se muzes zamyslet, kde jsi udelal chybu.
  • Veskoslav
    U tebe? Po tom, co tu předvádíš? Nenech se vysmát.
  • Pro ty chudsi duchem, to byla ironie.
  • miker17
    odemně máš plus *15*
  • calwin
    konečne si mi potvrdil že si to nehovorím iba ja :D
  • Je to neuveritelny bordel co si k platicim zakaznikum dovolujou. Pak neni divu, ze lidi ty gamesky pirati. Toto je totiz opravdu neco. 3 aktivace sou pekny ojezd. Nemuzu si pomoct, ale prijde me to, ze se snazi svym platicim zakaznikum co nejvic hazet klacky pod nohy, misto aby si jich cenili. Nestkutecne. Opravdu.
  • Tuto dementnost už měla hra Spore od EA, kterou sem koupil synovi. 3 aktivace a nazdar. Sem to nainstaloval na komp, jenže sem musel reistalovat win, tak sem si to nainstaloval znova pohoda. Po 2 dnech sem ale ZASE musel reinstalovat win, takze znova instalace. Potom vsechno bezelo(delal to disk, ale to je jedno), jenze si to syn chtel zahrat i na chalupe tak sem to instaloval na notebook a tam mi to napsalo , že mi došly aktivace a byl konec. Říkam si WTF , tak volam na EA support. Tam to zvedla nějaká blbá ženská, která ani nevěděla co po ní chci. Po půl hodině vysvětlování mě přepojila na nějaký technický oddělení. Tam se to teda vyřešilo a dostal sem aktivace(později vyšel i nějakej program). Ale ta největší perlička, bylo mi řečeno, že je to bezplatný, po měsíci přišlo vyúčtování za telefon na 1000 kč. To sem už fakt nemoch, takže sem to radši ani neřešil *7* .
  • Veskoslav
    Ochrana slouží k ojebávání hráčů, ale ojebávání hráčů neslouží k ochraně hráčů:)
  • calwin
    aký je v hernom priemysle rozdiel medzi slovom "ochrana" a "oj*b" ? :D
  • Veskoslav
    Nechápeš věcí, to se ztratí:)
  • Nchapu proc porad vyvojari nechavaji "podporu" na piratech
  • Veskoslav
    Nedělej ze sebe blbce...
  • for nNname-vlákno došlo.Ano,byla to urážka,ale ty jsi byl první kdo začal nadávat (Jindru si nazval ču*ákem a ti co ti dali mínus teplou*ama) tak tu nezačínej o primitivnosti....a ano jsi špína, protože se tak chováš,tipuju že je ti tak dvanáct a za monitorem a v anonymitě si jistě připadáš hustej jak sirup,že?Nemysli si,znám takové lidi,a nesnáším je,dál už tě nebudu řešit,stejně se neuvědomíš. *11*
  • Aha, takže ty někoho nazveš špínou a vzápětí napíšeš "bez urážky". Řekni mi jediný případ, kdy se dá označení někoho špínou považovat z něco jiného než urážku. Tolik k té primitivnosti, kterou zmiňoval ten šašek pod tímhle komenářem...
  • Ano,protože nemám rád špínu jako jsi ty,bez urážky.
  • Jindra se minuskuje z tradice, ty kuli primitivnosti ...
  • Pořád pičuješ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit