Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING
    nechci trollit, ale pripada mi to jako domecky ve skyrimu, z venku mala, uvnitr velka *4*
  • The_Nameless_One
    Není zač, jedničce dej ještě určitě šanci. Nejlepší díl série...
  • To je vyčerpávající odpověď i s příkladem. Děkuji! Já kdysi zkoušel jedničku a stejně jsem se tak daleko nedostal, takže jsem byl z toho zmatený podle toho co jsem teď viděl v traileru a je to teda docela škoda.Každopádně ještě jednou díky :)
  • walltar
    Nejede... a zrovna když máme webmastera na horách. Bez PC. *7*
  • Tož jako pěkné video to bylo......mnoho a mnoho vysoce hodnotných a ceněných informací, které mají skutečnou hodnotu zastřeleného psa vyměněného za planetu, na kterou A. vysadil Nomad. Lodička nebude mít žádnou výdrž....bla bla bla, kecy kecy kecyčky......a bude se moci upgradovat. takže bude pořád nepoužitelná v boji - i po případných upgradech? Nebo jiná otázka, bude se s tou lodí vůbec někde/někdy muset bojovat? Jakože hezké to je, ve vnitř to bude správný mix známého s novým, těším se na to, ale proč zase vyšlo video, jehož jediným skutečným informativním přínosem byly záběry interiérů.....? *16*
  • Jestli bude mít Nomad tak příšerné tlumiče pérování, jako mělo Mako, tak jej nechám exemplárně vysadit na nejbližším asteroidu, ten asteroid pak vyměním za psa, a toho psa pak zastřelím! :)

    Mch, web o SC nejede?
  • beowafle
    Pořád mi není jasné jestli ta hra bude mít příběh, což je jedinej důvod proč tuhle sérii hraju.
  • walltar
    Pěkné to je, ale Normandy a Mako jsou pěknější.
  • The_Nameless_One
    Na většině planet, kde bylo možné "přistát" to bylo řešeno tak, že jsi měl k prozkoumávání jen určitou výseč povrchu, která byla omezena "akčním rádiem" lodi tak, aby tě byla schopna s vozítkem zase vyzvednout. V té výseči jsi mohl jezdit kam se ti zachtělo, jen na planetách s vysokými horami nebo naopak hlubokými kaňony to bylo celkem o nervy, když ses potřeboval dostat na určité místo. Doteď si pamatuju hornatou planetu kde jsem se snad půl hodiny doslova drápal na vrchol, abych nakonec zjistil, že tam vede pohodlná příjezdová cesta, kterou bych našel, kdybych si to jen maličko objel ("Fuck you, BioWare!"). *4*
    Takhle to bylo v prvním dílu, v dalších jsi se na povrch planet dostával už jen v příběhových misích a v těch většinou povrch planety prozkoumávat nešlo. Což byla ohromná škoda.
  • tezko
  • A to bude až tak oveřené, že budu moci jezdit kde se mi zachce? A bude to tak veliké, že si opravdu budu připadat jako na opuštěné planetě? Nevím jak tahle série funguje, tak mne nekamenujte prosím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit