Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo. Proč nemají vývojáři koule na vymyšlení něčeho nového? Vždyť loď i vozítko vypadají téměř totožně jak z jedničky. Furt hrát to samé dokola...
  • Jack1947
    To není trailer ale jen ukázka lodi, vozítka a lodních prostor a jak co jak funguje - skutečnej trailer bude takY ? *7*
  • Pamatujte, žádné předobjednávky. Po trapasu jménem ME3 si rád počkám na recenze a hru když tak dokoupím. Stále totiž na mě videa působí jako Dragon Age Inquisition ve vesmíru.
    • walltar
      Vidíš... a mě třeba kromě konce přišel ME3 jako dobrá a solidní hra. A ten konec ať už byl jakýkoliv, tak mě zážitek z hraní nezhoršil.

      Takže podle zkušenosti s ME3 bych si hru klidně předobjednal. Jestli to udělám nevím... to uvidím blíž k vydání.
  • a co teplouše, lesby a afroameričana už představili taky?
    • Jack1947
      Teploušovat se už dalo myslím i minule ?
  • Mezitím v očekávání na to co z toholo vyleze si vzpomeňte
    Jack Wall and Sam Hulick- M4 Part II (Faunts)
    https://www.youtube.com/watch?v=sUKiOcV1SSc

    Obecně mám většinou nejraději první díly her. Často to udělají jak chtějí a zkusí to. Jestliže se to chytne tak další díly jsou již opět často upravovány aby to chytlo co nejvíce lidí a hra se mění. Tady mě bavila hodně 1 i 2. 3 zklamala koncem a nutností hrát MP aby měl člověk dost bodů pro nejlepší konec...

    Navíc v dalších dílech jste již ten galaktický borec před kterým se klaní snad i vesmír....
    • Jen pro pořádek ve 3 si na multiplayer vůbec sáhnout nemusel aby si dostal nejlepší konec a netuším proč by si měl být v dalších dílech galakticky borec když to přiběhově nemá s předchozími díly nic společného (kromě obecného universa Mass Effect).
      • Ehh, ne musel jsi. Alespoň než patch opravil tuhle stupiditu. Teprve EC a hrmada patchů to trochu opravila ale nenapravila ten nesmyslný konec a lenost vývojářů.
    • jde vidět že jsi trojku dlouho nehrál, nedávno jsem si kupoval celou kolekci se vším a celé si to znovu projel... řeknu ti ted ta vymazlená upravená trojka se všemi DLC ted to je takové jaké to mělo být hned. Zkus si to znovu projet a pak tu napiš, věřím že rád škrtneš svou kritiku o trojce
      • Hrál jsem po vydání a pak tohle http://draggo.zing.cz/clanek/1782/mass-effect-3-extended-cut-zkaza-nebo-spasa-recenze

        A nic to na konci a hlouposti neměnilo. Jako akční hra mě to bavilo ale příběh, smysl atd ve 3 díle značně upadly. Citadel lepší ale to je prostě takové...Najednou se každý sejde pokecá se a hotovo.
        Kdyby udělali rovnou hru lépe tak, tohle se tam nemuselo přidávat.
        • Je k tomu i "rozbor" česky http://draggo.zing.cz/clanek/1613/mass-effect-3-a-jeho-neslavny-konec

          Mě nevadí jak to dopadlo ale ten způsob. Nechtěl jsem jako někteří happy konec....To je moc trapné a neustále dokola. Bylo jedno k čemu to povedeno a to provedení bylo tak hloupé, že to nešlo.
  • Design lodi a vozítka mají hezkej, ale problém Mass Effectu byl, že hrozně mířil na děti a teenagery - hodně cool, hodně střílení, příběh slátanina, všechno působilo hodně naivně a dětsky. Hry od Bioware, které jsou 20 let staré proti němu působí mnohem vážněji a dospěleji. Doufám, že Bioware chápe, že v době Zaklínače, Dark Souls a Tyranny (abych opravdu nikoho neurazil!) už je v RPG standard příběhů a psaní světů někde jinde, než původní Mass Effecty.
    • Nahodou mne detinsky nepride. Mozno jeho podanie ano, ale myslienka a zaplietka su fakt fajn. A ti Reaperi celkovo tak zamiesaju karty ze clovek zacne premyslat nad moralymi hodnotami a to sa podari maloktorej hre tak roztocit moralny kompas. ME tym padom neni kasicky koncept dobro versus zlo. Neni to Star Wars kde je boj jasne dany a kazdy caka ze ti dobri vyhraju. SPOILER ** aj posluchnutie Andersona a zniecenie Reaperov sa da za isteho pohladu povazovat za zlo, a Illusive man sa da povazovat za dobreho. A naopak. ME odrzrkadli moralne hodnoty kazdeho hraca.
  • kkING
    nechci trollit, ale pripada mi to jako domecky ve skyrimu, z venku mala, uvnitr velka *4*
    • Bohužel to vzali stylem kašleme na to. Přitom je zajímavější když to domyslí a pak koukáš jak to je super.
  • Tož jako pěkné video to bylo......mnoho a mnoho vysoce hodnotných a ceněných informací, které mají skutečnou hodnotu zastřeleného psa vyměněného za planetu, na kterou A. vysadil Nomad. Lodička nebude mít žádnou výdrž....bla bla bla, kecy kecy kecyčky......a bude se moci upgradovat. takže bude pořád nepoužitelná v boji - i po případných upgradech? Nebo jiná otázka, bude se s tou lodí vůbec někde/někdy muset bojovat? Jakože hezké to je, ve vnitř to bude správný mix známého s novým, těším se na to, ale proč zase vyšlo video, jehož jediným skutečným informativním přínosem byly záběry interiérů.....? *16*
  • beowafle
    Pořád mi není jasné jestli ta hra bude mít příběh, což je jedinej důvod proč tuhle sérii hraju.
    • Kompost
      samozrejme ze ne. bude to len seria interaktivnych priestorov navrsena na seba bez ladu a skladu aby si sa mal nad cim rozhorcovat...
      • beowafle
        no tvůj komentář mi hladinu hořčíku v krvi rozhodil *11*
  • walltar
    Pěkné to je, ale Normandy a Mako jsou pěknější.
    • Jestli bude mít Nomad tak příšerné tlumiče pérování, jako mělo Mako, tak jej nechám exemplárně vysadit na nejbližším asteroidu, ten asteroid pak vyměním za psa, a toho psa pak zastřelím! :)

      Mch, web o SC nejede?
      • Mám lepší nápad - místo psa zastřelit tebe.
        • Nic ve zlém - ale: ty máš nápad, já pušku... kdo je asi blíže k realizaci? *1*
      • walltar
        Nejede... a zrovna když máme webmastera na horách. Bez PC. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit