Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to bude až tak oveřené, že budu moci jezdit kde se mi zachce? A bude to tak veliké, že si opravdu budu připadat jako na opuštěné planetě? Nevím jak tahle série funguje, tak mne nekamenujte prosím.
    • The_Nameless_One
      Na většině planet, kde bylo možné "přistát" to bylo řešeno tak, že jsi měl k prozkoumávání jen určitou výseč povrchu, která byla omezena "akčním rádiem" lodi tak, aby tě byla schopna s vozítkem zase vyzvednout. V té výseči jsi mohl jezdit kam se ti zachtělo, jen na planetách s vysokými horami nebo naopak hlubokými kaňony to bylo celkem o nervy, když ses potřeboval dostat na určité místo. Doteď si pamatuju hornatou planetu kde jsem se snad půl hodiny doslova drápal na vrchol, abych nakonec zjistil, že tam vede pohodlná příjezdová cesta, kterou bych našel, kdybych si to jen maličko objel ("Fuck you, BioWare!"). *4*
      Takhle to bylo v prvním dílu, v dalších jsi se na povrch planet dostával už jen v příběhových misích a v těch většinou povrch planety prozkoumávat nešlo. Což byla ohromná škoda.
      • To je vyčerpávající odpověď i s příkladem. Děkuji! Já kdysi zkoušel jedničku a stejně jsem se tak daleko nedostal, takže jsem byl z toho zmatený podle toho co jsem teď viděl v traileru a je to teda docela škoda.Každopádně ještě jednou díky :)
        • The_Nameless_One
          Není zač, jedničce dej ještě určitě šanci. Nejlepší díl série...
          • osobně mám nejradši 2ku... ty vedlejší mise v prvním dílu mě ubíjely... to generický prostředí *7* jako na první dohrátí super... ale když už to hraje člověk po několikáté... *15* ...2ka tohle vyřešila a všechny vedlejší mise byly čupr *14*
    • tezko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit