Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Ta "hudba" to dost kazí. Jinak to připomíná AC, tak v tomhle směru plus.
  • jamar28
    No nevím. Asi už stárnu, ale ten akční trailer na mě moc dojem neudělal. Udělat si jen tak salto ve vzduchu při skoku je možná efektní a je těžké to natrénovat, ale působí to na mě dost trapně, když je to takhle bezúčelné. A ten skok, zabití nepřátel za milisekundu a pak patetický "strašněvolehustej" pohled do kamery. Ne, to už mi koutky cukaly. Aby z toho nakonec nebylo něco takového: https://www.youtube.com/watch?v=ertHd70Ob1Y
  • KrPa
    Já se prostě musím smát *1* Oni si dají premiéru ve stejný týden jako další film SW *1* To dopadne jako s Warcraftem, odložení na nový rok a pak odložení na půli roku *1*
  • Na youtube jsem četl zajímavý komentář, že skočí z věže....a zlomí si vaz, konec filmu *15*
  • Super trailer, zajímave zvolená hudba, myslím že je se na co těšit.
  • Tím vozíkem se slámou jsi to zabil. :-DDD
  • zx_spektrum
    Nikdo nečeká španělskou inkvizici!

    Jinak ano, robotické rameno je hodně divné, to "normální" zařízení jako v AC1, 2 jim asi přišlo nedostatečně cool. Tím alespoň pro mě jasně definovali svůj vztah k předloze a bez ohledu na to, že je tam dobrej Fassbender prostě očekávání sníženo na "lehce podprůměrný film".
  • Oni se preklikli a vlozili nejakou zvukovou stopu 4fun, jinak to neni mozne :D
  • Serie AC jde celou dobu mimo mě. Ale pokud se na trailer podívám absolutně nezaujatě (nebudu myslet na to, že je to spojené s nějakou hrou), tak mě ničím neoslovil, hudbou spíše vytočil. Chápu, že se tam dějou nějaký divy s časem, ale pro úplně neznalého člověka, to musí vypadat dost podivně.
  • Amylee.Anderson
    Ta hudba to trochu zabila, to roboticky rameno je rivny, spanelskou inkvizici jsem fakt necekala :D. Ale jinak to vypada moooc hezky :3
  • To má být co ten gangsta nigga hlas: em a gaaaad to se jim tam asi připletlo z jiného filmu *1*
  • imdb 3/10 csfd 34% *5*
  • Sr_Lobo
    To snat né ta "muzika" zase ?! *13* Duvenblejt *11*
    Jinak vizuál vypadá fakt dobře, ale tohle je fakt hereze boha jeho...
  • To je nějaká divná móda dávat do videí naprosto příšernou muziku.
  • Blue.Shark
    Celek opravdu vypadá, že má potenciál. Co mi ale vážně nesedlo je to obří robotické rameno (má to být Animus?). Myslím, že původní nápad byl poutavý i bez takových serepetiček. Ještě by mě také zajímalo, jestli je pod vrcholkem věže přistaven vozík se slámou. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit