Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nějaká divná móda dávat do videí naprosto příšernou muziku.
  • Blue.Shark
    Celek opravdu vypadá, že má potenciál. Co mi ale vážně nesedlo je to obří robotické rameno (má to být Animus?). Myslím, že původní nápad byl poutavý i bez takových serepetiček. Ještě by mě také zajímalo, jestli je pod vrcholkem věže přistaven vozík se slámou. :)
    • Lukyz
      Hudba otřes, ale to rameno se mi naopak líbilo, vypadá to jako takový Virtuix Omni 2.0 "jen" umožňuje pohyb v plnym rozsahu. Za mě zatím palce hore *4*
      • Blue.Shark
        Jasně, ono to rameno v zásadě dává smysl, ale lehátko, ve kterém člověk prakticky "sní" mi přišlo takové reálnější. Nicméně jde nejspíš jen o zvyk :)
    • Mě se to rameno líbí víc, Animus ve hrách bylo jenom křeslo z Matrixu v bílé.
    • Na youtube jsem četl zajímavý komentář, že skočí z věže....a zlomí si vaz, konec filmu *15*
    • Tím vozíkem se slámou jsi to zabil. :-DDD
  • Oni se preklikli a vlozili nejakou zvukovou stopu 4fun, jinak to neni mozne :D
  • To vypada jako by spojili trailer s jinou hudební stopou :-D .....
  • Sr_Lobo
    To snat né ta "muzika" zase ?! *13* Duvenblejt *11*
    Jinak vizuál vypadá fakt dobře, ale tohle je fakt hereze boha jeho...
  • To má být co ten gangsta nigga hlas: em a gaaaad to se jim tam asi připletlo z jiného filmu *1*
  • jamar28
    No nevím. Asi už stárnu, ale ten akční trailer na mě moc dojem neudělal. Udělat si jen tak salto ve vzduchu při skoku je možná efektní a je těžké to natrénovat, ale působí to na mě dost trapně, když je to takhle bezúčelné. A ten skok, zabití nepřátel za milisekundu a pak patetický "strašněvolehustej" pohled do kamery. Ne, to už mi koutky cukaly. Aby z toho nakonec nebylo něco takového: https://www.youtube.com/watch?v=ertHd70Ob1Y
    • Paulcz
      Zajímavé, těchto akčních CGI šíleností se točí hromada, ale choreografie je stále odpad. Divím se tam, že tam nebyl takovej ten typickej "hurá skok" s jednou rukou nahoře :)
    • no kdyby to tak skutečně nakonec dopadlo, do kina bych na to šel, protože lepší komedii abys pohledal :-) Ale já bych to zatím tak tragicky neviděl.....herecké obsazení je slušné a když nic jiného, tak z traileru je vidět snaha o jistou "realističnost" a "uvěřitelnost". To že i tak by to průměrný člověk ani omylem nedal neznamená, že assassin trénovaný od plenek ano. Tak se nechme překvapit, ale to tvoje srovnání mě dostalo do kolen teda *1*
  • MickeyMutant
  • KrPa
    Já se prostě musím smát *1* Oni si dají premiéru ve stejný týden jako další film SW *1* To dopadne jako s Warcraftem, odložení na nový rok a pak odložení na půli roku *1*
  • Shenkster
    Než začal ten rep tak se mi ten trailer líbil *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit