Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    To není zas tak těžký. *15*
  • tady ma nekdo problem s chapanim psaneho textu asi *1*
  • Bohužel musím souhlasit Warcraft je pro mne totalní propad. Warcraft miluji od 1. dílu a o filmu snil celý život, ale tohle jsem nechtěl. Kdyby aspoň nechali Lore jakej byl:(. AC to snad spraví vypadá to moc dobře.
  • Trailer je oveľa lepší s hudbou priamo z hier: https://www.youtube.com/watch?v=ZEfh98SrXpU
  • Paulcz
    Zajímavé, těchto akčních CGI šíleností se točí hromada, ale choreografie je stále odpad. Divím se tam, že tam nebyl takovej ten typickej "hurá skok" s jednou rukou nahoře :)
  • To z toho ještě ovšem ani vzdáleně nedělá dobrý film, že?
  • Lukyz
    Hudba otřes, ale to rameno se mi naopak líbilo, vypadá to jako takový Virtuix Omni 2.0 "jen" umožňuje pohyb v plnym rozsahu. Za mě zatím palce hore *4*
  • Krescz
    není to takovej brak jak jsem čekal (doufám)....ale nvm jestli to je tím, že jsem už viděl pár trailerů na Warcraft, což bude hrozná békovina *4*
  • mikezz
    Tak to neviem, ale je to možné vzhľadom na to, že ma Warcraft absolútne nezaujímal, nezaujíma a stačil mi jeden screenshot z filmu ta no, aby som vedel, že nikdy nebude.
  • nevím jak vám, ale mě při sledování traileru škubaly koutky úst.. už ten trailer mě příjde hrozně trapnej a lacinej.. jakej teprve bude film.. tragedie.. no tahle serie si stejne nic lepsiho nezaslouzi.. jedeme dal.. :)
  • Zdá se, že ti té mozkovny taky moc nebylo dopřáno, ale jinak máš pochopitelně pravdu, je to veliký šok, že si film založený na videoherní předloze vybere motivy z té videoherní předlohy.
  • Dovolím si nesouhlasit s bilancí dobrých filmů dle her, zatím jsem byl svědkem 3 úspěšných pokusů - Postal, Silent Hill a Mortal Kombat, který je tak špatný až je dobrý(narozdíl od Street Fightera, který je tak špatný, až je nejhorší). AC mám docela rád, nehrál jsem všechno, naposled Unity, ale námět který funguje ve hře(hrách) je naprosto nevhodný na film a nezachrání to ani hvězdné obsazení, stejně jako Warcraft nezachrání ani ta nejlepší CGI na světě, dokud svojí vykradenou "lore" budou brát vážně, mohlo by to být dobré jako akce odlehčená komedií viz první Avengers, ale jestli si chtějí hrát na highfantasy, tak potěš koště...
  • oproti tomu samemu pocitu pri sledovani traileru na warcraft je tohle naprosta bomba.
  • neni treba nic zachranovat, vypada to lip jak warcraft.
  • takze film si bere ze hry i ten naprosto nejdebilnejsi a nejotravnejsi dejovy motiv a sice abstergo a geneticke 'vzpominky'.. kolik petic se podepsalo za jeho odstraneni, a oni ho presto adaptuji do filmove verze. to musi byt teda mozkovny
  • Mě se to rameno líbí víc, Animus ve hrách bylo jenom křeslo z Matrixu v bílé.
  • Todle nezachrani ani Fastbender
  • no kdyby to tak skutečně nakonec dopadlo, do kina bych na to šel, protože lepší komedii abys pohledal :-) Ale já bych to zatím tak tragicky neviděl.....herecké obsazení je slušné a když nic jiného, tak z traileru je vidět snaha o jistou "realističnost" a "uvěřitelnost". To že i tak by to průměrný člověk ani omylem nedal neznamená, že assassin trénovaný od plenek ano. Tak se nechme překvapit, ale to tvoje srovnání mě dostalo do kolen teda *1*
  • mikezz
    Prišlo mi to celé vtipné a so živými hercami trápne, nemôžem si pomôcť. V hre to funguje ale na toto by som do kina teda nešiel. A ano, použitá zvuková stopa je fakt do plaču.
  • To vypada jako by spojili trailer s jinou hudební stopou :-D .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit