Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvalita videa katastrofa
  • TheGGG
    LUXUS *14* Todle bude pařba jak pr*se
    Lepší než trailer na 300 ryse of an empire
    • TheGGG
      sakra mělo to být rise
    • Myslis Rise of the Empire? Ryse je slovo, ktere neznam.
      • Miserius
        Asi si delal srandu z interaktivniho filmu kterymu Microsoft rika Ryse, nemyslis?
        • Aha, to jsem nepochopil. Nyni uz to chapu... Haha, zabavne.
          • Miserius
            Zabavne to neni, o tom žádná *1*
            • Fakt mi to nedoslo. Mam asi bohaty rodice, zaplatili mi dlouhy vedeni.
  • Možná trochu off, ale zajímá mě, když plula nějaká armáda přes moře, kde se ti vojáci schovávali, v podpalubí? Jak se tam vešli ještě s posádkou a zásobami, takovéto lodě nevypadají zrovna prostorně.
    • Magister_Peditum
      Na palubě, pod přikrývkami. Podpalubí bylo plné veslařů. Když byla bouřka, tak se stejně s takovou veslicí muselo zakotvit a přečkat na pobřeží...
      • Miserius
        Líbí se mi, kolik toho o tom víš *2* Ale nebude to pak u takovýhle hry spíš prokletí? *3*
        • Kallessin183
          Řekl bych že jen trochu. O římany, jejich kulturu a vojenství se zajímám dlouho a moci si prožít (ikdyby ne zcela reálně), některé ty příběhy, je skvělý. Něco jinýho je o tom, číst a něco jiného je třeba pokusit se zachránit legie v teutoburském lese (ano snad nejprofláklejší bitva)... Mě to bavit bude, jen je problém, jestli to bude fungovat jako hra. Simulaci nečekám, ale i hra jako taková, bez srovnávání s realitou, může mít chyby a to je jiný problém.
  • Miserius
    Doteď jsem se nejvíce těšil jen na tahovou část, ale tohle vypadá bombově... Líbí se mi ty vlny *2* Škoda jen že mi to PC asi neutáhne, tentokrát zas mužu já brečet u PS3 že se PC hráči mají...
  • Magister_Peditum
    Jinak, tohle by asi mělo být intro ke hře. Celkem pěkné. *3*

    http://www.youtube.com/watch?v=L8u8CIOLiD4
    • ospalé, místy jsem to přestával vnímat
    • To urcite nebude intro to skor vyzera ze to niekto pozliepal zo vsetkych videii co su..
      • Magister_Peditum
        Tak mi ukaž ty všecky videa, co jsou, a jsou v nich tyhle záběry. *1* Jinak píšu jen "asi", ale všude na youtube se to jmenuje Rome Total War 2 intro...
      • ani ta otázka na konci mi moc nesedé do intra
    • Kallessin183
      Uznávám vypadá dobře. Hlavně ukazuje, pro mě asi nejlákavější věc nové Romu. Města. Konečně budu mít pocit, že město je město, a ne jako v jedničce, kde velkoměsto skýtalo místo tak pro tisíc obyvatel.
  • Magister_Peditum
    Koukám, že Vikingové vyrazili na Jih asi o 1000 let dříve, než se původně předpokládalo. *1*
    • Třeba jo, někdo přece psal, že první DLC bude Asterix a Obelix, možná se časem v nabídce objeví Normani s Drakkary a lebkami na jablečný džus :D
    • vsak ty uz v te dobe davno okupovali Indii, pak se jeste nevi, ze do toho se vratil v case kapitan Nemo a lochneska prisera ovladala Kaspicke more :D Tak lode co se tyce designu jsou trosku - z budoucnosti, ale jejich technika vzrobz lodi se vice mene nezmenila....jen Vikingove tomu nasadili korunu....ale v tehle oblasti se moc nevyznam, takze je to dosti laicke :-)
      • Magister_Peditum
        Na druhou stranu chápu vývojáře, protože prostě nějaké ty barbarské lodě vymyslet prostě museli. Pokud vím, tak prvními, kdo skutečně měl loďstvo srovnatelné s římským byli až Vandalové někdy v 5. století n. l. Představa, že by se germáni někdy předtím střetli s Římany na moři, je hodně nereálná, pro potřeby hry ale asi nezbytná. *3*
        • Kdežé. Feničania rsp kartáginci mali, ovela, ovela lepšie lodstvo ako nejaký rimania rimania, dokázai kartago na mori porazit až vtedy ked skopirovali kartaginske lode a postavili ich daleko viac. Kelti mali tiež svoje lode a neboli to zrovna pltky ktorými by sa čvachtali v bačorine. A grecke namornictvo bolo minimálne zrovnatelne s rimskym ak nebolo lepšie. Rím bol neprekonatelný na suši a to tiez len vdaka disciplíne.
          • Magister_Peditum
            O jiných středomořských národech se tu vůbec nebavíme. *15*
        • sv.Georgius
          Není pravda už za dob dobývání Galie se střetl Caesar s barbarským loďstvem lodě byli větší než římské a šel z nich strach. Popisuje to ve válce galské. Nějaký Keltsko Germánský kmen Valentové nebo tak něco hledám to v knize abych to mohl citovat ale v te knize něco najit je umění.
          • Magister_Peditum
            Jo, ale Venetové jsou keltové, já psal o germánech, kteří jsou na videu. *3*
          • Ano máš pravdu myslím že jje to druhá nebo třetí kapitola už si nejsem jistý. je to dávno co jsem to četl
            • máš pravdu byli to Venetové a je to kapitola třetí Události roku 57 př.n.l.
        • Kallessin183
          To je fakt, a když to tak vezmu, radši se budu plavit s drakarem, než s nějakým člunem pobitým kůží. A což asi nejdůležitější. Dává to i barbarským národům šanci, chytat se v námořních bitvách...
    • Kallessin183
      taky mi přijde, že lodě se ponorem, tvarem, jedním stěžněm atd až příliš podobají drakamarům a dalším lodím z dob vikingské éry..
      • Kallessin183
        Ovšem nejsem si jistý, jak barbarské lodě té doby vypadali. Přesto mám pocit, že (schválně jsem to na videu zkoumal) systém překrývaných prken jakožto trupu lodi, opravdu používali až vikingové, což zároveň umožnilo lodí odolávat i rozbouřenému moři...
  • Kallessin183
    Prvně, nechápu, proč tam chybí můstky. což byl jestli si dobře pamatuju základ římského obsazování cizí lodě. Mohli se tak uplatnit kvalitní římské pěší jednotky. Za další trochu mi vadí, že když jedna z lodí najela do druhé, často, byla její špička prostě v textuře té druhé lodi. A to, že by se lod doslova roztrhla a posádka létala vzduchem pryč, no cože? Vím, že velká loď je schopná menší nabrat tak, že kompletně rozdrtí trup, ale že by musela loď vybuchnout v záplavě třísek?
    Neříkám, že je to totální průser, ale prostě jsem čekal víc..
  • Pěkné. Ala trušku mi vadí jak vojáci přeskakují na nepřátelskou loď. Kdyby udělali na palubě lodí (aspoň těch římských) CORVUS (tzn.havran,můstek který se spustil na nepřátelskou palubu.Díky němu získali římané v 1. punské válce převahu na moři) vypadalo by to mnohem lépe něž když skáčou v brnění a se štítem 2 metry do výšky a 2 metry do dálky na nepřátelskou loď.
    • Magister_Peditum
      Havran by jistě byl fajn, ale ten se používal snad jen po dobu 1. punské války, potom se od něj rychle upustilo, protože dost zhoršoval ovladatelnost lodi.
    • Zase si vem, ze treba takovy hastati mely jen lehkou zbroj a i ta scuta jako nejtezsi soucast jejich vybaveni vazi kolem deseti kilo, cili nic zatezujiciho pro chlapa. Nicmene, argument s rampou chapu, urcite by to nebylo slozite udelat.
      • No jo ale skákat tak vysoko a daleko i bez zátěže je dosti pochybné. Jsem velký fanoušek total war serie ale příjde mi že v něčem si pěkně vyhrály ale třeba tyhle námořní bitvy se dají zmáknout i lépe
  • Drakens
    Vypadá to opravdu moc dobře, jen by se mě asi trochu líbilo (nereálné vím) že pokud bych jednotce která zaútočí a udělá výsadek na moji loď zlikvidoval jejich domovskou že by se mohli vzdát ( postavy by poklekli protože by neměli ani kam ustoupit ani by nemohli dostat posily).

    Každopádně hra vypadá skvěle a už se těším až protáhnu dračí lodě proti římským :)
    • Dobry by bylo, kdyby par panacku popadalo z ty lodi kdyz je jina lod ztaranuje. Vypadalo by to supr a bylo by to realnejsi.
      • Drakens
        souhlas. Hlavně na rozbouřeném moři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit