Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    zase snaha být edgy, ale srovnáváš nesrovnatelné, takže pls, neztrapňuj se...
  • To je teda hroznej výběr, nějaký hry bys tam neměl?
  • Jde hrát local mp, dedicated servery, nebo jsou zas hráči odkázáni na to, až jim to EA za 3 roky vypne? *6*
  • Můj milý deníčku, moc se mi líbí CS:Global Offensive, ale nebaví mě multiplayer, moc bych si přál, aby hře opět přidali single player kampaň a silný příběh..
  • Proč šašci jako ty stále nedokáží pochopit, že jsou prostě lidé, kteří u těchto her mají rádi singleplayer. V dnešní době navíc výběr pro takto zaměřené hráče je téměř nulový (Doom a SW 2), takže jsme rádi alespoň za něco.
  • No jo, typickej parchant od zbohatliku...
  • TheGGG
    jojo, BF1, Gearsy, titanfall 2, CoD + FFXV... holt někdo má bohatý rodiče... *14* *14* *14*
  • dosahuje to stejných kvalit na svou dobu jako jednička, jinak každý z těch TF má své plusy a mínusy, tím pádem záleží na preferencích..
  • Si dostal pekny kapesny;)
  • Hmmm, 8/10. Takže je to stejně dobré jako jednička? *4*
  • teda poslední dobou lítaj 8-9 z 10
  • Hra to muze bejt dobra, ale vysla ve spatny cas. Obavam se, ze umre driv nez se cekalo ... ocekavam, ze aby to zachranily tak to hodej hodne brzo do EA access a stejne to bude prd platny. Me osobne to teda nelaka, koukal jsem na gameplay a stejne jako CoD uz mi to skakani po stenach, atp prijde uz moc divny ... i kdyz u titanfallu je to aspon lip zvladnuty .. to posledni CoD vypada uz vylozene komicky a to nas brzo ceka dalsi dil :D
  • Po zkušenosti s jedničkou na koupi spěchat nebudu. Postrádám mód frontier defense a chválený singl není dostatečnou motivací ke koupi. V jedničce některé módy po pár týdnech zely prázdnotou a matchmaking byl otřesný. Obsahově mi MP přijde jako datadisk a ne plnohodnotné pokračovaní.
  • Dobrá recenze. Díky.
  • TheGGG
    tak to je možná tvůj názor, ale já si rozhodně story mód rád zahraju a u TF 2 možná i ten mulťák. Military scifi story a atmosféra je přesně to co mě baví a co chci...
  • Odulin
    Koupeno v sobotu. Singl jsem dojel a byla to i celkem zábava, něco v hlavě určitě utkvělo.:) No a mulťák....parádička. Ten pohyb, to je slast. Jako v jedničce, ale vše vylepšeno. Škoda, že to určitě zas nebude hrát moc lidí a možná dřív jak do roka bude po hahaha.
  • Veskoslav
    Tak pak jedině to, že EA vede Jack. Mnoho by to vysvětlovalo.
  • Jenomže EA zavře Respawn těžko, protože jí nepatří.
  • Kupovat tenhle typ her pro singleplayer je jako kupovat si Fifu jako simulátor převlékání hráčů. Sice to může i potěšit, ale většinou si z toho člověk nic nevezme. Všechny AAA střílečky za poslední roky měly a mají totálně lame story. Focus je na multiplayer.
  • TheGGG
    tsss. ty děláš, jako by EA vedlo se svými studii nějakou válku... to je je zas konspirace jak na sputniku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit