Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prave som si kupil BF1 pretoze som proste "musel". No ale na Titanfall2 sa tesim, aj ked si ho kupim neskor, kedze teraz by sa nan len prasilo. Avsak nesuhlasim s vetou: Bezplatný season pass je ale to poslední, co by vás mělo motivovat ke koupi. Praveze to je nieco, za co sa u inych hier plati 40eur, s tym ze to rozdeluje komunitu. Je to podstatny dovod ako ukazat EA ze season passy su zlo, a ze to hraci vedia ocenit, ak je obsah vydavany do hry bezplatne ako tomu bolo za starych davnych cias...
  • teda poslední dobou lítaj 8-9 z 10
    • jak by rekli nekteri redaktori, maji holt stesti na samy kvalitni hry
    • Škoda že neučí ve škole. Mohl jsem být už Ph.D. bez toho, abych hnul prstem. *9*
  • Veskoslav
    Naopak. Bezplatný Season je důvod, proč jsem hře dal přednost před Bf1...
  • Deywik
    tohle dopadne uplne stejne jako prvni dil...ted to zase bude hrat hromada lidi a pak.. ? nikdo..stejne jako jednicku.. :) vydavat 2 velky MP hry (bf1,titanfall2) par dni po sobe neni moc chytry od EA.. :)
    • Veskoslav
      Jednička se hrála doteď, ano hrálo to na pc cca 3000 hráčů, ale hrála se. EA je hloupá, to se ví dlouho. Jsou dva důvody, aspoň podle mě:


      1. "Pomsta", že z toho EA nevytříská prachy skrze DLC.
      2. CoD
      • Jasně, EA se pomstili sami sobě za to, že rozhodli, že nebudou vydávat DLC...
        • Veskoslav
          Vydávat budou, ale nebudou placené. Záminka pro zavření studia je vždy dobrá a není nic lepšího než špatné prodeje.
          • Jenomže EA zavře Respawn těžko, protože jí nepatří.
            • Veskoslav
              Tak pak jedině to, že EA vede Jack. Mnoho by to vysvětlovalo.
          • TheGGG
            tsss. ty děláš, jako by EA vedlo se svými studii nějakou válku... to je je zas konspirace jak na sputniku...
    • Oni to vysvětlovali tím, že chtěli sestřelit COD, bohužel to spíš sestřelilo EA....
  • kubi-wan
    Mno, celkem by mě lákalo si to zahrát... ale jen kvůli singlu, MP nehraju. Takže je škoda, že se neprodává "single-player only" edice... Možná někdy... až bude cena nízká a já nebudu vědět, co s ohromnou spoustou gigabajtů na disku (což se mi prakticky nestává)...
  • Odulin
    Koupeno v sobotu. Singl jsem dojel a byla to i celkem zábava, něco v hlavě určitě utkvělo.:) No a mulťák....parádička. Ten pohyb, to je slast. Jako v jedničce, ale vše vylepšeno. Škoda, že to určitě zas nebude hrát moc lidí a možná dřív jak do roka bude po hahaha.
  • Hrál jsem mp betu a byla to pecka, ale plnou cenu za to nedám, počkám, až to běžce za pár stovek...
  • hrál sem jednicku, asi tyden, strasne me stvali ty pocitacove figurky, ja se potrebuju soustředit na lidske protivníky, kteří mají evidentne navrch po letech hrani, ja naopak jako novacek, ale jak mam v tom bordelu nakych NPCcek videt lidskeho ostrelovace apod. to hru strasne shazuje dolu...sou i ve dvojce??
    • Ani, jsou tam.Ja to vítám, je to zpestření. Tuctových stromeček bez nápadu je dost
    • residentevilfans
      To ,ze si lamicka nemuze shazovat hru dolu! Argument jak koleno. Neco jako jsem v ty hre spatnej ,tak ta hra je spatna!? *7*
  • Hmmm, 8/10. Takže je to stejně dobré jako jednička? *4*
    • dosahuje to stejných kvalit na svou dobu jako jednička, jinak každý z těch TF má své plusy a mínusy, tím pádem záleží na preferencích..
  • Dobrá recenze. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit