Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    7hodin hraní a souhlas - Singlplayer neurazil ale ani nenadchnul ale hrát za titána byla sranda navíc ten hezký vztah který okořenil hru ( robota s člověkem) Zápletka taky nepřekvapila ale hratelnost byla supr. Snad jedině mohl být lepší boss na konci z porovnání s těma ostatníma to byla slabota ale budiž

    Pokud bude Titanfall3 tak očekávám o nic horší zážitek *4*
  • Morraw
    Kdo by čekal, že primárně multiplayerová hra, bude mít mělký single, který tam byl přidaný beztak jen popud vydavatele.
    Mě u prvního dílu single vůbec nechyběl. Měli naopak prohloubit MP ještě více zase s nějakou online pseudo-kampaní. Titanfall byl krok dopředu, CoD se tehdy mohlo jít zahrabat. A i po více jak roce se tam dalo vklidu hrát.
  • Nemám čas číst takhle dlouhou recenzi, ale kolik hodin zabere cca singleplayer?
  • Ani, jsou tam.Ja to vítám, je to zpestření. Tuctových stromeček bez nápadu je dost
  • Hrál jsem mp betu a byla to pecka, ale plnou cenu za to nedám, počkám, až to běžce za pár stovek...
  • ty si nudnej ..jak ho*no na sněhu
  • TheGGG
    není třeba, já už se najedl v KFCčku, mňam
  • TheGGG
    edgy af
  • TheGGG
    kdepak, to je kvalitní AAA produkce, ty se vrať k Dotě, nic jiného tvůj křáp stejně nerozjede...
  • residentevilfans
    To ,ze si lamicka nemuze shazovat hru dolu! Argument jak koleno. Neco jako jsem v ty hre spatnej ,tak ta hra je spatna!? *7*
  • jak by rekli nekteri redaktori, maji holt stesti na samy kvalitni hry
  • Máš pravdu, tohle je jenom brak, ale co, každý ke svému
  • Škoda že neučí ve škole. Mohl jsem být už Ph.D. bez toho, abych hnul prstem. *9*
  • hrál sem jednicku, asi tyden, strasne me stvali ty pocitacove figurky, ja se potrebuju soustředit na lidske protivníky, kteří mají evidentne navrch po letech hrani, ja naopak jako novacek, ale jak mam v tom bordelu nakych NPCcek videt lidskeho ostrelovace apod. to hru strasne shazuje dolu...sou i ve dvojce??
  • za 3 roky si na to stejne nevzpomeneš
  • nekrmit
  • Buzno
  • TheGGG
    a doom a sw jsou navíc nudné jak sviňa...
  • TheGGG
    haha socko...
  • TheGGG
    všechno kvalitní kousky, žádný indie brak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit