Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá recenze. Díky.
  • Odulin
    Koupeno v sobotu. Singl jsem dojel a byla to i celkem zábava, něco v hlavě určitě utkvělo.:) No a mulťák....parádička. Ten pohyb, to je slast. Jako v jedničce, ale vše vylepšeno. Škoda, že to určitě zas nebude hrát moc lidí a možná dřív jak do roka bude po hahaha.
  • TheGGG
    V pátek jdu koupit spolu s CoD, u obou her mě jde hlavně o pořádný single, protože BF1 má sic boží mulťák, ale v singlu je to slabota... na single u TF2 jsem jinde slyšel jen samou chválu a vzhledem k tomu, že autoři na games si zřejmě nejsou schopni pár hodin po dohrání zapomatovat víc jak dvě jména (což má být sice edgy přístup který se snaží ukázat, jak maj ty scifi fps u zádele, ale je to spíš důkazem něčeho jiného...) budu věřit zahraničním recenzím a hru si plně užiju...
    • nekrmit
      • TheGGG
        není třeba, já už se najedl v KFCčku, mňam
    • Si dostal pekny kapesny;)
      • TheGGG
        jojo, BF1, Gearsy, titanfall 2, CoD + FFXV... holt někdo má bohatý rodiče... *14* *14* *14*
        • To je teda hroznej výběr, nějaký hry bys tam neměl?
          • TheGGG
            všechno kvalitní kousky, žádný indie brak...
            • TheGGG
              kdepak, to je kvalitní AAA produkce, ty se vrať k Dotě, nic jiného tvůj křáp stejně nerozjede...
            • Máš pravdu, tohle je jenom brak, ale co, každý ke svému
        • No jo, typickej parchant od zbohatliku...
          • TheGGG
            haha socko...
            • TheGGG
              edgy af
            • Buzno
    • Kupovat tenhle typ her pro singleplayer je jako kupovat si Fifu jako simulátor převlékání hráčů. Sice to může i potěšit, ale většinou si z toho člověk nic nevezme. Všechny AAA střílečky za poslední roky měly a mají totálně lame story. Focus je na multiplayer.
      • Proč šašci jako ty stále nedokáží pochopit, že jsou prostě lidé, kteří u těchto her mají rádi singleplayer. V dnešní době navíc výběr pro takto zaměřené hráče je téměř nulový (Doom a SW 2), takže jsme rádi alespoň za něco.
        • TheGGG
          a doom a sw jsou navíc nudné jak sviňa...
          • ty si nudnej ..jak ho*no na sněhu
        • Můj milý deníčku, moc se mi líbí CS:Global Offensive, ale nebaví mě multiplayer, moc bych si přál, aby hře opět přidali single player kampaň a silný příběh..
          • TheGGG
            zase snaha být edgy, ale srovnáváš nesrovnatelné, takže pls, neztrapňuj se...
      • TheGGG
        tak to je možná tvůj názor, ale já si rozhodně story mód rád zahraju a u TF 2 možná i ten mulťák. Military scifi story a atmosféra je přesně to co mě baví a co chci...
  • kubi-wan
    Mno, celkem by mě lákalo si to zahrát... ale jen kvůli singlu, MP nehraju. Takže je škoda, že se neprodává "single-player only" edice... Možná někdy... až bude cena nízká a já nebudu vědět, co s ohromnou spoustou gigabajtů na disku (což se mi prakticky nestává)...
  • Jack1947
    To s těmi postupnými upgrady Titánů super aspon se nestane žev by podobně jako v jedničce ten kdo měl titana byl (takřka) nepřemožitelný a rozséval zkázu ( tedy dokud mu někdo neskočil na hčbet a nerozstřílel baterii) Ted to bude hezky pomaloučku polehounku.

    To NO season spass je taky velice vítané aspon to bude hrát více lidí, ta kampan přesně jak jsem doufal nenadchne ale hlavně neurazí navíc tam je - proto že prostě tam být měla.

    Je to lepší zábavnější než COD. To bez debat - ještě před vydáním.
  • Deywik
    tohle dopadne uplne stejne jako prvni dil...ted to zase bude hrat hromada lidi a pak.. ? nikdo..stejne jako jednicku.. :) vydavat 2 velky MP hry (bf1,titanfall2) par dni po sobe neni moc chytry od EA.. :)
    • Veskoslav
      Jednička se hrála doteď, ano hrálo to na pc cca 3000 hráčů, ale hrála se. EA je hloupá, to se ví dlouho. Jsou dva důvody, aspoň podle mě:


      1. "Pomsta", že z toho EA nevytříská prachy skrze DLC.
      2. CoD
      • Jasně, EA se pomstili sami sobě za to, že rozhodli, že nebudou vydávat DLC...
        • Veskoslav
          Vydávat budou, ale nebudou placené. Záminka pro zavření studia je vždy dobrá a není nic lepšího než špatné prodeje.
          • Jenomže EA zavře Respawn těžko, protože jí nepatří.
            • Veskoslav
              Tak pak jedině to, že EA vede Jack. Mnoho by to vysvětlovalo.
          • TheGGG
            tsss. ty děláš, jako by EA vedlo se svými studii nějakou válku... to je je zas konspirace jak na sputniku...
    • Oni to vysvětlovali tím, že chtěli sestřelit COD, bohužel to spíš sestřelilo EA....
  • Veskoslav
    Naopak. Bezplatný Season je důvod, proč jsem hře dal přednost před Bf1...
  • Prave som si kupil BF1 pretoze som proste "musel". No ale na Titanfall2 sa tesim, aj ked si ho kupim neskor, kedze teraz by sa nan len prasilo. Avsak nesuhlasim s vetou: Bezplatný season pass je ale to poslední, co by vás mělo motivovat ke koupi. Praveze to je nieco, za co sa u inych hier plati 40eur, s tym ze to rozdeluje komunitu. Je to podstatny dovod ako ukazat EA ze season passy su zlo, a ze to hraci vedia ocenit, ak je obsah vydavany do hry bezplatne ako tomu bolo za starych davnych cias...
  • mne to pride skor ako datadisk, mapy su jednoznacne slabsie navrhnute, nehovoriac o tom, ze na pozadi sa uz takmer nic nedeje, zbrani je az zbytocne vela, lano bolo precenovane tiez...atd ..ale bavim sa pri tom
  • "a přitom je to taková blbost, že?" *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit