Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALIENVIK
    Koupim si MMO na zspůsob DayZ, syrové, do ničeho nenutící, nekomerční, pro hráče, jak utopický to sen *1*
    • Proc? Nedela se ti nahodou MMO hra s podobnym nazvem i stylem? Staci ti doufat ze to vyjde
      • deridon
        jenže to zatim vypadá, že to bude uplný opak DayZ.. právě pro širší publikum
        • walltar
          MMO jako dayz podle mě nikdo neudělá ... dneska se specializované hardcore hry pro úzké publikum nebělají ... všechno musí být co nejuniveržálnější aby si to koupil každý.
          • wrong
        • dayz muze nahradit uz jen dayz2
  • Chcete si hru vyzkouset? Tady uz je konkretni info jak muzete hrat vikend zdarma: http://www.thesecretworld.com/news/celebrate_the_first_live_month_of_the_secret_world
    Registrovat a stahovat muzete uz ted.
  • Červený útok katanou, zelený útok katanou, klik klik klik! Velice originální a velice zábavné, za rok to bude f2p. :-P
    • lol co to meleš, takhle bych mohl shodit jakoukoli hru
      • Copak nevis jak to chodi? Kazdy troll si mysli jaky je borec. Mozna casem dospeji,i kdyz u nekterych je to postizeni na cely zivot
        • Tak to by jste se nad sebou vy ne-trollové měli zamyslet, když se dostáváte do stavu kdy trollové mají pravdu.
          • Kazda hra se da shodit stejne. Kazda hra je click,click,click. To jsou argumenty retardu.
            Novodobi trollove jsou pro me synonymem pro hlupaka. Pokud se k nim sam pocitas i ty(za ''ne-trola'' se nepovazujes),je to tva vec. *16*
  • Veskoslav
    Zajímavé MMO, ale nevím, jak u toho dlouho vydržím:)Ale tak když jse to dostal v rámci dárku, tak proč ne:)Zajímavé je i to, jak kolegové psali níž, že už člověk nemusí hodinu čekat na objevení některých mobů, ale může se "přidat" k nějakému hráči, co zabíjí, vystřelit a mob je i jeho. Ne jak jsme si zvykli z jiných MMO, že střelíš, ale mob je započítán u toho, kdo mu dá větší damage. A zpracování hry je více než dobré:)
    • nejaké expy dostaneš ale loot nie
  • parada.. jsem nadsenej... SWKOTOR jsem predurcil smrt vyslo to.. TSW uspech a vychazi to.. zatim.. kurna drz sa :)
    • Shania
      No nevím, tahle hra mimo zajimavých investigativních úkolu nic převratného nenabízí a tohle je navic pro uzkou skupinu lidi, divil bych se, kdyby ta hra měla za pár měsíců víc jak 200 000 předplatitelu, nebo přešla na ftp (200k je mimochodem dost na to, aby se ta hra uzivila).
      • Jelikoz FUNCOM na tuhle hru nemel temer zadnou reklamu,tak asi ani necekaji miliony hracu. A o tom jestli nabizi nebo nenabizi neco prevratneho uz tu bylo napsano dost. Je to o kazdem hraci,cemu dava prednost. pro nekoho jsou treba mise v MMORPG temer vsim.
        Jeste bych vzpomenul jednu velmi dulezitou vec(ted nevim jestli je zminena v clanku). Totiz ze vsichni hraji v podstate na jednom serveru,takze dungeony/questy/trade muzes delat s kymkoliv kdo hru hraje,bez ohledu na to,na ktere dimenzi si postavu vytvoril. To je myslim obrovske plus a krome Eve Online to zadna jina hra nenabizi
      • Nic převratnýho? A co skill systém? To není převratný? Ukaž mi jinou hru kde to je.
        Dál ne sice převraqtný ale inovativní je propojení questů. Už žádný že naberete někde u chlápka 10 questů a rozběhnete s po mapě. Tady vezmete jeden,víc hra nedovolí, a jdete po něm. Až ho dokončíte tak se rozhlídněte. Někde poblíž,cca 50 metrů okolo bude další quest k splnění.
        A díky tomu pokud pojedete znovu stejnou lokaci tak pokud nepujdete questy přesně stejný tak vás to potáhne jinudy a některý questy třeba vůbec neuvidíte,naopak uvidíte nový.
        • Shania
          Skill system hodnotim jako vylozene spatny (pro me), q jsou naprosta katastofa mimo tech par investigativnich, klasicky vyvrazdovani potor, ktere tu neni ani zabavne v zhledem k nepovedenemu bojovemu systemu. Celou dobu jsme jen behal z jedne strany mapy na druhou, pak jsme dostal q na zabiti dalsich 10 zombii, kterych uz jsme zabil stovky a takhle dokola. Proste me ta hra necim nechytla a musel jsme se přemáhat, abych u ni stravil aspoň par dni. Ale to je fine, proste jsme investoval do funcomu 1400 a treba dalsi hra co udelaji mi bude sedet vic.
          • walltar
            Btw ... s tímhle souhlasím .... hra má super atmosféru, některé questy sou parádní, ale zbytek je prostě katastrofa .... sem hrál několik let eve ( taky skill systém hra ) a musím říct že to kolečko co je v TSW by se mělo vysvednout jako nejvíc nepřehledný systém co sem viděl .... v tom se vyznat bylo fakt vohubu. Drtívá většina questů je di tam a zabij 10toho což mě zase tak nevadí protože je to ve většině mmo. Ale prostě ten bojový systém jako takový je hrozný .... to že je tam 7 skilů mě nevadí, ale že se bojuje stylem stojím a mlátím kolem sebe to už je jiná. Musím říct, že to není taková hrůza jak některé starší MMO, ale i tak to mohlo být mnohem lepší a aktivnější.
            Já sem od té hry čekal, že budu moc prozkoumávat mapy a hledat na nich tajné lokace, schované questy a silné monstra, ale jedíné čím prozkoumávaní mapy člověka odmění je pár lore a nejaký ten nudný side quest.
          • 2waltar-opravdu je tak spatny? V kolika MMORPG hrach musis pri boji i s normalnimi moby uskakovat a hybat se? Ja jsem s s combat systemem zapasil dlouho. Taky me to nebavilo a prislo mi to hloupe. Ale nakonec jej povazuji za dobry. Rozhodne lepsi nez v klonech WoW her
            • walltar
              Je to možné ... mě to nesedlo a GW2 boj mi připadá lepší. Do dungeonů sem se nepodíval a hrál sem po začátek pouště. používal sem meč + samopal. Každopádně tu hru si asi zahraju pokud přežije půl roku tak zkusím znova.
            • Tak ono taky zalezi na tom s cim bojujes. Zkousel jsem s pistolemi a pak s mecem. Tak kde mely pistole potize,tam to s mecem skutecne bylo AOE,AOE a uplna brnkacka. Ale to vsechno v zacatcich hry. Cim dale se dostanes,tim vice plati co jsem napsal. V dungeonech je pak uskakovani a pohyb naprosta nutnost. Nevim kam jsi se ty az dostal,ani nevim kolik dungeonu jsi prosel,ale na tom stejne nezalezi. Tady taky prece nejde o to kdo ma ''pravdu''. Sto lidi,sto chuti.
            • walltar
              Ty si musel při boji s normál mobama uskakovat a hýbat se? .... já sem většinou použil AOE, AOE, AOE, heal, AOE, AOE a nepohnul sem se z místa u pár silnějších bosů je protřeba uhnout aby člověka nezasáhlo jeno AOE .... S tím že ten systém je lepší než ve WOW a pod souhlasím ale prostě na systém který je v GW2 to nemá .... tam se opravdu člověk musí hýbat, uskakovat.
          • Spatny skill system,questy naprosta katastrofa,spatny bojovy system. Vyjmenoval si temer vsechny hlavni ''featury'',kvuli kterym je originalni a kvuli kterym se lidem libi-ocividne to neni hra pro tebe. Proc to resit?
            • Za prve -je spatny pro tebe,ne pro vsechny,za druhe-me uz to jen nebavilo dal rozebirat. Debata s kolegou se dostala do slepe ulicky,proc to dal protahovat.
            • walltar
              To nevíš? To je pro lidi kteří vyhledávají špatné combat systémy .... pro ně čím horší a nudnější boj tím je to víc baví.
            • Malleth
              Špatnej combat system jako featura?
            • Shania
              Mluvím jen za sebe, spolubydlící tu hru naopak rádi mají, a myslím, že je jak dělaná pro všechny, kdo rádi řeší hádanky, jen si myslím, že ty ostatní věci tento aspekt zbytečně sráží.
            • A ty novinky v GW2 zase nekomu nesednou. O cem se vlastne porad bavime? SW ma dost originalich prvku. Tobe se nelibi,jini jsou z nich nadseni. Me je zase ukradeny GW2. Tahle diskuze nemuze mit viteze.
            • Shania
              Ano neni to hra pro me jako more jinych MMO, ale co tuhle hru hlavne odlisuje od konkurence jsou pouze investigativni ukoly, vsechno ostatni ma o dost horsi provedeni. Kdyz si nekdo zkusi GW2, tak mu bude spoustu novinek (a nektere treba zase ne) chybyt ve WOW, natoz pak ve hre jako je Secret World.
    • sankuri
      Kriticke jsou prvni 3 mesice.
    • Veskoslav
      Hra tu není ani půl roku a už je úspěšná? No potěš:)
      • Pokud meris uspech pozitivnimi ohlasy hracu,tak ano. Uz ted je uspesna. Pokud vsechno prepocitavas na penize,pak cas ukaze...
        • tak tak.. presne tak diky za pochopeni..
        • Veskoslav
          Na SW taky byly pozitivní ohlasy hráč:)
          • Opravdu? Ja se pamatuji na nekonecne narky a stupidni temata na forech ve stylu-proc je to takhle,ve WoW to bylo lepsi ...a porad dokola. Forum bylo doslova a dopismene zas.ano stejnymi topicy. Zato u SW neco takoveho nenajdes. Ne sand ze by nebyla i kritika,ale neco podobneho jako u SWTOR ani nahodou.
  • ahoj jaky vyndousy potzebuju natu hru
  • Funguje ve hre klasicke tank x healer x dps?
    • Ano. S tim rozdilem,ze v pozdejsi fazi hry(rozumej s vytrenovanou postavou) muzes sve zamereni kdykoliv zmenit podle potreby. Chybi vam tank? Equipnes si skilly na tanka.
      Ale zatim na to temer nikdo ve hre nema. Az na par nerdu,co hraji 24 hodin denne a uz maji vsechny skilly.
    • Jo to jde *1*
  • Malleth
    Nevim no. Moc mě neláká svět, kde běhaj borci v teplákovkách a teniskách a sekaj mečema zombíky.
    Navíc ty souboje jsou dost nudný
    • Tak MMORPG her se stale stejnymi borci v brneni sekajicich do stale stejnych orcku mas dost. Takze ty mas na vyber.
      • Malleth
        Jj, těch je taky dost, ale to neznamená že jsou tak stereotypní všechny fantasy MMO.
        • Malleth
          Nejde jen o ty obleky, ale spíš o to jak je navrženej ten svět (což se i na tom oblečení odráží). Přijde mi to jako koktejl kde se mlátí všechny možný fantasy klišé a realita. Působí to dost chaoticky a bez tváře. To je pro mě největší problém TSW.
          • Presne tyhle pocity mam u temer vsech novych MMORPG( a pusobi tak na me i GW2). S vyjimkou TSW.
        • Povidej,jmenuj. Rad se inspiruji. A bavime se doufam pprad o MMORPG hrach,ne o MMO(coz muzou byt treba i auticka)
          • Malleth
            Tak zrovna GW2 mají vlastní rasy a s nima spojený zajímavý lokace a dost originálních monster. Na orka ani goblina sem tam ještě nenarazil. Slušně ještě vypadá Wildstar ale to už je scifárna.
            • Obleky jsou pekne i v SW. Ze se kolega podival na nejake videa ze zacatku hry,kde skutecne lide behaji v ''domacim'' obleceni,je uz jina vec.
            • walltar
              Na jednu stranu tam běhají holčičky v minisukních, ale na druhou brnění jako takové mají dobře zvládnuté a dost jich vypadá celkem realisticky. Ty holčičky v sukýnkách sou mesmeři, ke kterým se tohle oblečení celkem hodí .... spiš ten obouručák co mají jako zbraň mě vadí.
            • Malleth
              Tak holčičky v sukýnkách, co se oháněj dvouručákem mi taky vaděj, ale co se dá dělat, když to lidi chtěj *9*
            • Shania
              Jo korejsky saticky jsou snad nejvetsi chyba GW2:)
            • Me opravdu zajima jake jsou originalni fantasy MMORPG hry. Ale bohuzel ty jsi zitim nic nevyjmenoval. GW2 jeste nevysel a ta druha hra taky ne. A nezlob se na me,ale prijde mi divne ze ti vadi ''borci v teplakovkach a teniskach sekajicich meci do zombiku'' ale uz tu vyzdvihujes GW2,kde behaji holcicky v teplakovych minisuknich sekajici do prasat,vlku a jinych ''originalich'' monster.
              I kdyz vlastne kazdemu se libi neco jinewho,ze?
    • To je fakt,jen blbých 7 tlačítek. Zlatý SWTOR kde musíte používat všech 20. Pokud teda nejedete za Merca kde stačí zas jen jedno.
      • Malleth
        Ono nejde ani o počet jako spíš co ty skilly dělaj. V GW2 máš v jeden moment taky asi jen 10 skillů, ale každej z nich je dost výraznej a zajímavej. A v případě secret world je hlavně problém s tou prezentací. Zásahy nejsou skoro cítit, je tam málo animací, poměrně ošklivý efekty a GUI a celkově mi přijdou dost zastaralý.
        • no asi to je o vkusu... ja ty preplacany omalovanky co chystaji v gw2 teda fakt nemusim.. evokuje to u me korejske hovadiny.... bohuzel... zlata stara doba zapadnich mmo... a tsw k tomu ma ted nejblize... a teplaky muzes vymenit za cokoliv jineho :)
      • SWTOR musi pouzitat 20 tlacitek? Asi jsem hral jinou hr. Tam jsem v boji nevyuzil ani tech 7.
        • Já SWTOR nehraju už asi 4 mesíce tak neznám přesný názvy. Ale třeba assasin:nejdůležitější který prostě musí člověk furt používat:jolt,force speed,unbreakable will,elecrtocute,overload,shock,trash, stealth,maul,lightning charge,blackout,force cloak,deflection, assasinate,spike,discharge,force shroud,force slow
          To je 18 abilit. A to je ten základ, pak třeba lacerate nebo voltaic slash, force pull a další.
          A to prostě musíš používat aby se to dalo hrát. Hlavně v PvP.
  • Autor má zálibu v ženách s plynovými maskami? *1*
    Je škoda, že hru neudělali buďto F2P a nebo jen P2P. A kombinace těchto modelů je ještě horší. Jinak bych i uvažoval o koupi.
    Stejně by mohl FUNCOM zvednout svůj línej zadek a udělat konečně to TLJ3. To protahují jak Gabe HF3! *16*
    • Jeste nam vysvetli prosim co jo je to ten HF3 :D ?
      Nemyslis nahodou Half Life 3 teda HL3 ?
      • Ty neznáš Half-Five ? To je přece nová hra, která kombinuje prvky hry Half-Life a filmu Fast Five ( Fast and Furious 5 ). Využívá dx12, ale dá se spustit pouze na Nokia 3310. Jedná se o nový žánr - FPSMMORPG s RTS prvky. Osobně se nemůžu dočkat než vyjde ! :-D
        • Amylee.Anderson
          To je high five, nevýmýšlej si!
          • Ne ne... High Five je pozdrav, já myslím tu hru Half Five, zde je oficiální soundtrack :

            http://www.youtube.com/watch?v=mo4qzOFjFkY

            Nolan by měl po Batmanovi dělat na filmovém zpracování Half Five.
            Už se nemohu dočkat. :-D
            • Hlavně že máte z mého přepisu srandu *16* *1*
            • to Amylee : Tak vyloženě špatný web to určitě není, jen se tato hra ještě dostatečně neproslavila, ale recenze určitě bude, věřím tomu že ano. Za hrou stojí nezávislé studio Half-Leg Systems :

              http://th08.deviantart.net/fs70/PRE/i/2010/112/4/d/Steampunk_Half_Leg___Iron_Man__by_Skinz_N_Hydez.jpg

              Vyrábí i umělé končetiny, konkrétně od kolena dolů. Právě z prodeje těchto implantátů sponzorují vývoj hry Half-Five. Dělali taktéž i oblek pro Iron-Mana, ano, oblek skutečně existuje a vyrobilo ho studio Half-Leg Systems.
            • Amylee.Anderson
              Ale tady na Games chybí, je to asi špatný web.
            • to Amylee : Ano, logo je krásné a originální. Já mohu prozadit, že ve hře bude možnost Co-op hraní, resp. jak už název napovídá, hraní se budou moci zůčastnit dva hráči a půl. Převedeno do reality, 2 hráči budou "celí" a ten půltý bude mít na výběr, jestli bude hrát za "nohy" nebo za "torso". Každá půlka bude mít svoje speciální výhody/perky a fatalitní útoky. A vlastně na tom půltém hráči bude záviset život těch dvou zbývajících, proto tedy název Half-Five. Doufám, že jsem to všem objasnil. Mě nezbývá nic jiného než čekat až hra vyjde.
            • Amylee.Anderson
              Aha, promiň za muj omyl, netušila jsem, co myslíš, dokud jsem nezahlédla oficiální logo http://img707.imageshack.us/img707/9985/56480990.png
    • SW nema zadny Pay to Play model. Napred si o hre neco zjisti nez to napises.
      A ja osobne jsem srtasne rad ze to neni F2P. Kazdy rozumny clovek vi,ze za tzv F2P se v konecnem dusledku plati vic nez za mesicni poplatky. A navic F2P pritahuje to lidi ktere nemusim
      • "kazdy rozumny clovek vi" je demagogicky argument a jeste navic blbost, hral jsem runes of magic, dostal se na nejvyssi uroven, prosel vsechny oblasti a nezaplatil ani korunu.
      • Ale na stránkách píšou se měšíčně platí 15doláčů.
        A jsou tam i mikrotransakce, ergo F2P model spojený s P2P modelem.
  • Pres 100 screenshotu ze hry. (1920x1080)
    http://www.the-secretworld.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=4
    • nefunguje ti to
      • Omlouvam se, novy link:
        http://www.the-secretworld.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=4
        • tu chybu nahazuje tiscali ne ja kdyz hodim ten link, 3 z konce ten znak ";" tam nema bejt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit