Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na touze po komplexních herních mechanikách není nic špatnýho.
    Na touze po těžkých hrách není nic špatnýho.
    Na touze po skill-based hrách není nic špatnýho.
    Dej si vlastní medicínu, anonymku.
  • *Destiny 85...
  • Srovnávat Destiny a Divinity... heh... JJJelimánek...

    Divinity 85 meta... slabota...

    /salt more
  • To víš že jo, odborníku na skládání nerozumných vět...
  • Přesně, ještě do toho jak se pohybovala pomalu(až nechutně a nepříjemně pomalu) a pak najednou rychle...a ten zvuk do toho :D TEW 1 měl geniální design nepřátel. Jak říkáš, tohle už k tomuhle žánru prostě patří. A je to dobře :)
  • aku mas zostavu, cpu, gpu, ram?
  • Sry na ta hra může být dobrá jak chce, ale když chtějí, abych utopil 100 hodin ve hře, tak musí mít adekvátní svět, který mi dá nějaký přesah. Ne svět pro fanoušky LittlePony.

    Zelda je mi uprdele už úplně, nemám ani Switch, hra má 97% na MT, tak je jasné, že je to největší kandidát na GOTY, navíc má asi o 50 recenzí víc než Divinity, což z ní dělá většího favorita, navíc přijde Mario, což bude asi bohužel taky 90+ záležitost.

    Já mám jiné favority, ale to je jedno. GOTY se rozhodně nerovná hra roku pro mě poslední roky, ale klidně si podle toho určujte kvalitu...
  • Už jsi mi to připomněl. Díky ti. Snad u žádný jiný hry jsem neměl takový až nepříjemný odpor k protivníkovi, jako u tý holky po čtyřech. Vždycky když se tam objevila, tak jsem se musel překecávat, ať to hraju dál, ať se s ní pustim do křížku. Ale o tom horory jsou :).
  • Klidně vysvětlím, takže...Ta holčina byla Ruvikova sestra, která uhořela. Ve hře je pasáž, která se v té stodole odehrává a je tam filmeček, ve kterém je vidět, že tam byl i Ruvik a ona. Tu stodolu zapálili nějací vesničané, protože věděli, že tam tihle dva jsou. Ona Ruvika zachránila a sama tam zůstala a uhořela(proto je její slabinou oheň). Důvod proč po tobě jde, bych řekl že je(jak říkám, je to můj osobní názor), že Ruvika chránila a tak jí i Ruvik viděl, jako osobu, za kterou mohl jít a které věřil, osobu, co ho chránila. Jinak souhlasím, souboj s ní byl hodně šílenej. Pamatuju si, že jsem byl z ní vždycky vyklepanej :D
    Souhlasím s tebou Jacku, velice originální. Pamatuju si jak jsem byl tehdy v šoku z toho, že ho nejde zabít. Že vždycky ožije v jiném trezoru.
  • GGG: dle libosti jsem ti vyhledal definici slova izometrický: stejnorozměrný, mající stejnou délku..i když tvůj šimpanzí mozek asi stejně s touhle informací nedokáže naložit, nevadí.. na ostatní není třeba ani reagovat, to jsou jen tvé vlastní zhrzené irelevantní subjektivní názory.. já jsem ti naopak předložil fakta, ta hra má naprosto skvělé hodnocení téměř všude včetně hráčů na steamu a podobně.. špatný vtip jsi tak akorát ty, už s tebou nebudu ztrácet čas, ono je to těžké domluvit někomu, kdo není ani schopen vygooglit si slovo izometrie nebo anonym, když už je tak zaostalý a nezná jejich význam.. nazdar
  • Díky moc. Kdyby se ti ještě chtělo napsat skrz tu holku co byla zač, tak bych to uvítal. Tu cutscenu si nevybavuju. Pamatuju jen to, že souboje s touhle potvorou byly pro mne horší a víc psycho než s Keeperem.
  • Jack1947
    Hrál jsem na medium a žádná sláva stejnak.
  • Jack1947
    Lara creature mi trochu připoměla dead space )spálení v peci ) Keeper byl zajímavý nepřítel... a hodně originální. Uvítal bych nějaké to dlc s ním nebo s Sadistou.
  • Jack1947
    Spíš prolétl je to hodně sírové...
  • Ono to tedy nebylo přímo v tom dokumentu napsáno, že Keeper představuje to co představuje, ale bylo tam napsáno, že Ruvik měl nějaké dokumenty, o kterých nechtěl aby se někomu dostali do rukou(nebo že měl nějaká tajemství, fakt si už přesně nepamatuji co tam bylo napsáno). Takže je měl zamčené v sejfu, který byl hodně zabezpečený. Keeper představoval tenhle "zabezpečený" trezor . Tohle jsem na prvním dílu miloval hrozně moc, že ti hra nevysvětlí význam nepřátel, ale že ti dá nějaké nápovědy a nechá tě samotného, aby sis to z toho vyvodil. To samé pak platí pro tu holku co chodí po čtyřech, až na to že tam je to naznačeno skrze cutscénu.
  • TheGGG
    hodnocení pár retroníků ale není celosvětové hodnocení. Schválně bych se zeptal každého hráče destiny 2 a každého hráče pseudo-rpg blábolu divinity 2 a pak porovnal počet hlasů, která hra je lepší, pak se může mluvit o celosvětovém názoru. Pár retroníků není svět
  • TheGGG
    tak to bylo hodně trapné anonymku... na touze po kvalitním příběhu není nic špatného, to není o egu. To vám ale v pomocné ještě asi nevysvětlili, co ego je. Takže prášeček do pusy, nasadit svěrací kazajku a upaluj zase na celu. Klasický K/D h*nič, co nedokáže ani složit rozumnou větu dohromady..
  • 55omgd: máš problém s chápáním psaného textu? to, že Divinity 2 je adept na nejlepší hru roku (dle celosvětových hodnocení), vylučuje, že by to byl nesmysl, který nikoho nezajímá.. právě naopak.. já tady uvádím pouze fakta, ne můj subjektivní názor.. zkus si nejdřív přečíst a pochopit, na co vůbec reaguju, než něco napíšeš *3*
  • TheGGG
    je to izometrické, klidně si to dle libosti dohledej...
    statická škaredá pakárna co si na RPG jen hraje a zůstala zaseklá v minulosti, když budu chtít RPG, hraji dark souls
    10/10 to dostává od zaseknutých retro "recnzentů" co už jen vzpomínají na časy lepší prostaty, dnes je to mrtvý žánr. Kandidát na hru roku *1* *1* *1* ty jsi velký jelimánek. A lepší prodeje? To je snad špatný vtip. RPG roku už má destiny, které má taky skutečně královské prodeje.
    BTW: toto není anonymní účet, kdybych chtěl psát jako anonym, kliknu na "jako anonym"
  • Díky. A co byl zač ten Keeper?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit