Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neboj, jako OSVČ znám své povinnosti až moc dobře. *3*
  • Takový elektriky... to je víc jak pěstírna...
  • Zisky se převádí do NiceHash peněženky od 0.001 BTC (kolem 300Kč) jednou denně, takže si to každý den převádím nicehash wallet -> coinbase -> gdax a tam si počkám na alespoň trochu příznivou cenu bitcoinu.
  • Možná by sis měl osvěžit pamět a vygooglovat si, co pojmy jako letadlo, ponzi apod. vlastně znamenají. Potom by si se nemusel řadit mezi zastupy stejných joudů, co btc a cryptoměny obecně označují za letadlo. :)
  • Hod sem link na ten asic, kterej umi 25 GH/s v Ethash, jestli nemyslis sha256 asic minery na bitcoin a to se ti ten 25GH/s nevyplati na elektrice, ted se uz jede v TH/s.
  • V tuhle chvíli těžím přes NiceHash, kde v podstatě dáváš k dispozici svůj výpočetní výkon na těžbu různorodých kryptoměn (automaticky se přepíná na v ten moment nejvýdělečnější) a jsi za to placen v bitcoinech.

    Zde je jejich profitability kalkulátor:
    https://www.nicehash.com/profitability-calculator/

    Mám 1x gtx 1080ti, 2x gtx 1070, 1x gtx 1060 a 1x gtx 980, všechny přetaktované na maximum svých potenciálů a ten kalkulátor je u 1070 tak o 10% nadsazený, ostatní karty si vedou lépe.

    Každopádně to při aktuálních cenách dává kolem 650Kč/den, NiceHash si sebere 2% a elektřina je 120/den, následně je možnost si vše převést na coinbase zdarma, odtud na gdax zdarma a zde směnit za eura s nulovými poplatky, případně s 0,25% pro okamžitý prodej za aktuální cenu.
  • Danogy fanboy: psal, ze tezi, ne ze prodava, danit musis v momente prodeje a ne vyroby, stejne jako mrkev danis, az ji prodas na trhu a ne kdyz ji vypestujes.
  • Ano těží, ale stojí to i tak za prd :) Podle vypočtu na minergate při těžbě Ethereum na GPU 1060GTX je výdělek měsíčně v přepočtu 1200Kč, když započítám energie a to že PC defakto nelze používat, mám za to 200Kč měsíčně :D
  • Vím, ale největší konkurent Bitcoinu, který se sice těži o poznání líp nemá bohužel tak vysoký rate vůči dolaru a zas z toho nekouká žádný výdělek, pokus se člověk rozhodne "těžit" jen pomocí klasického, i když nadupaného PC.
  • 1080gtx si v tezbě na sebe nemůže nikdy vydělat.
    V těžbě to má uplně trapnej vykon a mega spotřebu oproti specializovanejm ASIC cipum.

    Bude asi výhodnější si koupit do USB těžební chip o vykonu 25GH/s cca za 100euro. Nez používat gtx1080 s ubohým vykonem tezby 32MH/s.

    Aby to vůbec vydelávalo tak i tech ASIC chipu by bylo potřeba několik.
  • To je jako kdybys rekl, ze pocitacove hry a vsechen software vlastne neni nic realneho (nemuzes si to prece pustit na nohu). Ve strucnosti se to vysvetlit neda, to je asi jako kdyby ses pred 50 lety nekomu snazil vysvetlit internet.A nejlepsi investice do kryptomen neni tezeni nebo nakup bitcoinu ale vzdelani, na jakem principu funguji, vyhody/nevyhody, atd. Zacit se da treba tady: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kryptom%C4%9Bna nebo tady https://www.youtube.com/watch?v=rc744Z9IjhY
  • deathfish
    Wau, to je dost no... pěknej hnus toto *1* Díky za info oboum :)
  • Asi tak, hw nemá problém si na sebe za 4-5 měsíců vydělat.
  • Těží se ostatní kryptoměny. *3*
  • Dobry den panove urednici.
    Dnes jsem zjistil, a tedy musim nahlasit, ze clovek ktery si rika crabik vydelava na bitcoinech a nedani to.
    S pozdravem,
    XY
  • *2*
  • Bordel to je jen když tomu nerozumíš...
  • Netuším, o čem to blábolíte. Ty čísla, resp. návratnost, nejsou žádné tajemství, ostatně proto jsou všechny karty beznadějně vyprodané, když stačí 3-4 měsíce a máš všechno zpátky. A není v tom žádný specializovaný HW, který nemá jiné využití. Grafické karty se prodávají snadno i bez kryptoměn, pokud ji hodíš někam na ebay/aukro/bazar za rozumnou cenu. Největší riziko je tam akorát právě to zaplavení trhu kartami těžařů, pokud to zkolabuje v relativně krátkém období a člověk bude váhat s prodejem.
  • To je dobry vtip :)
  • Může mi někdo vysvětlit o co vlastně jde? Jako co těžit kde těžit. Proč to pro někoho má cenu? Už jsem slyšel i pojem kryptokotátka. když jsem si to přečetl jsem si ťukal na čelo tamagoči za statisíce proč za to lidi utrácí peníze když to není nic reálného?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit