Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak mi uniká smysl. Dnes ani snejmodernějšíM GPU už se těžit prakticky nedá (alespoň ne výdělečně). Dnes je potřeba na SHA-256 hash výpočet výkonější zařízení, který se speciálně k těžení vyrábí apoužívá.

    Na PC i s tou nejmodernější současnou grafickou kartou a nejrychlejším procesorem je denní úspěch vytěženého 0,00013 bitcoinu. Celý blok, za který je odměna nyní 12,5 bitcoinu už doma vytěžit nelze ani za měsíc 24/7 práce HW. V začátcích to šlo, ale teď už je to pasé. V číně jsou celé haly nadupaného těžebního HW, který doslova doluje a dělá algoritmy tedy pro ostatní ještě těžší a méně reálné na včasný výpočet.
  • dneska vydelavaji stroje je jina doba hold sestimsmir
  • Bitcoin skončí stejně tak rychle jak rychle začal.

    Takze vravis, ze Bitcoin este 9 rokov vydrzi?
  • owny
    Já ji kupoval ještě tak za 240€ a jak tak koukám, bude mi muset ještě dlouho stačit. *15*
  • Díky tomuto jsem si dnes koupil na Nvidia storu dva Titany ve Star Wars kolekci a jeden mě stál 29 500,- ... nebudu kupovat 1080 Ti za 25-28tis/ks.
  • Uvediem realny príklad - 05/2017 som kupoval 6GB 1060ku za 273€ teraz sa cena pohybuje okolo 360€ :/
  • Asi tak :D Těm chudákům co naskakujou na novodobý letadlo je mi líto, ale tak vždycky se najdou mamlasi co to té hrstce co s tím přišli zaplatí :D
  • invsetovať treba do toho v čo veríte že bude mať úspech a ostatný tomu neveria alebo sa o to nezaujímajú... ked uz je niečoho trend ako bitcoin tak už je neskoro
  • Haha tak opravdu vsechny GTX 1080 vyprodány, ještě že jsem svoji koupil hned v roce 2016 :D teď by jí prodal i dráž, lidi jsou prostě nepoučitelný paka, to se musím smát :D
  • ja myslim ze skutecny uzitek z tohohle ma treba CEZ, odbery proudu jim asi jdou strme nahoru. A nakonec asi budou jediny co z toho neco budou mit:)
  • Chtel naznacit ze jsi iddiot kdyz neco takoveho delas. samozrejme pokud yvdelavas je to fajn, ale bohuzel na internet si muze kazdy napsat cokoliv. Muzes byt troll, lhar, cvok, takze je nejlepsi cesta mit te za iddiota. priste doporucuju takovehle veci vubec nezminovat, nikdo ti stejne moc neveri.
  • deathfish
    O kolik procent se dá říct, že ten HW vlastně zdražil vlivem tohoto? Je to o moc?
  • Ano, prodej celé sestavy za 2x vyšší cenu, než je hodnota komponent v obchodech. Jakou myšlenku měl tvůj příspěvek vyvrátit?
  • Jj skvělé jak vyhazovat energie a peníze oknem :D, ale tak stejně jsou přebytky. Bitcoin skončí stejně tak rychle jak rychle začal. A těm, kdo si jej koupili za reálné peníze, přeji mnoho štěstí. *14*
  • Jo, je to mazec. Ja dal vicemene jen tak inzerat na svoji 70tku, ze bych doplatil na 80/ti a co den, to se ozve minimalne jeden clovek.. Bohuzel nic porad neni skladem, takze nemuzu prodat... takovou situaci nepamatuju.
  • Tak hlavně že umíš (z)počítat, ty jedin(n)ečný minercrafte.
  • Na bazosi se už par rigu valí a nikdo je nechce.
  • Však elektrinu zapíati rodiče že. *1*
  • Každý by dnes chcel zarábať, ale pracovať sa nikomu nechce.
  • Já na svoji GTX 1080 čekám už 47 dní, tak snad se už brzy dočkám :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit