Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj kdyby kdyby *1*
  • Kdyz si to spocitate tak treba prave ETH ma v jakekoliv sestave navratnost 8-9 mesicu, s tim jak roste je to spise 6-7 nyni... je jedno kolik do toho nainvestujete, ale bude vam trvat porad stejne dluho nez se vam to vrati :D navic solidni RIG se da postavit za cca 120k coz neni tak hrozny ;)
  • Na videa se vykašli ;). Pokud se chceš o BTC a kryptu naučit základy, tak si přečti tuhle sérii článků ;).

    https://kryptomagazin.sk/kryptomeny-uvod-pro-tatiky/
  • Jj jasně ty dementíku. Já to vím moc dobře na rozdíl od tebe. Už jsem dělal i v Amway, tak vím o čem mluvím. A BTC je budoucnoust a je to navíc krytá měna, kde za měsíc v klidu vydělávám 500 eur denně. Takže kdo je teď loser co?
  • Ty budes asi pilot ne?? *1* *1*
  • Navíc ten tvůj BTC za chvíli spadne a pak budeš říkat, jak si to předpovídal atd. atd. si jen póvl co se tady snaží akorát blbě remcat, ale soudnej člověk si o tobě udělá svůj názor :D.
  • A kdo budete argumentovat, že je spousta jiným kryptoměn, které se na GK dají těžit, tak faktem je, že ETH je majoritní a ve chvíli, kdy začnou těžaři z ETH utíkat jinam, klesne výnosnost z těchto dalších těžeb tak dramaticky, že opět nikdo v Evropě nebude mít šanci na tom vydělávat, to tak někde v Asii, nebo ve Venezuele.
  • Vtipné je, že tato poslední exploze ceny ETH přisla díky spuštění testovací verze protokolu Casper, 31.12., jehož následná implementce už během tohoto roku začně převádět Ethereum na tzv. Proof of Stake systém, který nakonec úplně zruší celé těžení ETH na grafických kartách. Není jasné kdy přesně to proběhne, ale už v druhé polovině tohoto roku se může velmi rychle přestat těžba vyplácet (mimo země s extra levnou elektřinou), což způsobí konstatní odliv těžařů, který bude pokračovat a nejspíš během roku 2019 těžení ETH na grafických kartách prakticky úplně skončí.

    Co tím chci říct: Kdo teď stihl nakoupit např. RX 580, nebo GTX 1070 za běžné ceny, tak by ještě prodělat neměl.
    Ale, kdo teď kupujete na těžení šílenosti, jako 1080Ti za 25-30 tis/ks., nebo na těžbu totálně nevhodné 1060 3G a 1050Ti, tak můžete zaplakat nad výdělkem. V podstatě jen další exploze ceny vás může zachránit (přinést velký zisk během H1 2018), ale každopádně budete první, komu se přestaně těžba vyplácet vzhledem ke spotřebě elektřiny a stejně tak máte nejdelší návratnost investice. A pokud ještě následně zaspíte se včasným prodejem....
  • Matematicky ulohy se resi kvuli tomu, aby s blockchainem neslo jednoduse manipulovat jako napr. upravit si transakci tak, ze k castce pridam par nul. Viz. https://www.youtube.com/watch?v=SSo_EIwHSd4
  • Tak myslím, že každému s kouskem mozku kdo nežije na obláčku musí být jasné, že pokud na tom zrůdy (čti bankéřské elity) nebudou schopni parazitovat, tak jako parazitují na monetárním fin. systému už pěknou řádku let, bitcoin moc daleko nedojde.
  • Lol tak to jsem tu svoji 1070ti koupil na gamesy naprosto presne (prvního ledna) najednou kde nic tu nic a zalistované ceny u ufona (odkazem v shopu) je ta karta o 3tis vyse behem 14 dni to je maso
  • Bitcoin je udička, kterou jedním tahem vycucnou z lidí spoustu peněz, na základě toho začnou regulovat kryptoměny, který nemají pod kontrolou a nakonec s velkou pompou představí ultimátní kryptoměnu, kterou by chtěli nahradit cash, kterej už stejně není krytej zlatem a je prakticky taky kryptoměnou, ale nedá se tak dobře kontrolovat jako elektronický kredit.

    A já trouba si myslel, že to jsou ty konšprymační terórie. Jen doufám, že lid řekne ne a že nás za humanitárně nezbombardují.
  • Jo aha, takže když před něco hodíš kouzelné slovíčko "novodobý" tak to hned mění jeho význám? Tak to potom jo :-D
    A je vážně úsměvné, že mě nazýváš negramotným a o pár příspěvků níže si schopný napsat "A to si vidělal v BTC?" :-D
    Seš prostě jouda, co neví o čem mluví :-D
    Howgh
  • Zajímavé, tak si to uží dokud můžeš *1*
  • A rozhodně nejsem tvůj kamarád, to bych se musel za tebe stydět.
  • Taky proto píšu novodobý, ty negramotnej ignorante, takže jedinej blbec seš tady akorát ty, navíc to máš i v přezdívce, že si putinova děva :D *12* *1* *1*
  • nebude mě stát ani floka, převod NiceHash -> coinbase -> gdax -> euro je možné provést bez poplatků, jelikož se zde reálně bitcoiny nepřemisťují mezi bitcoinovými peněženkami.
  • O pár řádků výš si psal, že měsíčně vyděláš 100$, tak to na nový PC nebude ani za rok.
  • No ja nevím kamaráde, ale ja nejsem ten, co aní neví, jaká je definice letadla. Btc je možná bublina, ale rozhodně né letadlo.
    Doporučuji se dovzdělat, protože seš tu za blbce ty, ne já :-D
  • To ano, ale né ty co těží BTC. Ty totiž jen obírají naivní trolly jako třeba ve zdejší v diskuzích. Tak každé letadlo musí nabrat svěží vítr jinak by udělalo bum bác, ale to je těžké, někteří lidé skočí i z okna, když jim to jiný nabulíkuje :D *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší