Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajimava investice to teda není, možná kdybys spekuloval na její krach, ale v tom případě bys musel mít zaruku, ze z nich dostanes peníze
  • bublina
  • Bitcoin je fata morgana
  • to asi zalezi na prijmu ze zamestnani a pevnosti nervu...
    spekulaci lze 1000 euro promenit v dvojnasobek za tyden, stejne tak ale i o vsechno prijit, sam jsem z 1000 euro udelal za 3 dny 1500, a za dalsi try dny byl na 900 :) dnes na 1300 s tim raci koncim, za ty nervy to nestoji
    no a tezba na 4x GTX1080Ti vynasi 20 euro/den po odecteni elektriny, tezim skoro rok a jeste jsem sestavu za skoro 100.000 nezaplatil, ale za 2-3 mesice to bude, pak uz jen ciste zisky
  • To si sakra hodně počkáš :D dřív bude 1170 :D
  • Zagro
    Mám ji taky. Ale doufám a čekám spíš na něco jako GTX 2070 :)
  • No co, mate smulu minusaci, Vase karty vykoupime a honem, chci co nejvic minusu! *15*
  • Trollik delal v pyramide a vi o tom vsechno. A bitcoin je kryta mena. *15*
  • Ale to neni pravda nepujde teztit na 4gb grafikach...
  • jen skoda ze to ethereum uz na grafice dlouho tezit nepujde, ze :P
  • nebo v práci či u rodičů...
  • Ja koupil 1080ku na konci listopadu kvuli tarkovu za 15 :-D
  • Doted jsem na to kaslal, ale vy jste me konecne zlomili.
    Jdu se na to taky mrknout, zajimava investice *3*
  • Nadávám a čekám... plánuji nové PC, naštěstí to není tak moc akutní (gtx 970 snad ještě chvilku bude na hry stačit) takže si klidně počkám až se ceny dostanou na snesitelnější úroveň a nebo alespoň ta grafárna co chci (gtx1080ti ftw3) bude skladem *1*
  • A ja bych dodal, ze i kdyz uz nejake prototypy kvantovych pocitacu nejspis par firem testuje, urcite tu skutecnost neodhali tim, ze se hacknou do nejakeho bitcoinu :) Prvni samozrejme budou ruzne zasifrovane komunikace a databaze nepratelskych statu, apod. A az budou kvantove pocitace za 10-15 let vice rozsirene, kryptomeny proti nim budou mit davno ochranu. Uz ji totiz zacinaji vyvijet.
  • za 120 ti postavim ty solidni rigy dva :D
  • proč tam dávají screeny z alzy, ta to má předražený.
  • Jeste bych dodal ze s kvantovym pocitacem se do tech operaci hacknete jako nic.
  • Tak to pak jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit