Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska se nám kryptoměny pěkně chvějí. Zprávy o regulacích a zákazech, Bitcoin spadl o 50% oproti prosincovýmu maximum, Ethereum o 40% proti tomu před pár dny.
    Ti, kdož vykoupily ty sklady s grafikami během minulých týdnů se musí hodně třást, aby se to na burzách zarazilo co nejdřív o silné supporty a nespadlo to třeba na desetinu hodnoty.
    Pak by totiž byli jak se říká nahraní a my bychom zase měli spoustu levných grafik na hraní! :D

    Kéž by! C'mon cryptocrash! :D
  • Tak je to vzdycky se vsim. Pokazdy se da aplikovat jedno jednoduchy pravidlo - delat vzdycky pravej opak nez dela vetsina.
    Napriklad u auta - kdyz si vetsina kupuje diesel, kup si benzinm diesel zdrazi, protoze zpracovatele ropy budou vydelavat na vetsine, tech par lidi z benzinem jim je ukradenych. Nebo kotle - vetsina lidi kupuje plunovej - kup si na uhli, plyn pujde nahoru... atd. atd...

    Kdyz vetsina investuje do zlata (coz se deje prave ted), je cas ho prodavat, protoze je velka kupni sila. A az se ho budou zbavovat oni kvuli krizi, bude mit minimalni hodnotu, protoze se ho bude zbavovat kazdej.

    Vzdycky premejslet jakou sanci mas potom nekomu to prodat.
    Vzdycky me rozesmeje kdyz mi nekdo rika jak je vyhodna hypoteka, ze ji muzes potom prodat i s tim bytem. Kamarad by mohl vypravet - tratil milion na tom, ze jeho barak zatizenej hypotekou nikdo nechtel. Ono se to rekne ze se to da prodat, ale nejdriv musis najit kupce.
  • pro Anonyma, už pod ten původní thread nejde dál odepisovat - ono tady s tím projektem je brzo, těžko říct, jak to dopadne. Dnes mi ale přišla první platba na coinbase a je to 1/4 mého vkladu (po týdnu), takže buď je to ok, nebo mám fakt štěstí, že jsem začal brzo. A určitě jak říkáš - nikdy nikam neinvestovat nic, co mě může nějak existenčně ohrozit.
  • Kdyz do toho neco date, tak jenom tolik kolik si muzete dovolit ztratit. Mozna budete mit stesti, budete na vrchu, pojede to dostatecne dlouho a vrati se vam to, mozna i ze ziskem.
    Na YT najdete plno chytraku, co jenom vezmou cislo tady a tamhle, jenom je ctou a rikaji kolik budete mit a tvari se jako velci investori co tomu rozumi. Priklad za vsechny Cryptonick. V bitconnectu ma skoro 10t affiliatu, kteri mu prinesli "vydelali" 800 000$
    Teoreticky ale nikdy je nevybere
    https://www.youtube.com/watch?v=67RjFjSFRZU
  • ponziho poznas
    1. slibuji neuveritelny zhodnoceni (X% / den) + moznost reinvestice denniho zisku (udicka pro investory, penize jim zustavaji = delsi chod ponziho) = generuje to nemozny zhodnoceni
    staci trocha pocitat a zjistis, ze to neni mozny tolik vyplacet lidem a jeste aby meli samy zisk, ktery urcite nenastavi mensi jako co "vyplaci" lidem 2. Vetsinou prej obchoduji forex a maji genialniho robota co generuje jenom profit (kdybych takoveho robota mel tak bych to nikomu nerekl); MINING: proc si to netezi samy kdyz maji barak plny GK? Pochopil bych, kdybys pronajimal pres net vykon sve graficke GK; *** Kdyz to zaviraji = DDOS utok, pozar, hackeri je okradli, ...
    Ted kdyz jsou tady kryptomeny to jde jeste vic zabalit, skryt. Treba jak funguje BITCONNET a jejich klony. Byla tu polska Cyklix = reciklacni firma; Tyto Hashflary muzou byt dalsi skryte ponzi schemy.
    Priklad ten bitconnect
    Proste z 1000$ udelat za 300dni pri 0,9% / den a denni reinvestici = 11 752$ ?
    To je 10 nasobne zhodnoceni. Ted kdyz je tam 1M lidi x 1000$ = 1 miliarda a maji "vyplatit" za 300 dni 10 miliard$ ? A to musi jeste mit zisk pro sebe. Je to podle tebe dosazitelne?
  • Rejsek
    Jeden kolega kdysi koupil dva BC když ještě stály cca 5k kč. Teď je prodal zhruba za půl mega (v té době, kdy to vystřelilo nejvíc nahoru). Trochu si vyčítal, že jich nekoupil víc. Ale i tak je to zhodnocená investice jak prase. Ovšem, kdo nekoupil tehdy, teď už na tom tolik nevydělá.
  • taky bych poprosil o odkaz na westcoast@centrum.cz, děkukji moc
  • hoj, jojo vím o tom, já teď čekám na první platbu na svůj coinbase, zítra by měla být tak sem napíšu. ono lidi jsou dnes už dost opatrný (a právem podezíraví) tady k těmhle věcem, takže na youtube a různejch redditech se snaží přijít tomu na kloub, ale zatím to vypadá fakt legit. Vlastně nevím, jestli se dá ponzi nějak poznat před tím, než to krachne. ale třeba hashflare mi přijde pořád v pohodě, a to už nějakou dobu běží, akorát ty podmínky tam už nejsou tak výhodný (kontrakt je na jeden rok a platba je teď 220$ za 1TH/s na bitcoinu..to se podle mě vrátí nejdřív za 3-4 měsíce a to kdo ví jestli. Ona je kolem toho schématu celkem mánie, je to pochopitelný, když někam investuju, nechci o to přijít, proto jsem do toho dal fakt málo. no zítra sem napíšu jak to vypadá s platbou *3*
  • Muzes poslat info na hodorfanclub@gmail.com
  • Hele a neni to nahodou PONZI schema?
    treba Bitconect = ponzi,
    Tyto cloudminingy muzou byt taky
    r_d_m@centrum.cz
  • jakubtomsa
    Díky, mrknu na to hned jak bude čas :)
  • ahoj,
    Take prosim o link na met@seznam.cz
  • Jack1947
    1175-78 ? lol takováhle označení snad nebude mít žádná karta i když...
  • Jack1947
    Přesně kdyby to tak jednoduché, dělal by to každý *3*
  • prosím též o info na doctord@centrum.cz
    díky moc
  • Hod mi prosím také info, dík.
    tom.paul@email.cz
  • jojo
  • ahoj, taky bych poprosil na kinetik@kinetik.name diky
  • ahoj, poslal jsem stejnej email jak stonekeeperovi nahoře
  • hoj, máš to tam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit