Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    to, že ty máš na hru nějaký názor, neznamená, že autor recenze nemůže mít na hru názor jiný. jednoduše ji popsal svými slovy. když "joe" něco napíše, neznamená to, že tak to prostě je a ostatní si z toho musí sednout na prdel. nech jiným lidem jejich názory a neprezentuj ten svůj, jako jediný správný.
    já respektuji, že máš na hru takový názor jaký máš, to ale neznamená, že tě chci překonvertovat na svou "pravdu". smiř se s tím, svět se netočí kolem tebe a holt existují a budou exitovat i lidé, kteří se u té hry budou bavit. (a není dospělé jim za to nadávat, ani jim to vymlouvat... jako kdyby někdo popisoval názor na nějaký film, třeba Titanic, a ty bys mu pak chtěl vnutit, že se na to dívá špatně, že jen ty máš na ten film správný pohled...)
  • to je argument ako keby si v Crysis 2 nemusel mierit ani strielat, proste by si priblizne zamieril s toleranciou 10 metrov smerom kde stoji nepriatel a bol by mrtvy. Ludia by sa stazovali a potom by prisiel nejaky "chytrak" ako ty a povedal by ze ta hra nema byt simulator vojny ako Arma, je to proste hra, sci fi z new yorku dobre vyzera tak kde je problem??
  • Potřeboval bych pomoci jak hru dát do celoobrazového režimu.Hra je pouze ve středním okně a nikde nemůžu najít jak okno maximalizovat.Děkuji moc.
  • pretoze tie hry nie su robene pre ludi ako ty ale pre ludi co sa nechcu ani trochu namahat
  • recenzent sa nas snazi presvedcit ze to je plus a pozitivum hry, takze pre mna recenzia dobra nie je. Ocakaval by som ze recenzent bude mat odvahu pomenovat veci pravym menom a hru zvozit. Je pravda ze to ma byt arkada a nie simulator lenze aj v arkade by sa mali auta chovat ako tak realne.
    Ale zrejme su cielovou skupinou tejto hry hraci, ktori keby si sadli za hru a zistili ze musia vynalozit aspon minimalne usilie na to aby auto riadili, tak by to znechuteni vzdali a bolo by o zakaznika menej.
  • Swato
    Skoro.. Je to Test Drive 2, v jednotke sa jazdilo vedľa útesu.
  • děkuji vám pánové ;)
  • Sorry za preklepy, asi se budu muset fakt zaregistrovat, abych to po sobe mohl opravovat. Vetsinou si to po sobe totiz prectu az po odeslani :-)
  • Videorecencze dobra, ale co je ta hra za sragoru? Ja teda zavodni hry nehraju (posledni kdysi NFS Porsche), ale kdyz vidim chovani auta pri rizeni, to je snad vtip. Pripada mi to jako kdyz hraju Counter strike a sem tam zastrafuju. Jak toto muze nejkoho bavit nechaou. Jen dodam, ze soudim jen z videorecenze a z toho co sem tam videl.
  • Preco nemozu spravit hru s takym ostrovom a autami ako v TDU2 a fyzikou aspon zo SHIFT1/2? Preco? PRECO??? Boja sa ze by im to ludia moc chvalili? *9*
  • Drak_1
    Presne asi sa vratim k TDU1 a budem sa prehanat po Oahun na mojom Wiesmanne :)
  • mas pravdu a pritom se mi zda ze to je jedna z nejvice podhodnocenych her a to je skoda
  • vypada to pekne ale auta jezdi proste divne at uz na klavesnici, gamepadu ci volantu s jakymkoliv nastavenim asistenta...
  • Promiň, ale Mustanga a růžovou barvu k sobě může přiřadit pouze ženská nebo buzna.
  • Videorecenze dobrá, ale hru raději kupovat nebudu.
  • O důvod více se téhle hře vyhnout.
  • Zahraj si Richard Burns rally, to strčí fyziku GT5 do kapsy.
  • Athlon 64 X2 5600+ 3,2GHz, Radeon HD4830 512MB, 2GB RAM, 1440x900 vše na high, 4x AA v pohodě. Na very high už se to už trhá. Jinak environment quality má největší dopad na plynulost.
  • Phenom II 940 (3,2Gh),Gigabite 790X,4Gb DDR2 800Mh,ATI 5870,int. zvukovka i sitovka, Samsung 320Gb,LCD 1920X1080. Vse na very high bez sekani. Jinak hra nic moc. *7*
  • Poďme všetci hrať šachy aby sme nikoho neotravovali *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit