Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krunoslav
    mám dojem že, už jich pár vyšlo, ale těžko můžu říct, proč me se jezdí dobře a ostatním špatně:) pohrál sem si s nastavením volantu a dávám si větší pozor na brzdy a u aut co se rády přetáčí, tak jemněji dávkuju plyn a jezdí to fajn..je pravda, že já hru nehraju moc jako závodní..závody beru hlavně abych získal více peněz..mnohem více me baví jezdit autoškoly, objevovat silnice a potkávat se s hráčema..a těch je opravdu hodně..člověk by řekl že po přečtení zdejších komentářů si to nikdo nekoupil, nebo to nevydržel hrát víc jak tři hodiny..já mám naježděno kolem 40ti a pořád je co objevovat..a jestli si chce někdo rýpnout, ano baví me jak sims, rfactor i třeba grid, nebo RBR *1*
  • Amen!
  • brblalove brblaj na jizdni model. A to promin ale ten je skutecne ubohej. BTW ty jiz mas hru nejak opatchovanou ze ti bezi lip? *4*
    Ja verim ze pro hrace kteremu staci pouzivat auta pro presun z bodu A do bodu B to muze bejt pecka. Sveze se v drahym sportaku podiva na zapad slunce... Jenomze pro hrace kery nepovazuje volant jenom za prostredek k zaboceni a pedaly jen za nastroj k rozjezdu a zastaveni je to zklamani roku. Ten kdo cekal simulaci byl naiva. Jenomze myslim ze vetsina hracu cekala alespon arkadu kera doda nejakej pocit a radost z jizdy. Jako sorac ale v tdu2 se nic takovyho nekona.
    Nicmene preji vsem kere bavi na te hre socialni aspekt a simulace frikulinskyho style at si ji uzivaji na plny pecky. Ale brblalove z opacnyho tabora maji k brblani dost dobre duvody. Tato hra byla prezentovana jako zavodni. To je lez jako vez. Jsou to Simici na kolech. Predpokladam ze v pristim dile bude doplneno delani deti chozeni na zachod sprchovani vareni ... Ale at nam marketing nevesi na nos buliky ze je to o jezdeni. Je to jenom o presouvani.
  • krunoslav
    hra je to skvělá..hráli všichni ti brblalové poslední NFS HP? tam byl jízdní model naprosto příšerný..volant to ani snad nepodporovalo, smykovalo to samo a mělo příšerně zpožděnou reakci..zasloužilo by se to jmenovat místo hot pursuit třeba NFS harry potter, protože občas to fakt chtělo s tím kouzlit..Dejte TDU2 čas, ona vás překvapí..hlavně neberte vůbec názory pirátů, kteří občas nemají hry opatchované a nikdy si to neužijí, protože jim nejdou online funkce a proto hra postrádá smysl..ale jedna věc co me na téhle hře štve a za co by si zasloužili autoři facku úhořem je Daddy was a DJ - asi nejpitomější písnička v dějinách herní hudby *1*
  • krunoslav
    já hraju ve hře za slečnu a ano mám v garáží dva růžové mustangy a jednu corvettu *2* a to ani nejsem buzna
  • Je to docela komplikovaný, zhodnotit tuhle hru. Na jedný straně šíleně frikulínská omáčka toho zhovadilýho příběhu, spousta nedomyšleností, viz. nemožnost prodat auto, strašnej playlist - nemožnost vlastního, komplikovaný nastavení ovládání atd. A na druhý straně příjemná atmosféra, která má i přes ty chyby a nedostatky dost kouzla aby člověku alespoň na chvíli učarovala. Nejvíc mi asi vadí nulová zpětná vazba, pocitově řídím krabičku od sirek a ne Lotus Evora... jezdím to na volantu a tam se to dá zatím opravdu s jednou rukou, tak doufám, že trochu přituhne. Jezdím kde co, od iRacingu po podobný arkády jako TDU protože mě autíčka baví, ale tady mě mrzí ten promrhanej potenciál... mělo to na víc. *7*
  • Díky ti moc, já viděl, že je tu už asi 150 příspěvků, tak jsem to nepročítal, moje chyba :-)
  • janchor
    Opravdu je tak obtížný přistoupit na podstatně prozaičtější vysvětlení, že různejm lidem se líbí různý věci..

    Ostatně i 5.5 z IGN má blíž k naší sedmičce, než tvojí "sračce".
  • Presne na tohle jsem odpovidal na zacatku diskuze... *5*
  • Tak mám pocit, že do Games.cz - nebo samotnému recenzentovi, připluli na konto nějací kapříci či kapřice od vydavatelů. Když jsem pouštěl recenzi, doufal jsem, že aspoň tady nebudou smýšlet komerčně a konečně někdo tuhle zhovadilou hru zpraží. Nestalo se, takže zbývá ještě Doupě či Hrej..Aspoň na IGN tomu dali myslím 6 nebo 5 z 10, to je přesně to, co tenhle ždímák peněz zaslouží...
    NEKUPOVAT!! Je spoooustyyy jiných a mnohem levnějších variant, jak se dobře pobavit a přitom nevydat z peněženky tolik korunek za tak málo... Srač...!! *10*
  • Doufám, že to tu nikde není, ale nevíte někdo interpreta a jméno písničky co hraje v recenzi v cca. 2:30
  • Joha
    Sorry, ale ten nepodarok od Treyarchu som vymazal po prvych dvoch misiach...
  • tak potom nechapem preco tam nedali normalny jazdny model, ked je ta hra s tymto arkadovym narocna. Napada ma vysvetlenie ze vyvojari sa s tym nechceli sra.. Ved ludia (ako ty) im to zozeru aj s navijakom. *1* *12* *2*
  • LTM3
    Od 00:00 do 00:17 jsem si říkal, že to je docela dobrej realistickej simulátor, ovšem potom už je to jen arkáda *1*
  • janchor
    Člověče, ty se soustavně pleteš v jedný zásadní věci: že má hra jednoduchej jízdní model neznamená, že jde hrát bez námahy! Rozhodně nestačí sešlápnout plyn a dloubat se v nose až do cílový pásky, naopak. Musíš ty různý a často neposedný auta zvládnout a tratě jakbysmet. Zvlášť úseky na čas bývají hodně přísný a s chybama a bouráním tak maximálně utřeš ten vydloubanej nos.

    Recenzent ti nebere názor, jen říká svůj: přes vytýkaný věci se výborně bavil. Pojmenovával svůj zážitek - koho taky jinýho?
  • Chapem, ale ludi co pistia po lepsej fyzike je ako tak pozeram nase aj zahranicne fora velmi VELA, a ak by spravili fyziku napriclad "sim" a "arcade", urcite by mali vacsi odbyt *9*
  • ucho
    asi jako ty si je sám mínuskuješ :)
  • lol ty si tie prispevky sam pluskujes? *2*
  • Tak tak. Pokud by takto fungoval jizdni model napriklad v The Sims4 ani neceknu. Jenomze pokud ma bejt hra o zavodeni a vozy se chovaj trapne je to divny. GTA4 o zadnym zavodeni neni ale jeji jizdni model je oproti TDU2 simulator jako das. *3*
  • Hru jsem jiz davno zahodil z disku ale pokud si vzpominam byl to Alt+Enter. Nicmene tato zhovadilost me taky celkem dostala. Hrac musi absolvovat filmecky kery ho totalne iritujou aby se vubec dostal k nastaveni hry kde rezim fullscreen ani nenajde. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit