Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je až do očí bijící kopie Prison Architecta po vizuálu.
  • Warhorse by se mohli ucit, co se grafickeho zpracovani tyce. Myslim, ze meta 1.5 milionu by byl prevod na podobny graficky styl.
  • Jack1947
    Worms escapes prison
  • Nechápu proč dneska děcka musí hrát jen hry se "super" grafikou...Osobně mě většina těchto her po chvilce přestane bavit, jak jsou nudný a mají jen tu pěknou grafiku
    • Konzum = jednoducha, snadna a povrchni zabava
  • Ja bych zasebe prosil aspon tak mesic recenzi jenom pixet art indie her .... Je to jen mala nadeje, ale treba by jim praskla zilka a pak by sem opravdu vsichni Carmamrdoni a podobni hyper cool mega husty chuji prestali chodit. Ja sice chapu, ze vsichni ti, co jim rodice za tezky penize koupili nejnovejsi graficke karty, se tu musi sebeukajet nad nad kdejakou vizualne naslapanou chujovinou, ale me uz fakt nebavi pod kazdou Indie pixel hrou cist fakt ty stejny komenty od tech stejnejch lidi.

    PIXEL ART FOREVER
    • Kozy
      Kecy v kleci.

      Proč nejdeš pryč ty?
      • Nejspis proto, ze games.cz obsahuje krom diskuzi (obsahujicich i chore vyplody ruznych jedincu) spoustu fajn clanku, ktere rad ctu a zajimaji me. Bohuzel me obcas zajima i diskuze.
    • N7N7
      "Ja bych zasebe prosil aspon tak mesic recenzi jenom pixet art indie her ...."


      Vždyť už ses dočkal.
      • *1* ok .. beru .. tak to bylo malo .. tak dalsi mesic *2*
  • Mladí a zabednění..., jako bych slyšel důchodkyni v galerii moderního umění : "co to proboha je ??? nikdo přece nemá hranatou hlavu ..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit