Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carmamrdon
    Dle grafického zpracování usuzuji, že by se mohlo jednat o adepta na hru roku na Games.cz
    • Bohužel to tak asi bude. Někdy mám pocit, že jsem prolezl nějakou časovou dírou a vrátil jsem se o 15-20 let zpátky.... A navíc se z těch "her", co Lojza vymyslel doma po večerech, recenzenti můžou zbláznit.... Prostě normální recenzentská degenerace. "Už samou rozežraností nevědí, co by do tý huby dali!" *15*
    • za me ti pisi +10 darkside bodu ;)
      ale myslim, ze jim strhnou 0,01 bodu z hodnoceni protoze je to slavna znama firma
  • ach tyhle hipsterohry..
  • Proboha už STOP pixel artu !!!
    • Jedny z mých nejmilejších her ...
    • GlaDOS
      Proč? Je to validní grafický styl, jako každý jiný. On taky není pixel art, jako pixel art. Podívej se na obrázky ze skákačky Owlboy. Nemůžeš popřít, že ta hra vypadá nádherně. Je to pixel art. Pak se podívej na The Passage. Též pixel art, i když už ne moc líbivý. Nelze vše házet do jednoho pytle.
  • Kozy
    Zase kostičky? *11*
  • Mart9
    Hned na první pohled je vidět, že se hra na tématiku útěku z vězení podívá skutečně vyčerpávajícím způsobem *1*
  • Khanemis
    Když už tak autor nakousnul nedostatek her s podobnou tématikou, tak si vzpomínám na Prisoner of War, hru z roku 2002, kde hráč v roli sestřeleného pilota musel utéct z několika nacistických vězeňských táborů. Šlo o relativně propracovanou stealth adventuru. Dnes už je hra poněkud zastaralejší, hlavně díky ovládání, ale i tak to byl fajn počin, který mi tohle Escapist ivcelku připomíná (až na to, že tu jde o isometrické 2D namísto third person 3D:)

    EDIT: Koukám, že dokonce to tu kdysi ještě i někdo recenzoval. Ale poměrně negativně, sám bych nebyl až tak přísný, i když má v lecčems pravdu:)
    http://games.tiscali.cz/recenze/prisoner-of-war-50636
    • Mart9
      Sranda je, že ta hra z roku 2002 má xkrát hezčí grafiku než tohle.
    • Ta hra, se tedy aspoň mne, NAPROSTO příšerně ovládala! Ovšem, podobných her jako byla zrovna ona, jsem nenašel mnoho, a nebo vůbec. S tou kritikou bych to taky nebral tak přísně. Na tehdejší poměry slušný kousek. *3*
      • Khanemis
        Souhlasím, ovládání bylo na PC naprosto děsné, hodně neintuitivní a těžkopádné. Bohužel to byl jasný následek špatného portu z konzolí (což bylo v té době poměrně běžné, dnes je přeci jen situace o něco lepší). Možná to bylo ale na playstationu či na xboxu lepší, zdá se, že tam byla lépe hodnocena:)

        Škoda,že neudělali pokračování, kdyby se to trošku víc vypulírovalo a přidal obsah, tak by to bylo skvělé. Mělo to podle mě velký potenciál.
      • No a smutny je na tom to, ze 12 leta hra ma proti tomuto nadhernou grafiku..
  • Miserius
    Hrál tu někdo hru The Great Escape (přesně podle filmu)? :) Já to hrál když to vyšlo, jako puboš, a v tý době jsem ještě vytáčel internet jednou tydne a jedinej zdroj informací tedy bylo Score a Level. Mozna proto mi The Great Escape prislo jako vyborna, uzasna hra kterou jsem dohral asi 5x a jeste nedavno jsem na to vzpominal jaka to byla pecka... Pak jsem se podival na Metacritic, na nejake screeny a celej muj raj se rozpadnul *1* Pařil to tady ještě někdo? Přijde mi že to nikdo nezná
    Mysim hru z roku 2003
    • davidBray
      to je jako s filmama, nehraj, nekoukej nenič si super dojem a zážitek :) já to mám třeba takhle s tím filmem - great escape, v 10ti nejlepší film a teď ve 30 je to největší trapnost :(
    • Ja to hral na zx spectru :-).
    • smajdal
      hrál jsem demo a nic moc
    • Great Escape ne, ale dřív jsem hodně pařil na Amize Escape from Colditz viz. http://www.youtube.com/watch?v=WVWjxMlS9pU , který se tím asi hodně inspiroval, pokud to teda nebyla přímo předělávka na Amigu. A bylo to docela těžké.
    • Já to hrál, ale co si pamatuju, tak jsem se daleko nedostal (navíc jsem to měl půjčený, takže jsem byl v "časovém tlaku"). Ještě si pamatuju další 'pecku', kterou jsem na PS2 pařil jako malej harant - Prisoner of War. Ach ty vzpomínky. Koukám, že obojí je i na PC (což jsem dodnes nevěděl). Že bych zavzpomínal?
  • lol panaci jak z pokemona... ale vypada to zajimave :)
  • Ja se jenom bojim jestli po letech delani Wormsu porad dokola budou vlastne jeste umet delat neco jinyho.
    • Ved oni budu len publisheri.
      • Aha tak to ale meni vsechno.

        Popis te hry zni ve skutecnosti docela zajimave tak jsem teda zvedavej.
    • N7N7
      Jak je vidět z obrázků a z videa, tak bohužel asi nebudou... *9*
  • great escape byl super, snad tohle bude stejně promakaný a naváže i atmosférou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit