Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol panaci jak z pokemona... ale vypada to zajimave :)
  • Bohužel to tak asi bude. Někdy mám pocit, že jsem prolezl nějakou časovou dírou a vrátil jsem se o 15-20 let zpátky.... A navíc se z těch "her", co Lojza vymyslel doma po večerech, recenzenti můžou zbláznit.... Prostě normální recenzentská degenerace. "Už samou rozežraností nevědí, co by do tý huby dali!" *15*
  • Jack1947
    Worms escapes prison
  • Mladí a zabednění..., jako bych slyšel důchodkyni v galerii moderního umění : "co to proboha je ??? nikdo přece nemá hranatou hlavu ..."
  • Aha tak to ale meni vsechno.

    Popis te hry zni ve skutecnosti docela zajimave tak jsem teda zvedavej.
  • To je až do očí bijící kopie Prison Architecta po vizuálu.
  • davidBray
    to je jako s filmama, nehraj, nekoukej nenič si super dojem a zážitek :) já to mám třeba takhle s tím filmem - great escape, v 10ti nejlepší film a teď ve 30 je to největší trapnost :(
  • *1* ok .. beru .. tak to bylo malo .. tak dalsi mesic *2*
  • Nejspis proto, ze games.cz obsahuje krom diskuzi (obsahujicich i chore vyplody ruznych jedincu) spoustu fajn clanku, ktere rad ctu a zajimaji me. Bohuzel me obcas zajima i diskuze.
  • Ja to hral na zx spectru :-).
  • Konzum = jednoducha, snadna a povrchni zabava
  • Kozy
    Kecy v kleci.

    Proč nejdeš pryč ty?
  • N7N7
    "Ja bych zasebe prosil aspon tak mesic recenzi jenom pixet art indie her ...."


    Vždyť už ses dočkal.
  • Ja bych zasebe prosil aspon tak mesic recenzi jenom pixet art indie her .... Je to jen mala nadeje, ale treba by jim praskla zilka a pak by sem opravdu vsichni Carmamrdoni a podobni hyper cool mega husty chuji prestali chodit. Ja sice chapu, ze vsichni ti, co jim rodice za tezky penize koupili nejnovejsi graficke karty, se tu musi sebeukajet nad nad kdejakou vizualne naslapanou chujovinou, ale me uz fakt nebavi pod kazdou Indie pixel hrou cist fakt ty stejny komenty od tech stejnejch lidi.

    PIXEL ART FOREVER
  • Nechápu proč dneska děcka musí hrát jen hry se "super" grafikou...Osobně mě většina těchto her po chvilce přestane bavit, jak jsou nudný a mají jen tu pěknou grafiku
  • smajdal
    hrál jsem demo a nic moc
  • Jedny z mých nejmilejších her ...
  • Great Escape ne, ale dřív jsem hodně pařil na Amize Escape from Colditz viz. http://www.youtube.com/watch?v=WVWjxMlS9pU , který se tím asi hodně inspiroval, pokud to teda nebyla přímo předělávka na Amigu. A bylo to docela těžké.
  • Já to hrál, ale co si pamatuju, tak jsem se daleko nedostal (navíc jsem to měl půjčený, takže jsem byl v "časovém tlaku"). Ještě si pamatuju další 'pecku', kterou jsem na PS2 pařil jako malej harant - Prisoner of War. Ach ty vzpomínky. Koukám, že obojí je i na PC (což jsem dodnes nevěděl). Že bych zavzpomínal?
  • GlaDOS
    Proč? Je to validní grafický styl, jako každý jiný. On taky není pixel art, jako pixel art. Podívej se na obrázky ze skákačky Owlboy. Nemůžeš popřít, že ta hra vypadá nádherně. Je to pixel art. Pak se podívej na The Passage. Též pixel art, i když už ne moc líbivý. Nelze vše házet do jednoho pytle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit