Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Když už tak autor nakousnul nedostatek her s podobnou tématikou, tak si vzpomínám na Prisoner of War, hru z roku 2002, kde hráč v roli sestřeleného pilota musel utéct z několika nacistických vězeňských táborů. Šlo o relativně propracovanou stealth adventuru. Dnes už je hra poněkud zastaralejší, hlavně díky ovládání, ale i tak to byl fajn počin, který mi tohle Escapist ivcelku připomíná (až na to, že tu jde o isometrické 2D namísto third person 3D:)

    EDIT: Koukám, že dokonce to tu kdysi ještě i někdo recenzoval. Ale poměrně negativně, sám bych nebyl až tak přísný, i když má v lecčems pravdu:)
    http://games.tiscali.cz/recenze/prisoner-of-war-50636
    • Mart9
      Sranda je, že ta hra z roku 2002 má xkrát hezčí grafiku než tohle.
    • Ta hra, se tedy aspoň mne, NAPROSTO příšerně ovládala! Ovšem, podobných her jako byla zrovna ona, jsem nenašel mnoho, a nebo vůbec. S tou kritikou bych to taky nebral tak přísně. Na tehdejší poměry slušný kousek. *3*
      • Khanemis
        Souhlasím, ovládání bylo na PC naprosto děsné, hodně neintuitivní a těžkopádné. Bohužel to byl jasný následek špatného portu z konzolí (což bylo v té době poměrně běžné, dnes je přeci jen situace o něco lepší). Možná to bylo ale na playstationu či na xboxu lepší, zdá se, že tam byla lépe hodnocena:)

        Škoda,že neudělali pokračování, kdyby se to trošku víc vypulírovalo a přidal obsah, tak by to bylo skvělé. Mělo to podle mě velký potenciál.
      • No a smutny je na tom to, ze 12 leta hra ma proti tomuto nadhernou grafiku..
  • Warhorse by se mohli ucit, co se grafickeho zpracovani tyce. Myslim, ze meta 1.5 milionu by byl prevod na podobny graficky styl.
  • Mart9
    Hned na první pohled je vidět, že se hra na tématiku útěku z vězení podívá skutečně vyčerpávajícím způsobem *1*
  • great escape byl super, snad tohle bude stejně promakaný a naváže i atmosférou
  • Carmamrdon
    Dle grafického zpracování usuzuji, že by se mohlo jednat o adepta na hru roku na Games.cz
    • Bohužel to tak asi bude. Někdy mám pocit, že jsem prolezl nějakou časovou dírou a vrátil jsem se o 15-20 let zpátky.... A navíc se z těch "her", co Lojza vymyslel doma po večerech, recenzenti můžou zbláznit.... Prostě normální recenzentská degenerace. "Už samou rozežraností nevědí, co by do tý huby dali!" *15*
    • za me ti pisi +10 darkside bodu ;)
      ale myslim, ze jim strhnou 0,01 bodu z hodnoceni protoze je to slavna znama firma
  • Kozy
    Zase kostičky? *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit