Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm,hezké,líbí se mě to..Docela bych si dovedl předtavit že by Nohemia Interactive vytvořila další díl MS Flight simulátoru když MS ten původní tým rozpustil :D
    • Nohemia *1*
  • "RC vrtulníky malé, velké
    pro začátečníky i pokročilé piloty na elektropohon i spalovací motor
    www.peckamodel.cz"
    Ta google reklama sedí :) Nicméně, Armu 2 jsem moc dobře nerozjel a OFP se hraje pořád, kdybych si chtěl zahrát něco realistického. Vrtulníky hezký, ale já moc simulacím neholduju a pokud jo, tak možná těm vojenským. Každopádně jsem rád, že se pustili do tak odvážného projektu a přeju jim štěstí, klukům českým. *4*
  • V helikoptérách se nevyznám. Jakože vůbec. Ale stejně mě překvapuje, kolik páček v tom kokpitu je. Představoval bych si, že dneska už je to všechno automatizované a ovládacích prvků je mnohem míň.
    • Je to o vývoji a máš pravdu že v tomhle směru zjednodušování a ulehčování, se snaží vývojáři jít. Kupříkladu startovací procedura F-16 (kdo létal Falcona ví o čem je řeč *4* )
      http://www.youtube.com/watch?v=5joEoIjN4MI zabere skoro pět minut. U nejmodernějšího F-22 prý stačí jen zapnout baterii a posunout páky přípustí motorů dopředu a veškeré další startovací sekvence proběhnou automaticky....
      Takže určitě lze podobný vývoj čekat i u vrtulníků.
    • smejki
      vždycky musíš mít možnost manuálního přeřízení
      • Ale jo, tomu bych i rozuměl, ale představoval bych si to tak, že když není potřeba provádět nějaký nouzový manévry, tak prostě řeknu palubnímu počítadlu, že chci nahoru, a ten zařídí všechno ostatní - jo, zjednodušuju, ale sakra! těch páček tam zmáčknul minimálně dvacet. :)
  • ..GET TO THA CHOPPPPPAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • krunoslav
      ano, to by byl rozhodně lepší název hry *1*
  • Jen dalsi SCS software. Jako bych to nerikal uz pred lety. :P
    • ps: Lukas by se mel necim poradnym bouchnout do hlavy. Sice tam bude realisticke nastupovani do kabiny, sice tam bude mit ultrarealistickej rotor, ale hra nikde. Dost mne vzdy fascinoval clovek, ktery necha na capture natacet realisticky postoj pri strileni z pistole, zatimco mu ostatni veci doslova hniji :D
      • No přístup Bohemkářů je jasný ... zaměří se konkrétní problém a na kupu nedokonalostí okolo dlouho kašlou (viz ty animace , kokpity , fyzika ,aktivátory.... ) . Na druhou stranu díky tomuhle konceptu dostanete zdarma planetárium . No neberte to
  • Pro me je tahle hra o nicem,ale jsem strasne rad ze nektere firmy jeste porad delaji hry pro pomerne malou cast hracu. Za to jim fandim.
  • maji radeji konecne udelat poradnou armu, nástupce původní operace flashpoint a nee nejaky pitomy vrtulniky
  • To si děláte srandu, maturovat 5 minut k kokpitu nad tlačítky než se odlepím od země? Jak znám bohemiu tak to opět bude tak zabugované, že to bude opět nepoužitelné jako ARMA 2.
    • Přečti si článek, nekoukej jen na videa, človíčku. Tohle je plná simulace, máš tam jinak i mod nastartovní jedním tlačítkem. Nevadí, stane se i lepším, přečti znovu článek, nejlépe hned to na videem. Jinak mně se naopak tlačítkování ve vrtulníku mnohem více zamlouvá, lepší pro atmosféru
  • Hra vypadá velmi zajímavě!

    PS.: Mají stejný joystick *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit