Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohemia Interactive ví co dělají a dělají to dobře. Fandím vám.
  • ..GET TO THA CHOPPPPPAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • krunoslav
      ano, to by byl rozhodně lepší název hry *1*
  • Hra vypadá velmi zajímavě!

    PS.: Mají stejný joystick *2*
  • Moc pěkné, příjemně překvapili. Jsem rád, že ještě existují studia, která si mohou dovolit vytvářet hry pro určitý okruh lidí a ne pro mainstreamový trh.
  • Pro me je tahle hra o nicem,ale jsem strasne rad ze nektere firmy jeste porad delaji hry pro pomerne malou cast hracu. Za to jim fandim.
  • "RC vrtulníky malé, velké
    pro začátečníky i pokročilé piloty na elektropohon i spalovací motor
    www.peckamodel.cz"
    Ta google reklama sedí :) Nicméně, Armu 2 jsem moc dobře nerozjel a OFP se hraje pořád, kdybych si chtěl zahrát něco realistického. Vrtulníky hezký, ale já moc simulacím neholduju a pokud jo, tak možná těm vojenským. Každopádně jsem rád, že se pustili do tak odvážného projektu a přeju jim štěstí, klukům českým. *4*
  • jojo, starý dobrý časy Sim Copter se vracení v novém kabátě! super!
  • Bylo by fajn kdyby kluci udelali verzi i pro konzole.
  • Konecne, treba aj take pohodove hry. Uz ma stale nebavi iba strielat, ale zatial fps hry striedam s adventurami.
  • Tak mně osobně oslovily ty předletové prohlídky a kampaň, ta dost chyběla v MS FSX. Nicméně jsem si nedávno pořídil DCS A-10C a DCS Black Shark a jsem úplně spokojený :D Je to takový novodobý Falcon 4, startovní proceduru můžete shlédnout tady( první část): http://www.youtube.com/watch?v=CV35B-vfT4U
    • Jsem hodně zvědavý co bude po DCS: Black Shark a A-10 následovat. Bral bych nějakou starší ruskou mrchu, například MiG-23/27, nebo Su-22 *2*
      • Zatím to vypadá spíš na F-15.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit